Cup

Cup

Slovakia 2020/2021

Round:

Banská Štiavnica Banská Štiavnica 2 Pen 3-4 2 Tatran VLM Tatran VLM
Baník Veľký Krtíš Baník Veľký Krtíš 2 - 1 Fiľakovo Fiľakovo
Belá Belá 5 - 1 Oravská Poruba Oravská Poruba
Bešeňová Bešeňová 4 - 2 Rakytovce Rakytovce
Busov Gaboltov Busov Gaboltov 2 - 4 Gerlachov Gerlachov
Gelnica Gelnica 0 Pen 3-1 0 Spartak Medzev Spartak Medzev
Hrochoť Hrochoť 3 - 2 Hriňová Hriňová
Likavka Likavka 1 - 5 Dolný Kubín Dolný Kubín
Lokomotíva Košice Lokomotíva Košice 3 - 0 Krásnohorské Podhradie Krásnohorské Podhradie
Málinec Málinec 0 Pen 6-5 0 Baník Kalinovo Baník Kalinovo
Nižná Nižná 1 Pen 3-1 1 Družstevník Dlhá nad O. Družstevník Dlhá nad O.
Olováry Olováry 1 - 0 Novohrad Lučenec Novohrad Lučenec
Pokrok Stará Bystrica Pokrok Stará Bystrica 0 - 3 Oravan Oravan
Poltár Poltár 2 - 3 Lokomotíva Zvolen Lokomotíva Zvolen
Selce Selce 0 - 2 Detva Detva
Slovan Modra Slovan Modra 0 Pen 5-4 0 Báhoň Báhoň
Slovan Vavrečka Slovan Vavrečka 1 Pen 9-10 1 Tvrdošín Tvrdošín
Sokol Jakub Sokol Jakub 4 - 2 Sokol Medzibrod Sokol Medzibrod
Strojár Krupina Strojár Krupina 1 - 4 Podkonice Podkonice
Tatran Chlebnice Tatran Chlebnice 0 - 3 Oravské Veselé Oravské Veselé
Vrútky Vrútky 1 - 7 Fomat Martin Fomat Martin
Brezno Brezno 3 - 0 MŠK Tisovec MŠK Tisovec

Štart Hrabušice Štart Hrabušice 0 - 5 Rudňany Rudňany
Budkovce Budkovce 1 - 2 Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom
Buzitka Buzitka 1 - 3 Príbelce Príbelce
Dunajec Stará Ves Dunajec Stará Ves 1 - 3 Slavoj Spišská Belá Slavoj Spišská Belá
Dvorníky-Včeláre Dvorníky-Včeláre 1 - 4 Lipany Lipany
Dynamo Diviaky Dynamo Diviaky 1 - 3 Kováčová Kováčová
Fintice Fintice 2 - 4 Tatran Prešov Tatran Prešov
Harichovce Harichovce 0 - 3 Spišské Podhradie Spišské Podhradie
Hencovce Hencovce 1 - 6 Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou
Hontianske Nemce Hontianske Nemce 0 Pen 2-4 0 Ďarmoty Ďarmoty
Jesenské Jesenské 0 - 4 Rimavská Sobota Rimavská Sobota
Kežmarok Kežmarok 9 - 2 Tatran Spišské Vlachy Tatran Spišské Vlachy
Kotešová Kotešová 1 - 2 Gbeľany Gbeľany
Košická Nová Ves Košická Nová Ves 2 - 1 Kechnec Kechnec
Levoča Levoča 0 Pen 1-4 0 Pokrok Krompachy Pokrok Krompachy
MFK Bytča MFK Bytča 1 Pen 4-5 1 Slávia Staškov Slávia Staškov
Predmier Predmier 1 - 2 Tatran Krásno Tatran Krásno
Radzovce Radzovce 0 - 3 Hajnáčka Hajnáčka
Rozvoj Pušovce Rozvoj Pušovce 0 - 4 Sokol Ľubotice Sokol Ľubotice
Sačurov Sačurov 0 - 4 Veľké Revištia Veľké Revištia
Sečovská Polianka Sečovská Polianka 1 - 3 Strážske Strážske
Slavoj Kráľovský Chlmec Slavoj Kráľovský Chlmec 0 - 3 Mladosť Kalša Mladosť Kalša
Slovan Poproč Slovan Poproč 0 - 3 Čaňa Čaňa
Slovan Skalité Slovan Skalité 0 - 2 Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto
Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce 0 - 2 MSK Tesla Stropkov MSK Tesla Stropkov
Spartak V. nad Kysucou Spartak V. nad Kysucou 1 Pen 5-6 1 Jednota Bánová Jednota Bánová
Strečno Strečno 0 - 3 Švošov Švošov
Tatran Ľubica Tatran Ľubica 3 Pen 3-4 3 Veľká Lomnica Veľká Lomnica
Vikartovce Vikartovce 4 - 6 Svit Svit
Višňové Višňové 1 Pen 4-2 1 Stráňavy Stráňavy
Široké Široké 1 - 3 Slovan Sabinov Slovan Sabinov
Ťahanovce Ťahanovce 1 - 4 Slávia TU Košice Slávia TU Košice
Jasenov Jasenov 5 - 0 Nižný Hrušov Nižný Hrušov

Baník Handlová Baník Handlová 0 Pen 4-3 0 Baník Prievidza Baník Prievidza
Danubia Veľký Biel Danubia Veľký Biel 0 - 4 Slovan Most Slovan Most
Družstevník Jacovce Družstevník Jacovce 3 - 1 Spartak Bánovce nad B. Spartak Bánovce nad B.
Kmeťovo Kmeťovo 2 - 3 Veľké Lovce Veľké Lovce
NMŠK 1922 Bratislava NMŠK 1922 Bratislava 1 - 0 Domino Domino
Viničné Viničné 2 - 5 Rača Rača
Voderady Voderady 0 - 1 Šoporňa Šoporňa

Jednota Sokol Jednota Sokol 1 Pen 6-5 1 Častkovce Častkovce
Baník Lehota p.Vtáčnikom Baník Lehota p.Vtáčnikom 5 - 1 Kanianka Kanianka
Družstevník Bešeňov Družstevník Bešeňov 1 Pen 5-3 1 Veľké Ludince Veľké Ludince
Družstevník Iv.pri Nitre Družstevník Iv.pri Nitre 0 - 7 Veľký Lapáš Veľký Lapáš
Družstevník Malá Mača Družstevník Malá Mača - Spartak Myjava Spartak Myjava
Družstevník Rybky Družstevník Rybky 0 - 6 Malženice Malženice
Družstevník Trstice Družstevník Trstice 1 - 2 Galanta Galanta
Družstevník Zvončín Družstevník Zvončín - Boleráz Boleráz
Horná Krupá Horná Krupá 3 - 0 Trebatice Trebatice
Horné Orešany Horné Orešany 3 - 6 Blava 1928 Blava 1928
Klasov Klasov 2 - 3 Nevidzany Nevidzany
Kolárovo Kolárovo 3 - 1 Nové Zámky Nové Zámky
Komjatice Komjatice 1 - 5 Šurany Šurany
Kostolné Kračany Kostolné Kračany 3 - 0 Veľký Meder Veľký Meder
Limbach Limbach 0 - 2 Kalinkovo Kalinkovo
Lipová Lipová 0 - 4 Imeľ Imeľ
Lokomotíva Bánov Lokomotíva Bánov 0 - 3 Hurbanovo Hurbanovo
Láb Láb 1 Pen 3-5 1 Malacky Malacky
Mariánka Mariánka - Závod Závod
Melčice-Lieskové Melčice-Lieskové 2 - 0 Trenčianske Stankovce Trenčianske Stankovce
Mokrý Háj Mokrý Háj - Družstevník Radimov Družstevník Radimov
Nafta Gbely Nafta Gbely 3 - 0 Holíč Holíč
Pata Pata 4 - 2 Slovan Hlohovec Slovan Hlohovec
Plevník-Drienové Plevník-Drienové 1 - 2 Považská Bystrica Považská Bystrica
Považan Pruské Považan Pruské 2 - 0 Partizán Prečín Partizán Prečín
Slovan Brvnište Slovan Brvnište 1 - 6 Beluša Beluša
Slovan Záhorská Bystrica Slovan Záhorská Bystrica 0 - 4 Lokomotíva DNV Lokomotíva DNV
Slovenský Grob Slovenský Grob 0 - 8 Rovinka Rovinka
Solčany Solčany 0 - 2 Tovarníky Tovarníky
Svätý Jur Svätý Jur 2 Pen 1-4 2 Pezinok Pezinok
Veľké Ripňany Veľké Ripňany 0 - 1 Piešťany Piešťany
Veľké Zálužie Veľké Zálužie 4 - 1 Kovarce Kovarce
Vrakuňa Vrakuňa 1 - 2 Rusovce Rusovce
Vrbové Vrbové 0 Pen 3-4 0 Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto nad Váhom
Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 0 - 2 Rohožník Rohožník
Vápeč Horná Poruba Vápeč Horná Poruba 0 - 3 Spartak Kvašov Spartak Kvašov
Zemianske Kostoľany Zemianske Kostoľany 1 - 3 Dolné Vestenice Dolné Vestenice

Čierne Čierne 0 - 3 Javorník Makov Javorník Makov
Šašová Šašová 1 Pen 4-3 1 Šalková Šalková