Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
18
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
Türkiye
Portugal
Leagues International Cups
Friendlies
Club Friendlies
Club Friendlies Women
FIFA Confederations Cup
Premier League Asia Trophy
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Olympics
Olympic Qualifying Concacaf
Olympics Women
Women's Olympic Qualifying CAF
Women's Olympic Qualifying Asia
Arab Cup
Arab Club Champions Cup
China Cup
Emirates Cup
The Atlantic Cup
Kirin Cup
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
International Champions Cup
Youth Viareggio Cup
Algarve Cup
SheBelieves Cup
Friendlies Women
Women's International Champions Cup
U20 Intercontinental Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Tipsport Malta Cup
Africa U20 Cup of Nations
CONMEBOL U17
CONMEBOL U20
Afc Solidarity Cup
Afc Solidarity Cup
FIFA U17 Women's World Cup
Universiade
Nordic Tournament U17
Arab Club Champions Cup
U20 Arab Championship
Audi Cup
AFF Championship
AFF Championship
Copa Centroamericana
Tournoi Maurice Revello
Tournoi Maurice Revello
Pan American Games
Copa EuroAmericana
More
Club Friendlies
International Cups
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
Club Friendlies 4
Club Friendly
Club Friendlies 4
Club Friendlies 5
Club Friendlies 2
Club Friendlies 1
Club Friendlies 3
»
»»
RSV Eintracht
9
-
2
Stern Britz
Zlín II
3
-
1
Zlínsko
Karviná II
4
-
0
Frýdlant
Baník Souš
3
-
1
Štětí
Dukla Banská Bystrica
3
-
0
Považská Bystrica
Polonia Bytom
1
-
0
Goczałkowice Zdrój
Starogard Gdański
0
-
4
Gedania Gdańsk
Tatran Prešov
5
-
0
Slavoj Trebišov
Górnik Polkowice
4
-
2
Zagłębie Lubin II
Sportfreunde Lotte
4
-
1
Schöningen
ŁKS Łódź II
1
-
0
Zawisza Bydgoszcz
Rostocker FC
3
-
1
Siedenbollentin
Schonnebeck
5
-
4
Westfalia Rhynern
Mauerwerk
4
-
0
Schwechat
Dukla Praha II
2
-
3
Sparta Kolín
Berlin Hilalspor
3
-
1
Tennis Borussia
Frechen
4
-
0
Germania Erftstadt
Wattenscheid 09
1
-
1
Kleve
Alianza Lima
2
-
0
Once Caldas
Vsetín
1
-
3
Zlínsko
Dessau 05
0
-
5
VfL Halle
ASC Dortmund
4
-
1
Nordkirchen
Soroksár SC
2
-
1
Kozármisleny
Kazincbarcika
1
-
1
Tiszakécske
Námestovo
2
-
0
Dolný Kubín
Slovan Bratislava II
6
-
2
Rača
Brinkumer SV
1
-
9
Schwarz-Weiß Rehden
Buducnost
5
-
1
Jezero
Fola Esch
0
-
2
UNA Strassen
Pohronie
0
-
1
Petržalka
Yantra 2019
2
-
1
Spartak Pleven
Dobrudzha 1919
3
-
1
Chernomorets Balchik
Ślęza Wrocław
4
-
0
Piast Żmigród
Bohemians 1905 II
2
-
6
Pardubice II
Marchfeld
4
-
2
Stadlau
Fürstenfeld
2
-
1
Oberwart / Rotenturm
Rapid Wien II
1
-
0
Siegendorf
Csikszereda
7
-
0
Odorheiu Secuiesc
Gedania Gdańsk
2
-
1
Luzino
Komárno
3
-
1
Slovan Duslo Šaľa
Třinec
2
-
0
Havířov
Žilina II
1
-
1
Diósgyőr II
CSA Steaua Bucureşti
5
-
0
Agricola Borcea
Liptovský Mikuláš
2
-
2
Slavoj Trebišov
Polonia Bytom
2
-
2
Rekord Bielsko-Biała
Sokol Brozany
1
-
2
Neratovice-Byškovice
Stal Stalowa Wola
2
-
0
Star Starachowice
Starogard Gdański
1
-
5
Wikielec
Tatran Prešov
3
-
0
Lipany
Team Ticino
3
-
0
Taverne
Vanløse
2
-
1
FA 2000
Viktoria Plzeň II
3
-
0
Baník Souš
SAK Klagenfurt
1
-
6
ASK Klagenfurt
Corvinul Hunedoara
0
-
0
Unirea Dej
Frem
8
-
2
Tårnby FF
Gleisdorf 09
1
-
2
Lebring
Legia Warszawa II
0
-
2
Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg
2
-
0
Łomża
SKRA Częstochowa
1
-
0
Goczałkowice Zdrój
Paradiso
1
-
0
Mendrisio
Tartu Kalev
4
-
2
Tallinna Kalev II
Zagłębie Lubin II
6
-
1
Polonia Środa
Olimpia Elbląg
0
-
3
Elana Toruń
Polonia Bytom
2
-
4
Pawłowice Śląskie
Uherský Brod
3
-
0
Nové Mesto nad Váhom
WAF Brigittenau
3
-
3
Leobendorf
Fola Esch
3
-
3
Swift Hesperange
Stal Stalowa Wola
5
-
1
Czarni Połaniec
Étoile Carouge
4
-
2
Chênois
St. Anna
1
-
1
Tillmitsch
Weiz
6
-
3
Union Gamlitz
Flora II
1
-
4
Legion
Phu Dong
0
-
1
Phú Thọ
Lübeck II
2
-
1
Dynamo Schwerin
Buducnost
1
-
1
Arsenal Tivat
Hradec Králové II
1
-
0
Uničov
Türkspor Dortmund
5
-
3
Uerdingen
SF Hamborn
3
-
3
Wattenscheid 09
Elva
2
-
0
Paide II
Gnas
2
-
2
Allerheiligen
Hà Nội
0
-
0
Viettel
Phú Thọ
1
-
0
Hòa Bình
Daejeon Hana Citizen
1
-
0
Bali United
ASK Klagenfurt
2
-
5
Treibach
Leobendorf
8
-
1
Haitzendorf
Hemelingen
0
-
4
Atlas Delmenhorst
Schonnebeck
1
-
2
Blau-Weiß Mintard
Victoria Hamburg
6
-
2
Hamm United
Olimpia Elbląg
3
-
1
Cartusia Kartuzy
OFK Beograd
7
-
0
Prva Iskra
Zagłębie Lubin II
3
-
1
Śląsk Wrocław II
Kalisz
1
-
2
Zawisza Bydgoszcz
Vítkovice
0
-
2
Frýdek-Místek
Olimpia Grudziądz
1
-
2
Gedania Gdańsk
Bentwisch
1
-
5
Rostocker FC
Chlumec nad Cidlinou
0
-
1
Baník Souš
Mladá Boleslav II
2
-
2
Přepeře
St. Anna
3
-
5
Union Gamlitz
Neusiedl
4
-
3
Halbturn
Wacker Obercastrop
1
-
3
Wattenscheid 09
Differdange 03
5
-
1
Rumelange
Heeslinger SC
8
-
0
Oberneuland
Pesch
2
-
2
Bergisch Gladbach
Staaken
9
-
2
Spandauer Kickers
Vohwinkel
1
-
0
Hilden
Hòa Bình
0
-
2
Phu Dong
Shkendija
6
-
0
Skopje
Sparta Lichtenberg
1
-
2
Ludwigsfelde
Brünninghausen
3
-
2
Wanne Eickel
Büderich
3
-
1
MSV Düsseldorf
Karviná II
4
-
2
Zlínsko
UCV
2
-
0
Deportivo La Guaira
Carabobo
1
-
1
Monagas
Teplice II
2
-
1
Králův Dvůr
Academia Puerto Cabello
1
-
1
Caracas
Horitschon
0
-
3
Traiskirchen
Bövinghausen
3
-
1
Sodingen
Güstrow
0
-
7
Anker Wismar
Austria Wien II
5
-
1
Ortmann
Weiz
6
-
0
Oberwart / Rotenturm
Benešov
1
-
0
Povltava FA
Hradec Králové II
2
-
1
Ústí nad Orlicí
Meteor Praha
0
-
4
Zápy
Mladá Boleslav II
1
-
2
Dukla Praha II
Motorlet Praha
3
-
2
Jablonec II
Baník Souš
3
-
0
Slovan Velvary
CSA Steaua Bucureşti
4
-
0
Progresul Spartac
Glostrup
1
-
0
Holbæk B&I
Győri ETO
1
-
3
Petržalka
Hutnik Kraków
5
-
2
KSZO 1929
Kazincbarcika
1
-
1
Tiszaújváros
Liptovský Mikuláš
2
-
3
Baník Ostrava II
Polonia Bytom
1
-
6
Wieczysta Kraków
SfB-Oure
1
-
4
Næsby
Slavia Karlovy Vary
4
-
0
Chomutov
Sokol Brozany
0
-
1
Slavia Praha II
Vanløse
0
-
1
Tårnby FF
Zagłębie Lubin II
4
-
1
Sokół Kleczew
Častkovce
3
-
4
Považská Bystrica
Gleisdorf 09
4
-
0
FSC Hochegger Dächer
Lovech
3
-
1
Spartak Pleven
Sleipner
2
-
1
Hammarby Talang
Tatran Prešov
3
-
0
Dolný Kubín
Union Sandersdorf
0
-
2
SSC Weißenfels
Wettswil-Bonstetten
3
-
3
Cham
Wiślanie Jaśkowice
2
-
1
Rekord Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice
4
-
0
Olimpia Grudziądz
Karbach
3
-
3
Andernach
Kozhuf Gevgelija
2
-
2
Tikvesh
Läänemaa JK
1
-
5
Maardu
Pohronie
2
-
2
Baník Kalinovo
Schonnebeck
1
-
3
ASC Dortmund
Unirea Dej
2
-
1
Bihor Oradea
Vevey United
2
-
3
Bulle
Voska Sport
0
-
4
Sileks
Étoile Carouge
4
-
3
Servette II
FA 2000
2
-
0
Sundby
St. Anna
2
-
1
Kalsdorf
Union Mauer
1
-
1
Draßburg
Biel-Bienne
1
-
0
Lausanne Sport II
Team Ticino
1
-
1
Eschen / Mauren
Offenburger FV
1
-
4
Teningen
Sprockhövel
1
-
1
Schwarz-Weiß Essen
Monagas
2
-
2
Academia Puerto Cabello
Deportivo La Guaira
4
-
1
Carabobo
Caracas
0
-
3
Metropolitanos
Partizán Bardejov
0
-
2
Tatran Prešov
Admira Praha
3
-
2
Kladno
Hoàng Anh Gia Lai
2
-
0
Bình Định
Dubrava Zagreb
0
-
0
Hrvatski dragovoljac
Bregalnica Štip
0
-
0
Detonit Plachkovica
Paide II
0
-
4
Flora II
Gonsenheim
1
-
1
Waldhof Mannheim II
Brünninghausen
5
-
6
Schonnebeck
Germania Ratingen
1
-
2
Blau-Weiß Königsdorf
UCV
2
-
3
Academia Puerto Cabello
Nõmme Kalju II
3
-
4
Pärnu Linnameeskond
Deportivo La Guaira
1
-
2
Metropolitanos
Tartu Welco
7
-
1
Tartu Kalev
Monagas
2
-
3
Caracas
Star Starachowice
0
-
2
Siarka Tarnobrzeg
Arsenal Tivat
0
-
2
Jedinstvo
ASK Klagenfurt
4
-
2
Austria Klagenfurt II
Bad Gleichenberg
2
-
1
Union Gamlitz
Fach-Donaufeld
8
-
1
Gerasdorf Stammersdorf
Traiskirchen
1
-
1
Gloggnitz
Slovan HAC
2
-
4
Leobendorf
Offenburger FV
2
-
1
Oberachern
FC 1906 Erlensee
0
-
2
Bad Soden
Zimbru
5
-
0
Victoria Bardar
Hrvatski dragovoljac
3
-
0
Jarun
Belasica
1
-
5
Bregalnica Štip
Dacia-Buiucani
1
-
2
Saksan
Yantra 2019
1
-
1
Chernomorets Balchik
OFK Vršac
0
-
1
Viitorul P. Târgu Jiu
Sileks
2
-
1
Pelister
Dubrava Zagreb
1
-
1
Opatija
Górnik Polkowice
0
-
1
Karkonosze Jelenia Góra
Sereď
0
-
3
Petržalka
Bentwisch
1
-
5
Anker Wismar
Fernwald
6
-
3
FC Waldbrunn
Young Boys II
2
-
2
Bulle
MSV Düsseldorf
2
-
2
Meerbusch
Vevey United
0
-
0
Bavois
Metaloglobus
6
-
1
Progresul Spartac
Floreşti
4
-
1
Iskra
Pardubice II
1
-
0
Dukla Praha II
Spartanii Selemet
4
-
1
Univer-Oguzsport
Shanghai Shenhua
1
-
0
Al Duhail
Donau
2
-
2
Leobendorf
Nam Định
1
-
2
Viettel
CSM Reşiţa
3
-
1
Jiul Petroşani
GOŠK Gabela
0
-
3
Jadran LP
Chernomorets Burgas
0
-
1
Yantra 2019
HNK Zadar
0
Pen
1-0
0
Sutjeska
Liptovský Mikuláš
8
-
0
Oravské Veselé
Zlínsko
2
-
3
Považská Bystrica
Galanta
0
-
4
Púchov
Sokol Hostouň
1
-
2
Slovan Velvary
Tårnby FF
2
-
2
Avarta
Weiz
3
-
1
Lebring
Hradec Králové II
2
-
1
Vrchovina NM
Karviná II
1
-
4
Unia Turza Śląska
Metaloglobus
0
-
1
Unirea Slobozia
Slatina
2
-
1
Alexandria
Sparta Kolín
1
-
1
Benátky nad Jizerou
Spišská Nová Ves
4
-
0
Slávia TU Košice
Flora II
0
-
7
FC Tallinn
Kladno
1
-
3
Teplice II
Arsenal Česká Lípa
1
-
1
Bohemians 1905 II
Beltinci
1
-
0
Varteks Varaždin
Radunia Stężyca
3
-
1
Cartusia Kartuzy
Sokol Tasovice
0
-
7
Slovan Rosice
Spartak Myjava
8
-
0
Baník Lehota p.Vtáčnikom
Team Ticino
1
-
1
Mendrisio
Unia Skierniewice
2
-
0
ŁKS Łódź II
Wieczysta Kraków
2
-
2
Goczałkowice Zdrój
Wisła Puławy
2
-
0
Siarka Tarnobrzeg
Zimbru
2
-
0
Dacia-Buiucani
Zürich II
3
-
1
YF Juventus
Šamorín
5
-
0
Častkovce
Polonia Bytom
3
-
1
Sandecja Nowy Sącz
FSC Hochegger Dächer
0
-
7
Oberwart / Rotenturm
Gleisdorf 09
2
-
0
Köflach
Legia Warszawa II
2
-
2
Zawisza Bydgoszcz
SKRA Częstochowa
1
-
0
Śląsk Wrocław II
Stomil Olsztyn
0
-
1
Łomża
Dumbrăviţa
0
-
1
SCM Zalău
GOŠK Gabela
2
-
5
Sutjeska
Sandviken
7
-
0
Sandvikens AIK
Slavoj Trebišov
6
-
2
Rimavská Sobota
Unirea Dej
0
-
0
CSM Deva
Victoria Bardar
0
-
3
Saksan
Zagłębie Lubin II
3
-
1
Jastrzębie
Elva
1
-
4
JK Tabasalu
Biel-Bienne
6
-
1
Yverdon Sport II
Marienlyst
3
-
4
Næsby
Mioveni
5
-
1
Muscelul Câmpulung Elite
Polonia Bytom
1
-
1
Podhale Nowy Targ
Tatran Prešov
2
-
0
Futura Humenné
VSK Århus
3
-
0
Vejgaard
Wisła Puławy
2
-
0
KSZO 1929
Jadran LP
1
-
2
HNK Zadar
Meyrin
0
-
2
Bavois
St. Anna
0
-
1
Ilz
České Budějovice II
2
-
4
Znojmo
Floreşti
3
-
1
Spartanii Selemet
Admira Praha
2
-
1
Mladá Boleslav II
Sylvia
1
-
1
Enköping
Iskra
2
-
2
Univer-Oguzsport
Sileks
1
-
1
Tikvesh
Paide II
2
-
2
Tallinna Kalev II
Pärnu Linnameeskond
1
-
4
Maardu
Läänemaa JK
1
-
0
Nõmme Kalju II
Olimpia Elbląg
2
-
0
Gryf Słupsk
Oriente Petrolero
1
-
2
Blooming
Mornar
1
-
1
Jedinstvo
Công An Hà Nội
4
-
3
Nam Định
Polonia Bytom
1
-
0
Zagłębie Sosnowiec
Mladost Novi Sad
1
-
0
Dekani
Fürstenfeld
5
-
4
Bad Gleichenberg
Galanta
1
-
2
Slovan Bratislava II
Glostrup
2
-
3
Avarta
St. Anna
2
-
3
Fehring
SfB-Oure
4
-
0
Tarup-Paarup
Shabab Al Ahli
2
-
0
Kairat
Viktoria Griesheim
2
-
2
Eddersheim
Dacia-Buiucani
3
-
2
Victoria Bardar
Saksan
0
-
5
Zimbru
Stará Ľubovňa
1
-
2
Spišská Nová Ves
Fomat Martin
1
-
0
Dolný Kubín
Sokol Hostouň
1
-
1
Baník Souš
Union Gamlitz
1
-
4
Allerheiligen
Kray
0
-
4
Schonnebeck
Unterrath
0
-
1
Hilden
Yverdon Sport II
4
-
2
Bavois
Biel-Bienne
3
-
0
Courtételle
Spartanii Selemet
4
-
2
Iskra
Zlínsko
1
-
7
Blansko
TS Ober-Roden
2
-
1
Hanau 93
Barendrecht
1
-
4
Sparta Rotterdam II
Yantra 2019
1
-
0
Ludogorets II
Gedania Gdańsk
2
-
1
Cartusia Kartuzy
Vítkovice
0
-
4
Třinec
Tartu Kalev
2
-
1
Elva
Dudenhofen
1
-
1
TuS Rüssingen
Marchfeld
4
-
2
Donau
Wals-Grünau
2
-
1
Friedburg / Pöndorf
Motorlet Praha
2
-
1
Český Brod
Sparta Kolín
2
-
4
Povltava FA
Neratovice-Byškovice
0
-
2
Zápy
Paide II
1
-
2
FC Tallinn
Beltinci
3
-
4
Polet
CSA Steaua Bucureşti
0
-
1
Alexandria
Chindia Târgovişte
2
-
2
Concordia Chiajna
KSZO 1929
1
-
4
Czarni Połaniec
Legionovia Legionowo
0
-
0
Wisła Puławy
Liptovský Mikuláš
5
-
1
Stará Ľubovňa
Offenburger FV
4
-
1
Kuppenheim
Pohronie
2
-
3
Sereď
SKRA Częstochowa
0
-
2
Kluczbork
SSU Poli Timişoara
0
-
0
Dumbrăviţa
Slavia Karlovy Vary
1
-
0
Petřín Plzeň
Slavoj Trebišov
1
-
1
Futura Humenné
Slovan Bratislava II
3
-
1
Hodonín
Tatran Prešov
4
-
0
Spišská Nová Ves
Zagłębie Lubin II
1
-
0
Pardubice II
AB Tårnby
1
-
3
Vanløse
Chojniczanka Chojnice
0
-
0
Radunia Stężyca
Gleisdorf 09
1
-
3
Oberwart / Rotenturm
Pogoń Siedlce
1
-
0
Podlasie Biała Podlaska
Stomil Olsztyn
1
-
2
Wikielec
Zawisza Bydgoszcz
1
-
5
Olimpia Grudziądz
Oedt
0
-
2
LASK II
Orijent 1919
4
-
2
Grobničan Čavle
Schonnebeck
5
-
3
SC St. Tönis
Spartak Varna
1
-
2
Chernomorets Balchik
Žilina II
1
-
4
Baník Ostrava II
Bayern Alzenau
3
-
2
FC 1906 Erlensee
Bregalnica Štip
3
-
0
Kozhuf Gevgelija
Marienlyst
0
-
1
SfB-Oure
VfR Mannheim
1
-
3
Fortuna Heddesheim
Bulle
2
-
1
Bavois
Pogoń Siedlce
2
-
2
Legionovia Legionowo
SVG Reichenau
2
-
0
Kematen
Karviná II
2
-
2
Górnik Zabrze II
Bohemians 1905 II
3
-
1
Velké Hamry
Admira Praha
2
-
3
Arsenal Česká Lípa
Vejgaard
4
-
0
Kjellerup
Hornau
1
-
1
Türk Gücü Friedberg
Gnas
2
-
6
Bad Gleichenberg
Vítkovice
0
-
4
Zlínsko
Karviná II
5
-
0
Bospor Bohumín
Wiener Neustadt
5
-
6
TWL Elektra
Wiener Viktoria
4
-
2
Retz
Rot-Weiß Walldorf
2
-
3
1960 Hanau
Concordia Chiajna
3
-
1
Progresul Spartac
Dacia-Buiucani
6
-
0
Iskra
Lech Poznań II
1
-
0
Polonia Środa
Univer-Oguzsport
1
-
3
Victoria Bardar
Újpest II
1
-
3
Komárno
Gorica
1
-
0
Mladost Novi Sad
SC Lahr
2
-
3
Denzlingen
Astoria Walldorf II
2
-
1
VfR Mannheim
Zimbru
3
-
3
Spartanii Selemet
Floreşti
0
-
8
Saksan
Velká Bíteš
2
-
3
Pardubice II
Neuenheim
1
-
3
Mechtersheim
Śląsk Wrocław II
3
-
0
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
2
-
3
ŁKS Łódź II
Wisłoka Dębica
5
-
0
Karpaty Krosno
Deutschlandsberger SC
2
-
1
Ilz
Curicó Unido
2
-
0
San Antonio Unido
FC Tallinn
2
-
1
Flora II
Chindia Târgovişte
1
-
0
Slatina
Dumbrăviţa
1
-
1
Phoenix Buziaș
Lafnitz II
4
-
4
Weiz
Meteor Praha
1
-
2
Benátky nad Jizerou
Mioveni
4
-
1
SCM Râmnicu Vâlcea
Stará Ľubovňa
2
-
3
Tatran Prešov
Valašské Meziříčí
0
-
1
Frýdek-Místek
Admira Praha
0
-
3
Teplice II
Dacia-Buiucani
1
-
1
Univer-Oguzsport
Offenburger FV
1
-
1
Linx
Slavoj Trebišov
6
-
0
Lipany
1599 Şelimbăr
2
-
0
Unirea Dej
Chojniczanka Chojnice
1
-
0
Gedania Gdańsk
Górnik Polkowice
1
-
2
Stilon Gorzów
Horitschon
1
-
8
Draßburg
Jastrzębie
4
-
1
Pawłowice Śląskie
Olimpia Elbląg
3
-
0
Mławianka Mława
Pogoń Siedlce
1
-
3
Pogoń Grod. Mazowiecki
Stomil Olsztyn
2
-
3
Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz
1
-
1
Wikielec
Žilina II
3
-
1
Górnik Zabrze II
Kalisz
3
-
1
Zagłębie Lubin II
Iskra
2
-
3
Victoria Bardar
Sandviken
0
-
1
Vasalund
WSPG Wels
6
-
3
Pregarten
ASK Klagenfurt
2
-
4
Bischofshofen
Concordia Elbląg
2
-
1
Stolem Gniewino
Hlučín
0
-
0
Dolný Kubín
Liptovský Mikuláš
4
-
0
Hranice
Pogoń Siedlce
3
-
0
Swit
JK Tabasalu
3
-
0
Paide II
Legion
1
-
2
Elva
Independiente Valle
2
-
1
Deportivo Quito
LDU Quito
2
-
0
Universidad Católica
Zweigen Kanazawa
1
-
4
Kataller Toyama
Mladá Boleslav II
3
-
1
Union Nový Bydžov
Zimbru
1
-
1
Floreşti
Spartanii Selemet
0
-
1
Saksan
Tartu Kalev
2
-
2
Tallinna Kalev II
Tillmitsch
3
-
2
Allerheiligen
Bad Gleichenberg
1
-
2
Kalsdorf
Donau
0
-
2
Mauerwerk
VfR Mannheim
1
-
0
1862/09 Weinheim
Volna
2
-
3
Niva Dolbizno
Univer-Oguzsport
8
-
2
Iskra
Victoria Bardar
2
-
4
Dacia-Buiucani
Hranice
5
-
1
Bílovec
Slovan Velvary
8
-
0
Hřebeč
Slavia Karlovy Vary
1
-
0
Mariánské Lázně
Floreşti
1
-
9
Spartanii Selemet
Saksan
0
-
4
Zimbru
Karviná II
4
-
0
Hlučín
Fürstenfeld
0
-
4
Gleisdorf 09
Hamsik Academy
1
-
1
Slovácko II
Žilina II
1
-
4
Třinec
KSZO 1929
2
-
0
Chełmianka Chełm
Dekani
1
-
1
Krka
Neusiedl
3
-
1
St. Margarethen / Bur
Petržalka
2
-
2
Galanta
Pohronie
1
-
1
Podkonice
Oberwart / Rotenturm
2
-
1
Gnas
Kaiserslautern II
3
-
2
VfR Mannheim
Weiz
3
-
0
TuS Heiligenkreuz
Pardubice II
1
-
0
Sokol Živanice
Sokol Hostouň
1
-
1
Slaný
Vratimov
1
-
0
Frýdlant
Zbrojovka Brno II
1
-
2
Slovan Rosice
Motorlet Praha
2
-
3
Zápy
Hodonín
4
-
2
Bzenec
Slovan Bratislava II
1
-
0
Sereď
Sokol Brozany
1
-
1
Povltava FA
Swit
1
-
2
Victoria Sulejówek
Šamorín
1
-
1
Považská Bystrica
Ishøj
2
-
1
Brønshøj
Loko Vltavín
5
-
1
Kladno
Beltinci
3
-
1
Fužinar
Blansko
0
-
0
Uničov
Holbæk B&I
5
-
0
Næstved II
SAK Klagenfurt
2
-
2
Wolfsberger AC II
Tarup-Paarup
1
-
1
Næsby
Tatran Bohunice
5
-
0
Slavoj Polná
Vranov nad Topľou
3
-
2
Slavoj Trebišov
Elana Toruń
1
-
1
Pelikan Łowicz
Hobro II
0
-
2
Vejgaard
Young Boys
0
-
5
Holstebro
Raków Częstochowa II
3
-
2
Lechia T. Mazowiecki
Znojmo
4
-
0
Stará Říše
České Budějovice II
2
-
1
Baník Souš
Barcelona
1
-
2
Deportivo Quito
JK Tabasalu
3
-
5
FC Tallinn
Bohemians 1905 II
3
-
3
Hradec Králové II
Admira Praha
0
-
0
Rokycany
Námestovo
0
-
7
Dolný Kubín
Polonia Bytom
2
-
0
Drama Zbroslawice
Spišská Nová Ves
1
-
0
Snina
Frem
1
-
4
HIK
Mladá Boleslav II
0
-
1
Slavia Praha II
Young Boys
7
-
1
Viby
Salzburger AK
4
-
0
TSV St. Johann
Zbrojovka Brno II
0
-
0
Tatran Bohunice
Frederikssund
4
-
0
Vanløse
Hodonín
3
-
1
Břeclav
Karviná II
2
-
1
Havířov
Zlín II
3
-
2
Slovácko II
Hammarby Talang
3
-
0
Sollentuna
Frohnhausen
0
-
4
Schwarz-Weiß Essen
Lion City Sailors
1
-
3
Balestier Khalsa
Victoria Hamburg
6
-
1
Meiendorfer SV
Tampines Rovers
7
-
1
Albirex Niigata S
Tanjong Pagar
1
-
5
Young Lions
Nordic United
2
-
2
Enskede
Sonsbeck
1
-
1
Scherpenberg
Alianza Lima
1
-
0
Blooming
Septemvri Sofia
1
-
0
Strumska slava
Naxxar Lions
3
-
9
Floriana
Stjørdals-Blink
3
-
5
Verdal
Slatina
0
-
1
Argeș
Germania Erftstadt
1
-
3
Fortuna Köln II
Lion City Sailors
1
-
2
Johor Darul Ta'zim
Tampines Rovers
3
-
3
Balestier Khalsa
Tanjong Pagar
4
-
0
Albirex Niigata S
Young Lions
3
-
2
Hougang United
Balestier Khalsa
1
-
1
Young Lions
Albirex Niigata S
3
-
0
Geylang International
Lion City Sailors
1
-
3
Tampines Rovers
Đồng Nai
1
-
1
Long An
URA
3
-
0
Kitara
Express
0
-
1
SC Villa
Shkendija
-
Tirana
Ballkani
-
Tikvesh
Nördlingen
-
Ingolstadt II