Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
0
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Games
Bohemians 1905 II
3 - 1
Sokol Živanice
Dumbrăviţa
0 - 1
Unirea Alba Iulia
MSK Tesla Stropkov
0 - 3
Futura Humenné
Maritsa Plovdiv
4 - 1
Gigant Saedinenie
Spišská Nová Ves
1 - 1
Lokomotíva Košice
MSK Tesla Stropkov
0 - 3
Futura Humenné
Bonyhád Völgység
7 - 1
Siklós
Mioveni
0 - 0
Viitorul P. Târgu Jiu
Posusje
2 - 1
Siroki Brijeg
Afumaţi
0 - 1
Muscelul Câmpulung Elite
Ajka
1 - 1
Csákvári TK
BKV Előre
2 - 0
Kelen
BVSC Zugló
1 - 1
Vasas
Chrobry Głogów
1 - 0
Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów
2 - 0
Kalisz
Dumbrăviţa
0 - 1
Unirea Alba Iulia
ESMTK
4 - 1
Dorogi
Bełchatów
2 - 3
SKRA Częstochowa
HNK Gorica
3 - 0
Lokomotiva Zagreb
Győri ETO II
3 - 3
Dabas
HNK Gorica
3 - 0
Lokomotiva Zagreb
Kaposvári Rákóczi
1 - 0
Pécsi MFC
Sparta Kolín
1 - 0
Spoje Praha
Komárom
1 - 3
Komárno
Komárom
1 - 3
Komárno
MTE 1904
3 - 0
Inter Bratislava
Mioveni
0 - 0
Viitorul P. Târgu Jiu
Pénzügyőr
1 - 2
FC Hatvan
Kladno
2 - 0
Benátky nad Jizerou
Siófok
1 - 1
Majosi
Szentlőrinc SE
1 - 3
Bijelo Brdo
Vertfee Yaita
1 - 2
VONDS Ichihara
Uničov
1 - 2
Prostějov
Uničov
1 - 2
Prostějov
Bílovec
1 - 1
Nové Sady
Bohemians 1905 II
3 - 1
Sokol Živanice
Czarni Połaniec
2 - 3
Star Starachowice
Hutnik Kraków
6 - 2
Wiślanie Jaśkowice
Lafnitz
2 - 2
Csikszereda
Lafnitz
2 - 2
Csikszereda
Monaco
1 - 1
Cercle Brugge
Monaco
1 - 1
Cercle Brugge
MTE 1904
3 - 0
Inter Bratislava
Písek
0 - 3
Příbram
Písek
0 - 3
Příbram
Szeged-Csanád
1 - 2
Kecskemét
Szeged-Csanád
1 - 2
Kecskemét
Ústí nad Labem
1 - 4
Varnsdorf
Varaždin
1 - 0
Argeș
Ústí nad Labem
1 - 4
Varnsdorf
Fafe
Cancl.
? - ?
Penafiel
AVS
2 - 1
Varzim
Austria Vienna
1 - 0
Zlín
Austria Vienna
1 - 0
Zlín
Baník Souš
1 - 1
Jiskra Domažlice
Baník Souš
1 - 1
Jiskra Domažlice
Borac Čačak
1 - 0
Zemun
Cracovia
2 - 4
Baník Ostrava II
Debrecen II
1 - 2
Karcag SE
Domzale
3 - 0
Rukh Vynnyky
Egri
0 - 3
Szolnoki MÁV
Porto
4 - 1
Nacional
Arsenal Česká Lípa
1 - 2
Dukla Praha II
Górnik Zabrze
1 - 0
FC Košice
Gyirmót
0 - 1
Bicskei
Hanácká
2 - 1
Slovan Rosice
Hodonín
1 - 3
Slovan Bratislava II
Hodonín
1 - 3
Slovan Bratislava II
Utrecht II
3 - 3
TOP Oss
KSZO 1929
1 - 1
Siarka Tarnobrzeg
Kazincbarcika
2 - 3
Kisvárda
Hanácká
2 - 1
Slovan Rosice
Łomża
3 - 1
Znicz Biała Piska
Stade-Lausanne-Ouchy
2 - 2
Biel-Bienne
Team Ticino
1 - 1
Collina d'Oro
Team Ticino
1 - 1
Collina d'Oro
Lyngby
4 - 0
Landskrona
Magdeburg II
5 - 0
Eilenburg
Magdeburg II
5 - 0
Eilenburg
Waldhof Mannheim
1 - 1
Újpest
Nafta
3 - 3
Zalaegerszeg
Nafta
3 - 3
Zalaegerszeg
Nieciecza
2 - 0
Stal Stalowa Wola
Noteć Czarnków
3 - 2
Stilon Gorzów
Noteć Czarnków
3 - 2
Stilon Gorzów
Olimpia Elbląg
1 - 1
Elana Toruń
Opava
1 - 1
Třinec
Opava
1 - 1
Třinec
Podbeskidzie
6 - 0
Fomat Martin
Pohronie
3 - 1
Podkonice
Górnik Polkowice
0 - 1
Miedź Legnica
Polonia Bytom
2 - 1
Kluczbork
Polonia Bytom
2 - 1
Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg
1 - 1
KSZO 1929
Sigma Olomouc II
7 - 1
Žilina II
Sigma Olomouc II
7 - 1
Žilina II
Stripfing
2 - 2
Vysočina Jihlava
Tatabánya
4 - 2
Csepel
Újpest II
0 - 2
Hódmezővásárhely
Varaždin
1 - 0
Argeș
Vysočina Jihlava
2 - 2
Stripfing
Waldhof Mannheim
1 - 1
Újpest
Wikielec
3 - 0
Stomil Olsztyn
Wikielec
3 - 0
Stomil Olsztyn
Wisłoka Dębica
1 - 1
Sandecja Nowy Sącz
Dolcan Ząbki
3 - 4
Unia Skierniewice
Zagłębie Sosnowiec
5 - 3
Legia Warszawa II
Arka Gdynia
2 - 2
Olimpia Grudziądz
Arouca
3 - 1
Oliveirense
Botev Vratsa
Cancl.
-
Montana
Caldas
2 - 2
União de Leiria
Cracovia
2 - 4
Baník Ostrava II
Cracovia
Cancelled
-
Podbeskidzie
Fortuna Köln
Cancelled
-
Monheim
Górnik Polkowice
0 - 1
Miedź Legnica
Górnik Zabrze
1 - 0
FC Košice
Hvidovre
3 - 0
Eintracht Norderstedt
Kolos Kovalivka
0 - 0
Viktoriya Sumy
Lokomotiv Plovdiv
0 - 0
Beroe
PAOK
1 - 2
Union Saint-Gilloise
Petržalka
Cancl.
-
Baník Ostrava II
Porto
4 - 1
Nacional
Puskás
Cancl.
-
Šamorín
La Louvière
3 - 2
Boulogne
Sabah
2 - 2
Kryvbas KR
Sion
4 - 1
Yverdon Sport
Stade-Lausanne-Ouchy
2 - 2
Biel-Bienne
Thun
2 - 1
Sochaux
Tondela
0 - 1
Lusitânia Lourosa
Unitas 30
0 - 0
NAC Breda
Utrecht II
3 - 3
TOP Oss
Westerlo
1 - 0
Gent
Xamax
0 - 3
Lausanne-Sport
Amarante
2 - 4
Felgueiras 1932
Sporting Braga II
1 - 1
Paços Ferreira
Caldas
2 - 2
União de Leiria
Chaves
1 - 3
Vitória Guimarães II
Chaves
1 - 3
Vitória Guimarães II
Dekani
0 - 1
Fehérvár
Fehérvár
1 - 0
Dekani
Mezőkövesd
1 - 0
Zemplín Michalovce
Mezőkövesd
1 - 0
Zemplín Michalovce
OB
2 - 5
Vejle
Rio Ave
1 - 2
Moreirense
Rio Ave
1 - 2
Moreirense
Sporting Braga II
1 - 1
Paços Ferreira
Sturm Graz
1 - 0
Midtjylland
Vejle
5 - 2
OB
AB
3 - 0
FA 2000
AB
3 - 0
FA 2000
Arouca
3 - 1
Oliveirense
Wacker Burghausen
1 - 1
Unterhaching
Chojniczanka Chojnice
1 - 1
Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice
1 - 1
Błękitni Stargard
Chrobry Głogów
2 - 0
Kalisz
Chrobry Głogów
1 - 0
Ślęza Wrocław
Czarni Połaniec
2 - 3
Star Starachowice
Eimsbütteler TV
2 - 3
Eintracht Norderstedt II
Hobro
1 - 1
Aarhus Fremad
Hobro
1 - 1
Aarhus Fremad
ŁKS Łódź II
0 - 1
Śląsk Wrocław II
Lech Poznań
5 - 0
Lechia Zielona Góra
Olimpia Elbląg
1 - 1
Elana Toruń
Paderborn II
2 - 1
Hessen Kassel
Paderborn II
2 - 1
Hessen Kassel
Reading U21
0 - 2
Hemel Hempstead Town
Rekord Bielsko-Biała
2 - 0
Wisla Krakow II
Telstar
2 - 2
Quick Boys
Wacker Burghausen
1 - 1
Unterhaching
Zagłębie Sosnowiec
5 - 3
Legia Warszawa II
Karviná II
3 - 2
Górnik Zabrze II
St. Leon
0 - 4
Zuzenhausen
AFC Sudbury
0 - 0
Felixstowe & Walton Utd
Blackburn Rovers
5 - 3
Tranmere Rovers
Brøndby
0 - 0
Antwerp
Brøndby
0 - 0
Antwerp
Cardiff City
3 - 1
Kortrijk
Cardiff City
3 - 1
Kortrijk
Charlton Athletic
3 - 1
Göztepe
Coalville Town
0 - 3
Nuneaton Borough
Den Bosch
1 - 0
PSV II
Dover Athletic
5 - 1
Ramsgate
Fortuna Düsseldorf II
1 - 1
Werder Bremen II
Esbjerg
2 - 2
Fredericia
Esbjerg
2 - 2
Fredericia
Feyenoord
3 - 1
Genk
Feyenoord
3 - 1
Genk
Göztepe
1 - 3
Charlton Athletic
Hannover 96
4 - 2
Osnabrück
Heider SV
4 - 0
Niendorfer TSV
Hertha Zehlendorf
2 - 2
Staaken
Kolding
Cancl.
-
Hvidovre
Kolding
Cancl.
-
Hvidovre
LASK II
-
Rapid Wien II
Luton Town
1 - 2
AGF
Luton Town
1 - 2
AGF
Lyngby
4 - 0
Landskrona
Moyola Park
1 - 3
Coleraine
Moyola Park
1 - 3
Coleraine
PSV
1 - 1
Club Brugge
PSV
1 - 1
Club Brugge
Plauen
0 - 4
Bayreuth
Plauen
0 - 4
Bayreuth
Ried
3 - 0
Zilina
Ried
3 - 0
Zilina
Squires Gate
1 - 5
Stalybridge Celtic
Staaken
2 - 2
Hertha Zehlendorf
Stabæk
3 - 3
Sogndal
CSA Steaua Bucureşti
2 - 1
AS FC Buzău
AFC Sudbury
0 - 0
Felixstowe & Walton Utd
Vitoria Guimaraes
2 - 0
Middlesbrough
Wehen Wiesbaden
Cancelled
-
NEC
AaB
1 - 4
Viborg
AaB
1 - 4
Viborg
Aberystwyth Town
0 - 1
Llanelli Town
Frem
3 - 0
Avarta
Drochtersen / Assel
0 - 7
Eintracht Braunschweig
FC Gießen
0 - 1
Sportfreunde Siegen
Frem
3 - 0
Avarta
FC Gießen
0 - 1
Sportfreunde Siegen
Hohen Neuendorf
0 - 1
Lichtenberg
Notts County
1 - 0
Wycombe Wanderers
Notts County
1 - 0
Wycombe Wanderers
Sunderland
5 - 0
South Shields
York City
1 - 2
Sheffield United
York City
1 - 2
Sheffield United
1. FC Bocholt
3 - 0
SC St. Tönis
AZ
8 - 0
Excelsior
AZ
8 - 0
Excelsior
AZ II
2 - 1
Koninklijke HFC
Altglienicke II
1 - 1
BFC Preussen
Bayern Alzenau
1 - 4
FSV Frankfurt
Auerbach
0 - 5
ZFC Meuselwitz
BFC Dynamo
3 - 1
Hansa Rostock II
BFC Dynamo
3 - 1
Hansa Rostock II
SF Baumberg
2 - 0
Unterrath
Boavista
3 - 0
Tirsense
1. FC Bocholt
3 - 0
SC St. Tönis
Bonner SC
1 - 1
MSV Duisburg
Bonner SC
1 - 1
MSV Duisburg
CS Strollers
2 - 5
Clyde
Canvey Island
1 - 0
Bishop's Stortford
Chesham United
1 - 0
Wealdstone
Chesham United
1 - 0
Wealdstone
CS Strollers
2 - 5
Clyde
Colwyn Bay
3 - 0
AFC Liverpool
De Graafschap
4 - 2
Rödinghausen
Estrela
3 - 0
Sporting CP II
Homburg
4 - 0
Victoria Rosport
FC Cologne
3 - 1
Kickers Offenbach
Faversham Town
4 - 1
Sheppey United
Fortuna Düsseldorf II
1 - 1
Werder Bremen II
Freiburger FC
0 - 4
Bahlinger SC
Freiburger FC
0 - 4
Bahlinger SC
Go Ahead Eagles
Cancl.
-
Gent
Gil Vicente
3 - 0
Gil Vicente U23
Gillingham
0 - 0
Millwall
Gillingham
0 - 0
Millwall
Greifswalder FC
1 - 1
Phönix Lübeck
Göppinger SV
5 - 1
Ansbach
Hanley Town
1 - 5
Wrexham
Hanley Town
1 - 5
Wrexham
Helsingborg
2 - 0
HB Køge
Helsingborg
2 - 0
HB Køge
Heracles
1 - 1
Dender
Heracles
1 - 1
Dender
Homburg
4 - 0
Victoria Rosport
Horsens
2 - 1
PEC Zwolle
AZ II
2 - 1
Koninklijke HFC
Kolos Kovalivka
0 - 0
Viktoriya Sumy
Kornburg
0 - 0
Rain / Lech
Mainz 05 II
1 - 3
Würzburger Kickers
Mainz 05 II
1 - 3
Würzburger Kickers
Marítimo
2 - 0
Farense U23
Monheim
-
Köln II
Nürnberg II
5 - 1
Eintracht Frankfurt II
Nürnberg II
5 - 1
Eintracht Frankfurt II
Oddevold
4 - 1
Örgryte
Oddevold
4 - 1
Örgryte
PAOK
1 - 2
Union Saint-Gilloise
Paksi SE II
? - ?
Dunaföldvár
Panaitolikos
0 - 2
Levadiakos
Petržalka
Cancl.
-
Baník Ostrava II
Phönix Lübeck
1 - 1
Greifswalder FC
Pohronie
3 - 1
Podkonice
Puskás
Cancl.
-
Šamorín
Rodopa Smolyan
4 - 2
Asenovets
SF Baumberg
2 - 0
Unterrath
Schwaben Augsburg
0 - 3
Augsburg
Schwaben Augsburg
0 - 3
Augsburg
Schweinfurt
1 - 1
Barockstadt Fulda-Lehn.
Schweinfurt
1 - 1
Barockstadt Fulda-Lehn.
Skegness Town
0 - 5
Ilkeston
Sparta Lichtenberg
2 - 0
Reinickendorfer Füchse
Sparta Rotterdam
1 - 1
ADO Den Haag
Sparta Rotterdam
1 - 1
ADO Den Haag
Stuttgart II
1 - 2
Saarbrücken
Stuttgart II
1 - 2
Saarbrücken
Tondela
0 - 1
Lusitânia Lourosa
Undy Athletic
1 - 4
Newport County
Vaduz
0 - 1
St.Gallen
Vaduz
0 - 1
St.Gallen
Viktoria Köln
0 - 0
AS Eupen
Viktoria Köln
0 - 0
AS Eupen
Vitoria Guimaraes
2 - 0
Middlesbrough
Winterton Rangers
0 - 1
Scunthorpe United
Winterton Rangers
0 - 1
Scunthorpe United
PEC Zwolle
1 - 2
Horsens
Blackburn Rovers
5 - 3
Tranmere Rovers
Sporting Charleroi
2 - 0
Zulte Waregem
Dordrecht
4 - 4
Willem II
Düren Merzenich
3 - 2
Wiltz
Düren Merzenich
3 - 2
Wiltz
Hansa Rostock
1 - 3
Randers
Hansa Rostock
1 - 3
Randers
Lochee United
1 - 0
Formartine United
La Louvière
3 - 2
Boulogne
RKC Waalwijk
2 - 4
OH Leuven
Skalica
0 - 2
Karviná
Skalica
0 - 2
Karviná
Sturm Graz
1 - 0
Midtjylland
RKC Waalwijk
2 - 4
OH Leuven
Accrington Stanley
1 - 4
Wigan Athletic
Accrington Stanley
1 - 4
Wigan Athletic
Altglienicke
2 - 1
Hannover 96 II
Altglienicke
2 - 1
Hannover 96 II
Altrincham
1 - 1
Lancaster City
Amiens SC
0 - 1
Chambly-Oise
Amiens SC
0 - 1
Chambly-Oise
Armagh City
1 - 3
Dungannon Swifts
Armagh City
1 - 3
Dungannon Swifts
Aubstadt
5 - 1
Coburg
Aubstadt
5 - 1
Coburg
Auchinleck Talbot
2 - 0
Tranent
Auchinleck Talbot
2 - 0
Tranent
Austria Klagenfurt
1 - 1
Koper
Eintracht Bamberg
1 - 4
Chemie Leipzig
Bangor
1 - 4
Linfield
Basel
1 - 1
Ulm
Basel
1 - 1
Ulm
Cleethorpes Town
0 - 2
Grimsby Town
Cleethorpes Town
0 - 2
Grimsby Town
Eintracht Bamberg
1 - 4
Chemie Leipzig
Eintracht Trier
0 - 0
Alemannia Aachen
Eintracht Trier
0 - 0
Alemannia Aachen
Germania Ratingen
2 - 1
Finnentrop / Bamenohl
Germania Ratingen
2 - 1
Finnentrop / Bamenohl
Glebe North
Cancl.
-
Glenavon
Glebe North
Cancl.
-
Glenavon
Groningen
1 - 0
Rot-Weiß Erfurt
Hartberg
1 - 1
Spartak Trnava
Hartberg
1 - 1
Spartak Trnava
Hollenbach
3 - 1
SGV Freiberg
Hollenbach
3 - 1
SGV Freiberg
Jablonec
4 - 1
Sparta Praha II
Jablonec
4 - 1
Sparta Praha II
Jagiellonia Białystok
2 - 0
Kauno Zalgiris
Jagiellonia Białystok
2 - 0
Kauno Zalgiris
Almere City II
1 - 0
Harkemase Boys
Kecskemét
1 - 1
Békéscsaba
Kecskemét
1 - 1
Békéscsaba
Lancaster City
1 - 1
Altrincham
BW Lohne
1 - 3
Eintracht Braunschweig
Luzern
0 - 0
Stuttgart
Luzern
0 - 0
Stuttgart
Melksham Town
0 - 2
Forest Green Rovers
Melksham Town
0 - 2
Forest Green Rovers
Miersdorf / Zeuthen
1 - 4
Babelsberg
Mossley
0 - 1
Halifax Town
Mossley
0 - 1
Halifax Town
Polonia Bytom
4 - 0
Goczałkowice Zdrój
Polonia Bytom
4 - 0
Goczałkowice Zdrój
Porthmadog
1 - 7
Flint
Rukh Vynnyky
1 - 3
Osijek
Salzburg
2 - 2
Sparta Prague
Scunthorpe United
Cancl.
-
Bradford City
Soroksár SC
0 - 0
Putnok
Sporting Hasselt
3 - 1
Club Brugge II
Spakenburg
3 - 0
Sparta Rotterdam II
Sporting Charleroi
2 - 0
Zulte Waregem
St Patrick's Athletic
1 - 0
Ballymena United
St Patrick's Athletic
1 - 0
Ballymena United
Türkgücü München
2 - 0
Imst
Türkgücü München
2 - 0
Imst
Viktoria Berlin
1 - 2
Dynamo Dresden
Viktoria Berlin
1 - 2
Dynamo Dresden
West Bromwich Albion
1 - 2
Bolton Wanderers
West Bromwich Albion
1 - 2
Bolton Wanderers
Young Boys
1 - 0
Aarau
Young Boys
1 - 0
Aarau
Zwickau
1 - 6
Hertha Berlin
Zwickau
1 - 6
Hertha Berlin
AaB
1 - 4
Viborg
Ammanford
1 - 0
Cardiff MU
Barry Town United
1 - 0
Yate Town
Bremer SV
1 - 3
St. Pauli
Bridgend Street
? - ?
Abertillery Bluebirds
Cardiff City U21
3 - 5
Potters Bar Town
Cracovia
0 - 1
Sigma Olomouc
Cracovia
0 - 1
Sigma Olomouc
Dordrecht
4 - 4
Willem II
Heidenheim
3 - 1
Schwäbisch Hall
1860 München
1 - 1
Nürnberg
Nürnberg
1 - 1
1860 München
Schwäbisch Hall
1 - 3
Heidenheim
St. Pauli
3 - 1
Bremer SV
Trefelin
0 - 2
Haverfordwest County
Vlašim
1 - 1
Zápy
Vlašim
1 - 1
Zápy
Zagłębie Lubin
1 - 1
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
1 - 1
GKS Katowice
Ajax
2 - 1
Rangers
Ajax
2 - 1
Rangers
Al Rayyan
1 - 0
Eindhoven
Alfreton Town
1 - 3
Barnsley
Alfreton Town
1 - 3
Barnsley
Alsterbrüder
1 - 0
Eintracht Norderstedt
Alvechurch
0 - 3
Walsall
Alvechurch
0 - 3
Walsall
Anstey Nomads
Cancl.
-
Stamford
Anstey Nomads
Cancl.
-
Stamford
Ashford Town (Middlesex)
5 - 2
Hampton & Richmond
Ashford Town (Middlesex)
5 - 2
Hampton & Richmond
Atherton Collieries
1 - 4
Bury
Auerbach
0 - 5
ZFC Meuselwitz
Aveley
0 - 0
Billericay Town
Aveley
0 - 0
Billericay Town
Baffins Milton Rovers
Cancl.
? - ?
Hayes & Yeading United
Bangor
1 - 4
Linfield
Baník Ostrava
3 - 1
Dukla Banská Bystrica
Bath City
0 - 1
Bristol Rovers
Bath City
0 - 1
Bristol Rovers
Berwick Rangers
5 - 3
Haddington Athletic
Binfield
0 - 7
Maidenhead United
Binfield
0 - 7
Maidenhead United
Birmingham City
0 - 5
Paderborn
Blyth Spartans
2 - 1
Newcastle Benfield
Boldmere St. Michaels
3 - 1
Rushall Olympic
Boldmere St. Michaels
3 - 1
Rushall Olympic
Boreham Wood
2 - 4
Arsenal U21
Brackley Town
1 - 1
Shrewsbury Town
Brackley Town
1 - 1
Shrewsbury Town
Chesterfield
0 - 3
Nottingham Forest
Chesterfield
0 - 3
Nottingham Forest
Chichester City
1 - 2
Worthing
Chichester City
1 - 2
Worthing
City of Liverpool
0 - 2
Bangor 1876
Colne
2 - 3
Clitheroe
Consett
0 - 5
Spennymoor Town
Cowdenbeath
2 - 3
Dunbar United
Crusaders
4 - 1
Comber Rec
Crusaders
4 - 1
Comber Rec
Cumbernauld Colts
3 - 2
Nairn County
Darmstadt
5 - 1
Swift Hesperange
Darmstadt
5 - 1
Swift Hesperange
Dergview
2 - 1
Institute
Dulwich Hamlet
0 - 0
Dagenham & Redbridge
Dulwich Hamlet
0 - 0
Dagenham & Redbridge
Dinamo Kiev
2 - 2
Schalke 04
Eastbourne Borough
1 - 1
Hashtag United
Eindhoven
0 - 1
Al Rayyan
Ely City
1 - 2
Bury Town
United of Manchester
0 - 3
Barrow
Farnborough
3 - 1
Sutton United
Farnborough
3 - 1
Sutton United
Fleet Town
1 - 5
Aldershot Town
Fleet Town
1 - 5
Aldershot Town
Frome Town
1 - 5
Yeovil Town
Frome Town
1 - 5
Yeovil Town
Garforth Town
3 - 0
Parkgate
Go Ahead Eagles
Cancl.
-
Gent
Grays Athletic
3 - 1
Corinthian-Casuals
Great Wakering Rovers
0 - 5
Southend United
Great Wakering Rovers
0 - 5
Southend United
Halesowen Town
2 - 2
Tamworth
Halesowen Town
2 - 2
Tamworth
Haringey Borough
2 - 3
Cheshunt
Harrogate Town
2 - 3
Huddersfield Town
Harrogate Town
2 - 3
Huddersfield Town
Haywards Heath Town
1 - 0
Lewes
Hearts
1 - 2
Leyton Orient
Hearts
1 - 2
Leyton Orient
Hereford
3 - 1
West Bromwich Albion U21
Hinckley AFC
Cancl.
? - ?
Coalville Town
Histon
1 - 2
Hitchin Town
Hornchurch
1 - 5
Bromley
Hornchurch
1 - 5
Bromley
Horndean
1 - 4
Havant & Waterlooville
Horsham
0 - 0
Woking
Horsham
0 - 0
Woking
Hythe & Dibden
5 - 2
Lymington Town
Khimki
2 - 2
Krylya Sovetov
Khimki
2 - 2
Krylya Sovetov
Leamington
2 - 0
Coventry City U21
Leatherhead
1 - 4
Dorking Wanderers
Lech Poznań
0 - 2
Teplice
Lech Poznań
0 - 2
Teplice
Leek Town
0 - 0
Buxton
Leek Town
0 - 0
Buxton
Liefering
4 - 0
Lommel
Limavady United
1 - 4
Coleraine
Limavady United
1 - 4
Coleraine
Llandudno
3 - 0
West Didsbury & Chorlton
Longridge Town
0 - 1
Morecambe
Longridge Town
0 - 1
Morecambe
MTK
0 - 2
Kozármisleny
MTK
0 - 2
Kozármisleny
Maldon & Tiptree
0 - 2
Colchester United
Maldon & Tiptree
0 - 2
Colchester United
Margate
4 - 1
Concord Rangers
Metalist 1925 Kharkiv
2 - 1
Ahrobiznes Volochysk
Mickleover
2 - 2
Belper Town
NEC
1 - 2
Standard Liège
Newcastle Town
0 - 5
Crewe Alexandra
Newcastle Town
0 - 5
Crewe Alexandra
NEC
1 - 2
Standard Liège
Northampton Town
0 - 3
Norwich City
Northampton Town
0 - 3
Norwich City
Oldham Athletic
1 - 0
Stockport County
Oldham Athletic
1 - 0
Stockport County
Baník Ostrava
3 - 1
Dukla Banská Bystrica
Parkgate
Cancl.
? - ?
Guiseley
Pogon Szczecin
3 - 0
Kotwica Kołobrzeg
Pogon Szczecin
3 - 0
Kotwica Kołobrzeg
Prestatyn Sports
Cancl.
? - ?
Greenfield
Prestwich Heys
1 - 1
Droylsden
Púchov
4 - 0
Zbrojovka Brno
Punjab
1 - 8
Sporting Khalsa
Púchov
4 - 0
Zbrojovka Brno
Racing Club Warwick
0 - 2
Banbury United
Reims
2 - 0
Fleury
Sandbach United
1 - 1
Burscough
Scunthorpe United
Cancl.
-
Bradford City
Seaham Red Star
Cancl.
? - ?
Ashington AFC
Sevenoaks Town
Cancl.
? - ?
Dartford
Sittingbourne
1 - 3
Welling United
South Park
0 - 0
Cray Valley PM
Spalding United
2 - 1
Boston United
Spalding United
2 - 1
Boston United
Sparta Prague
2 - 2
Salzburg
St. Mirren
2 - 2
Fleetwood Town
St. Mirren
2 - 2
Fleetwood Town
St. Pölten
0 - 1
Újpest
Stevenage
2 - 2
Watford
Stevenage
2 - 2
Watford
Stockport Town
3 - 3
Alsager Town
Tonbridge Angels
1 - 3
Chatham Town
Troyes
0 - 1
UNFP
Újpest
1 - 0
St. Pölten
United of Manchester
0 - 3
Barrow
Vauxhall Motors
0 - 2
Marine
Vauxhall Motors
0 - 2
Marine
Ware
2 - 3
Royston Town
Ware
2 - 3
Royston Town
Warrington Town
3 - 0
Rochdale
Warrington Town
3 - 0
Rochdale
West Auckland Town
0 - 3
Hartlepool United
West Auckland Town
0 - 3
Hartlepool United
Westbury United
2 - 2
Swindon Supermarine
Wimborne Town
2 - 4
Eastleigh
Wimborne Town
2 - 4
Eastleigh
Wingate & Finchley
0 - 0
Peterborough United
Wisbech Town
Cancl.
? - ?
Peterborough Sports
Witton Albion
1 - 3
Radcliffe
Witton Albion
1 - 3
Radcliffe
Workington
0 - 0
Carlisle United
Workington
0 - 0
Carlisle United
Zilina
1 - 5
Slavia Prague
Einheit Rudolstadt
0 - 3
Carl Zeiss Jena
Einheit Rudolstadt
0 - 3
Carl Zeiss Jena
Lokomotiv Moscow
3 - 4
Rubin Kazan
Lokomotiv Moscow
3 - 4
Rubin Kazan
Rapid Vienna
3 - 2
Debrecen
Austria Klagenfurt
1 - 1
Koper
Arka Gdynia
2 - 2
Olimpia Grudziądz
Astoria Walldorf
1 - 7
Hoffenheim
Bistrica
0 - 3
Argeș
Botev Vratsa
Cancl.
-
Montana
Botev Vratsa
1 - 0
Bnei Sakhnin
Botev Vratsa
1 - 0
Bnei Sakhnin
Dunkerque
0 - 0
Feignies Aulnoye
Érdi VSE
2 - 0
Vasas II
Feignies Aulnoye
0 - 0
Dunkerque
Gemert
0 - 2
Helmond Sport
Gemert
0 - 2
Helmond Sport
Grand-Saconnex
2 - 1
Servette II
Grazer AK
4 - 1
Kapfenberger SV
Hamburg
5 - 2
Lübeck
Illertissen
Cancelled
-
Schwarz-Weiß Bregenz
K. Kontich
0 - 8
Lierse K
Mechelen
1 - 1
Lille
Kapfenberger SV
1 - 4
Grazer AK
Kasımpaşa
1 - 1
Hull City
Kasımpaşa
1 - 1
Hull City
K. Kontich
0 - 8
Lierse K
Le Mans
2 - 1
Guingamp
Le Mans
2 - 1
Guingamp
Lille
1 - 1
Mechelen
Lübeck
2 - 5
Hamburg
Bistrica
0 - 3
Argeș
Oudenaarde
0 - 3
Deinze
Oudenaarde
0 - 3
Deinze
Paderborn
5 - 0
Birmingham City
Piast Gliwice
3 - 0
Korona Kielce
Reims
2 - 0
Fleury
Rijeka
0 - 1
Karlsruhe
Rijeka
0 - 1
Karlsruhe
Stal Stalowa Wola
3 - 0
Broń Radom
Schalke 04
2 - 2
Dinamo Kiev
Sion
4 - 1
Yverdon Sport
Slovacko
4 - 1
Viktoria Žižkov
Slovacko
4 - 1
Viktoria Žižkov
Sporting Hasselt
3 - 1
Club Brugge II
Stal Stalowa Wola
3 - 0
Broń Radom
Thun
2 - 1
Sochaux
Unitas 30
0 - 0
NAC Breda
Vyškov
0 - 0
Považská Bystrica
Vyškov
0 - 0
Považská Bystrica
Astoria Walldorf
1 - 7
Hoffenheim
Winterthur
1 - 0
Austria Lustenau
Winterthur
1 - 0
Austria Lustenau
Xamax
0 - 3
Lausanne-Sport
Rheindorf Altach
1 - 0
Grasshoppers
Besiktas
Postp.
-
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
Cancl.
? - ?
Besiktas
Inđija
-
Smederevo 1924
Panaitolikos
0 - 2
Levadiakos
Rheindorf Altach
1 - 0
Grasshoppers
Telstar
2 - 2
Quick Boys
Zagorets
2 - 2
Levski Karlovo
Annecy
4 - 1
Villefranche
Annecy
4 - 1
Villefranche
Belasica
1 - 1
Kozhuf Gevgelija
Cambuur
2 - 2
Emmen
České Budějovice
4 - 2
Ried
Dugopolje
2 - 3
Šibenik
Dukla Praha
2 - 1
Slavia Praha II
Dunaújváros SE
0 - 3
Tiszaföldvár
Étoile Carouge
2 - 1
Servette
Fakel
2 - 2
Rostov
Fakel
2 - 2
Rostov
GFK Sloboda Užice
-
Mladost Novi Sad
Gateshead
2 - 1
Sunderland
Gateshead
2 - 1
Sunderland
Grafičar
-
OFK Vršac
Jagiellonia Białystok
1 - 1
Turośnianka
Javor
-
Bokelj
Sporting Club Jemappes
0 - 7
Francs Borains
KSK Beveren
0 - 6
SK Beveren
Krems / Rehberg
-
Vorwärts Steyr
Lokomotiv GO
2 - 1
Lovech
Lokomotiv Plovdiv
0 - 0
Beroe
Lorient
0 - 0
Concarneau
Lorient
0 - 0
Concarneau
MTK
4 - 3
Honvéd
MTK
4 - 3
Honvéd
Meerssen
0 - 5
MVV
Meerssen
0 - 5
MVV
Primorje
1 - 2
Budafoki MTE
Primorje
1 - 2
Budafoki MTE
Saint-Malo
3 - 3
Rennes
Saint-Malo
3 - 3
Rennes
Schwaz
0 - 1
Wacker Innsbruck
Servette
1 - 2
Étoile Carouge
Slavia Praha II
1 - 2
Dukla Praha
Smederevo 1924
0 - 0
Inđija
Sporting Club Jemappes
0 - 7
Francs Borains
Stadlau
0 - 4
Wiener Viktoria
TSV Steinbach
0 - 0
Eintracht Hohkeppel
Strasbourg
0 - 4
Fenerbahce
TSV Steinbach
0 - 0
Eintracht Hohkeppel
Toulouse
2 - 1
Rodez
Toulouse
2 - 1
Rodez
Udinese
5 - 0
Bilje
Wittenhorst
0 - 3
VVV
Wittenhorst
0 - 3
VVV
Young Boys
1 - 3
Wil
Young Boys
1 - 3
Wil
České Budějovice
4 - 2
Ried
Spartak Varna
0 - 2
Dunav ot Ruse
CSKA Moscow
2 - 2
Akhmat Grozny
CSKA Moscow
2 - 2
Akhmat Grozny
Kryvbas KR
2 - 2
Sabah
Mladost Novi Sad
0 - 1
GFK Sloboda Užice
Spartak Varna
0 - 2
Dunav ot Ruse
Strasbourg
0 - 4
Fenerbahce
Železničar Pančevo
1 - 3
Trabzonspor
Zwettl
2 - 4
Horn
Zwettl
2 - 4
Horn
Železničar Pančevo
1 - 3
Trabzonspor
Cherno more
2 - 0
Dobrudzha 1919
Cherno more
2 - 0
Dobrudzha 1919
Levski Sofia
2 - 2
Maccabi Netanya
Levski Sofia
2 - 2
Maccabi Netanya
Liefering
4 - 0
Lommel
Lokomotiv Sofia 1929
1 - 0
Montana
Lokomotiv Sofia 1929
1 - 0
Montana
Lugano
3 - 1
Parma
Lyon
7 - 0
Chassieu Décines
Olimpija
3 - 0
CSKA 1948 Sofia
Olimpija
3 - 0
CSKA 1948 Sofia
Udinese
5 - 0
Bilje
Vitesse
2 - 1
PAOK
Vitesse
2 - 1
PAOK
Benfica
2 - 2
Celta Vigo
Benfica
2 - 2
Celta Vigo
Lugano
3 - 1
Parma
Panathinaikos
3 - 1
AEK Larnaca
Panathinaikos
3 - 1
AEK Larnaca
River Plate
3 - 1
Olimpia
River Plate
3 - 1
Olimpia
Alianza
Pen.
1 - 2
Águila
Alverca
Cancelled
-
Al Nassr
Vote on the outcome
0
Draw
0
0
Vote
Match Chat
Login with Facebook
International Cups /
Club Friendlies
Round:
Club Friendlies 5
Guiseley - Bradford City
Game
Background info
Game status:
FT
Guiseley
Bradford City
2
1
0
J. Wright
39'
Trialist A (pen.)
41'
60'
A. Pattison
Fulltime
Nethermoor Park (Guiseley, West Yorkshire)