Dinamo Tirana | - | Laçi | |||||
Skënderbeu Korçë | - | Erzeni Shijak |
Veleçiku Koplik | - | Adriatiku | |||||
Besëlidhja Lezhë | - | Gramshi | |||||
Murlani | Cancelled | Shënkolli | |||||
Naftëtari Kuçovë | - | Valbona | |||||
Iliria Fushë-Krujë | - | Albanët | |||||
Tërbuni Pukë | - | Sopoti Librazhd |
Luftëtari | - | Pogradeci |
Bayern de Múnich | - | Eintracht Frankfurt | |||||
RB Leipzig | - | Borussia Dortmund | |||||
Friburgo | - | Wolfsburgo | |||||
Augsburgo | - | Werder Bremen | |||||
Bayer Leverkusen | - | Stuttgart |
Paderborn 07 | - | Elversberg | |||||
Holstein Kiel | - | Kaiserslautern | |||||
Eintracht Brunswick | - | Hamburgo | |||||
Schalke 04 | - | Fortuna Düsseldorf |
Duisburgo | - | Sandhausen | |||||
Jahn Regensburg | - | Dinamo de Dresden | |||||
Sarrebruck | - | Hallescher FC | |||||
Borussia Dortmund B | - | Erzgebirge Aue | |||||
Viktoria Colonia | - | Preußen Münster | |||||
Verl 1924 | - | Waldhof Mannheim 07 |
Chemnitzer FC | - | ZFC Meuselwitz | |||||
Rot-Weiß Erfurt | - | Luckenwalde | |||||
Energie Cottbus | - | Lokomotive Leipzig |
Hamburger SV II | - | Havelse | |||||
Holstein Kiel II | - | St. Pauli II | |||||
VfB Oldenburg | - | Jeddeloh |
Hoffenheim II | - | Schott Mainz | |||||
Koblenz | - | Kickers Offenbach | |||||
Hessen Kassel | - | Homburg | |||||
Mainz 05 II | - | SGV Freiberg | |||||
TSV Steinbach | - | Astoria Walldorf | |||||
Stuttgarter Kickers | - | Stuttgart II | |||||
Eintracht Frankfurt II | - | Bahlinger SC |
Rot Weiss Ahlen | - | Düren Merzenich | |||||
Alemannia Aachen | - | 1. FC Bocholt | |||||
Wiedenbrück | - | Paderborn II | |||||
Rot-Weiß Oberhausen | - | Rödinghausen |
Bayern München II | - | Viktoria Aschaffenburg | |||||
Schweinfurt | - | Aubstadt | |||||
Nürnberg II | - | Würzburger Kickers | |||||
Schalding-Heining | - | Wacker Burghausen | |||||
Vilzing | - | Eintracht Bamberg |
Arnstadt | - | Plauen | |||||
Auerbach | - | VfL Halle | |||||
Bischofswerdaer FV | - | Magdeburg II | |||||
SC Freital | - | Einheit Rudolstadt | |||||
Germania Halberstadt | - | Budissa Bautzen |
Backnang | - | Villingen | |||||
CfR Pforzheim | - | Normannia Gmünd | |||||
Bietigheim-Bissingen | - | Reutlingen | |||||
VfR Mannheim | - | Nöttingen | |||||
Mutschelbach | - | Offenburger FV | |||||
Hollenbach | - | Ravensburg | |||||
Oberachern | - | FC Holzhausen |
BTS Neustadt | - | Woltmershausen | |||||
Vatan Sport Bremen | - | OSC Bremerhaven | |||||
Brinkumer SV | - | Union Bremen | |||||
Aumund-Vegesack | - | ESC Geestemünde | |||||
Vahr-Blockdiek | - | Komet Arsten |
Tennis Borussia | - | Optik Rathenow | |||||
Rostocker FC | - | Lichtenberg |
Türkiye Wilhelmsburg | - | Buchholz | |||||
Altona 93 | - | HEBC |
Ramlingen / Ehlershausen | - | Schöningen | |||||
Eintracht Celle | - | Arminia Hannover | |||||
Bersenbrück | - | Heeslinger SC |
Bordesholm | - | Union Neumünster | |||||
Nordmark Satrup | - | Weiche Flensburg II | |||||
VfR Neumünster | - | TSB Flensburg | |||||
Preußen Reinfeld | - | Inter Türkspor Kiel | |||||
Hohenwestedt | - | Lübeck II | |||||
Oldenburger SV | - | Heider SV |
Fernwald | - | 1905 Marburg | |||||
1960 Hanau | - | Baunatal | |||||
Weidenhausen | - | Eddersheim | |||||
Dietkirchen | - | Eintracht Stadtallendorf | |||||
Bayern Alzenau | - | Hanau 93 | |||||
Waldgirmes | - | Türk Gücü Friedberg | |||||
FC 1906 Erlensee | - | Hünfelder SV | |||||
Viktoria Griesheim | - | FC Gießen |
Uerdingen | - | Union Frintrop | |||||
Schonnebeck | - | Germania Ratingen |
Karbach | - | Wormatia Worms | |||||
Auersmacher | - | Cosmos Koblenz | |||||
Dudenhofen | - | Kaiserslautern II | |||||
Baumholder | - | Morlautern | |||||
Arminia Ludwigshafen | - | Alemannia Waldalgesheim | |||||
Bitburg | - | FV Engers 07 |
Coburg | - | Ingolstadt II | |||||
Donaustauf | - | ATSV Erlangen | |||||
ASV Neumarkt | - | Cham | |||||
Bayern Hof | - | Gebenbach | |||||
Eltersdorf | - | Neudrossenfeld | |||||
Ammerthal | - | Würzburger FV |
1860 München II | - | Rain / Lech | |||||
Kottern | - | Schwaben Augsburg | |||||
Dachau | - | Heimstetten | |||||
Landsberg | - | Ismaning | |||||
Deisenhofen | - | Erlbach | |||||
Gundelfingen | - | Pipinsried | |||||
Nördlingen | - | Sonthofen |
Carl Zeiss Jena U19 | - | St. Pauli U19 | |||||
Augsburg U19 | - | Hoffenheim U19 | |||||
Heidenheim U19 | - | Eintracht Frankf U19 | |||||
Hannover 96 U19 | - | Dynamo Dresden U19 | |||||
Alemannia Aachen U19 | - | Wuppertaler SV U19 | |||||
Greuther Fürth U19 | - | Bayern München U19 | |||||
Stuttgart U19 | - | 1860 München U19 | |||||
RB Leipzig U19 | - | Hertha BSC U19 | |||||
Wolfsburg U19 | - | Union Berlin U19 | |||||
Werder Bremen U19 | - | Eintracht Braunsch U19 |
Esperança d'Andorra | - | Carroi |
Recreativo do Libolo | - | Sagrada Esperança | |||||
Desportivo Lunda-Sul | - | Petro de Luanda | |||||
Interclube | - | União de Malanje | |||||
Desportivo Huíla | - | Bravos do Maquis |
Al Akhdoud | - | Abha | |||||
Al Raed | - | Al Ittifaq | |||||
Al Khaleej | - | Al Nassr |
ASO Chlef | - | NC Magra | |||||
Ben Aknoun | - | Kabylie | |||||
MC Alger | - | Paradou AC |
HB Chelghoum Laïd | - | MSP Batna | |||||
Olympique Akbou | - | USM El Harrach | |||||
CA Batna | - | Aïn M'lila | |||||
E Sour El-Ghozlane | - | IB Khémis El Khechna | |||||
JS Bordj Ménaïel | - | MO Constantine | |||||
Olympique Magrane | - | El Eulma | |||||
USM Annaba | - | Teleghma | |||||
AS Khroub | - | RB Ouargla | |||||
RC Arbaâ | - | Koléa | |||||
SC Méchria | - | NA Hussein Dey | |||||
RC Kouba | - | Tiaret | |||||
WA Boufarik | - | SKAF Khémis Mélina | |||||
Oued Sly | - | WA Mostaganem | |||||
GC Mascara | - | Guir Abadla | |||||
ASM Oran | - | Témouchent | |||||
ES Mostaganem | - | Olympique Médéa |
Tristán Suárez | - | Estudiantes Caseros | |||||
Almagro | - | Almirante Brown | |||||
Patronato | - | Talleres Remedios | |||||
Nueva Chicago | - | Mitre de Salta | |||||
Agropecuario | - | San Martín Tucumán | |||||
Defensores de Belgrano | - | Atlanta |
Ciudad de Bolívar | - | Ferro Carril Oeste LP | |||||
Camioneros Rio Grande | - | Atenas | |||||
Crucero del Norte | - | Boca Unidos | |||||
Independiente Chivilcoy | - | Sportivo Belgrano | |||||
Sarmiento Resistencia | - | Sarmiento de La Banda |
San Martín Burzaco | - | Cañuelas | |||||
UAI Urquiza | - | Los Andes | |||||
Dock Sud | - | Fénix | |||||
Villa San Carlos | - | Deportivo Armenio | |||||
Sportivo Italiano | - | Comunicaciones | |||||
Argentino Merlo | - | Liniers | |||||
Colegiales | - | Midland |
Victoriano Arenas | - | JJ Urquiza | |||||
Leandro Nicéforo Alem | - | Yupanqui | |||||
Puerto Nuevo | - | Ituzaingó | |||||
Central Córdoba | - | General Lamadrid | |||||
Mercedes | - | Muñiz |
West Armenia | 1 | - | 1 | Ararat-Armenia | |||
Shirak | - | FC Noah |
Mika | - | Andranik | |||||
BKMA II | - | Syunik |
Wellington Phoenix | - | Macarthur | |||||
Newcastle Jets | - | Central Coast Mariners | |||||
Melbourne Victory | - | Western Sydney Wanderers |
Avondale United | 0 | - | 1 | Green Gully | |||
Moreland City | 2 | - | 3 | Altona Magic | |||
Manningham United Blues | 2 | - | 3 | Dandenong City | |||
Dandenong Thunder | 3 | - | 0 | St. Albans Saints | |||
Port Melbourne | 1 | 3' | 0 | South Melbourne | |||
Hume City | - | Heidelberg United |
Mitchelton | - | Moreton City II | |||||
Caboolture | - | Eastern Suburbs | |||||
Southside Eagles | - | SWQ Thunder | |||||
Logan Lightning | - | Ipswich |
Moreton City Excelsior | - | Gold Coast Knights |
Croatia Raiders | 2 | 73' | 1 | Para Hills Knights | |||
Adelaide Comets | - | Modbury Jets | |||||
Adelaide Olympic | - | MetroStars |
Marconi Stallions | - | St George Saints | |||||
Hills Brumbies | - | St George City FA |
Hellenic Athletic | - | Garuda | |||||
Casuarina | - | Port Darwin |
Redcliffe Dolphins | - | Centenary Stormers | |||||
Virginia United | - | Mt Gravatt | |||||
North Pine | - | North Brisbane | |||||
Springfield United | - | Newmarket |
Lambton Jaffas | 3 | - | 2 | Valentine | |||
Lake Macquarie | 1 | HT | 1 | Edgeworth Eagles | |||
Maitland | 0 | 28' | 0 | Cooks Hill United |
Cooma Tigers | 3 | - | 1 | Canberra Olympic | |||
O'Connor Knights | 3 | - | 0 | Yoogali CT |
North Geelong Warriors | - | Kingston City | |||||
Eastern Lions | - | George Cross | |||||
Melbourne Victory II | - | Bulleen Lions U20 |
Bulls Academy | - | Rydalmere Lions | |||||
Canterbury Bankstown | - | Dunbar Rovers | |||||
Bonnyrigg White Eagles | - | SD Raiders | |||||
Blacktown Spartans | - | Mt Druitt Town | |||||
Inter Lions | - | Dulwich Hill | |||||
Macarthur Rams | - | Northern Tigers | |||||
UNSW | - | Hakoah Sydney City |
Western Strikers | - | Cumberland United | |||||
Salisbury United | - | Adelaide Blue Eagles | |||||
Vipers | - | Fulham United | |||||
West Adelaide | - | Playford City Patriots | |||||
Adelaide Cobras | - | Adelaide Victory | |||||
Salisbury Utd. | - | Blue Eagles |
Sydney | - | Central Coast Mariners | |||||
Melbourne City | - | Newcastle Jets |
Wolfsberger AC | - | Blau-Weiß Linz | |||||
Wattens | - | Austria Lustenau |
FAC Team für Wien | - | First Vienna | |||||
Admira | - | Liefering | |||||
Sturm Graz II | - | Dornbirn | |||||
Bregenz | - | Grazer AK |
Wiener Viktoria | - | Neusiedl | |||||
Leobendorf | - | Wiener SC |
Neuhofen / Ried II | - | WAC / St. Andrä II |
St. Pölten II | - | Gloggnitz | |||||
St. Peter | - | Schrems | |||||
Waidhofen / Thaya | - | Retz | |||||
Wiener Neustadt | - | Ortmann |
Wienerberg | - | Mannswörth | |||||
Simmeringer SC | - | ASV 13 | |||||
Stadlau | - | WAF Brigittenau | |||||
1980 Wien | - | Schwechat | |||||
Hellas Kagran | - | Austria XIII |
Oedt | - | Union Edelweiß | |||||
WSPG Wels II | - | Mondsee | |||||
Wohnbau Dietach | - | Union Perg | |||||
Bad Schallerbach | - | Ostermiething | |||||
Friedburg / Pöndorf | - | St. Martin |
Klingenbach | - | Schattendorf | |||||
Pinkafeld | - | FC Deutschkreutz | |||||
Horitschon | Cancelled | Ritzing | |||||
Kohfidisch | - | St. Margarethen / Bur | |||||
Bad Sauerbrunn | - | Siegendorf |
FSC Hochegger Dächer | - | Kalsdorf | |||||
Lafnitz II | - | TuS Heiligenkreuz |
Velden | - | Spittal |
Lustenau | - | Rotenberg | |||||
Admira Dornbirn | - | Lochau | |||||
Nenzing | - | Göfis | |||||
Alberschwende | - | Hard | |||||
Höchst | - | Egg |
Austria Wien | - | Neulengbach | |||||
Lustenau / Dornbirn | - | Bergheim | |||||
St. Pölten | - | Sturm Graz |
Bischofshofen | - | Reichenau | |||||
Kufstein | - | Imst | |||||
Wals-Grünau | - | Wolfurt | |||||
Röthis | - | TSV St. Johann | |||||
Rot-Weiß Rankweil | - | Austria Salzburg | |||||
Hohenems | - | Rheindorf Altach II | |||||
Mötz / Silz | - | Pinzgau Saalfelden | |||||
Schwaz | - | Dornbirner SV |
Sabah | - | Səbail |
Muharraq | - | Al Hala | |||||
Al Shabab | - | East Riffa | |||||
Al Riffa | - | Sitra |
Mohammedan Dhaka | - | Bangladesh Police | |||||
Brothers Union | - | Abahani Chittagong | |||||
Bashundhara Kings | - | Sheikh Jamal |
Deacons | - | Wotton | |||||
UWI Blackbirds | - | Kick Start |
Benque | - | Verdes |
Réal Sport | - | Dynamique Djougou | |||||
Requins | - | Damissa | |||||
Soleil | - | Buffles | |||||
Bani Gansè | - | AS Cotonou | |||||
Dragons | - | Dadjè | |||||
Dynamo Abomey | - | Ayema | |||||
Tonnerre | - | Panthères | |||||
Police | - | JAK | |||||
Aziza | - | JSO |
Isloch | - | Neman Grodno | |||||
Torpedo Zhodino | - | Smorgon | |||||
Dnepr Mogilev | - | Dinamo Minsk |
Shakhtyor Petrikov | - | BATE II | |||||
Niva Dolbizno | - | Slonim | |||||
Baranovichi | - | Lida | |||||
Energetik-BGU | - | Belshina |
Slavia II | TBA | Naftan II | |||||
Gazovik Vitebsk | TBA | Gomel II | |||||
Polotsk | TBA | Traktor Minsk | |||||
Dinamo Brest II | TBA | Partizan Soligorsk | |||||
Stroitel Kapyl | TBA | Slutsk II |
Sloga Doboj | - | Zvijezda 09 | |||||
GOŠK Gabela | - | Željezničar |
Sloboda Mrkonjić Grad | - | Željezničar Banja Luka | |||||
Drina Zvornik | - | Modriča | |||||
Leotar | - | Slavija | |||||
Laktaši | - | Rudar Prijedor | |||||
BSK Banja Luka | - | Romanija Pale | |||||
Famos Vojkovići | - | Velež Nevesinje | |||||
Borac Kozarska Dubica | - | Kozara Gradiška | |||||
Zvijezda | - | Gradina Srebrenik | |||||
Tomislav | - | Rudar Kakanj | |||||
Mladost Doboj Kakanj | - | Sloboda Tuzla | |||||
Goražde | - | Vis Kosova | |||||
Radnik Hadžići | - | Jedinstvo Bihać |
Security Systems | - | TAFIC | |||||
Masitaoka | - | BDF XI | |||||
Nico United | - | Sua Flamingoes | |||||
Morupule Wanderers | - | Holy Ghost |
Vasco da Gama | - | Criciuma | |||||
Cuiabá | - | Atlético Mineiro | |||||
Bahia | - | Grêmio |
CRB | - | Amazonas | |||||
Paysandu | - | Botafogo SP | |||||
América Mineiro | - | Novorizontino |
Sampaio Corrêa | - | Figueirense | |||||
ABC | - | Náutico | |||||
São Bernardo FC | - | Tombense | |||||
Athletic Club MG | - | Remo | |||||
Athletic Club | - | Remo |
Santa Cruz de Natal RN | - | Treze | |||||
Iporá | - | União Rondonópolis | |||||
Avenida | - | Cascavel | |||||
Manauara | - | Rio Branco | |||||
Ríver | - | Águia de Marabá | |||||
Atlético Cearense | - | Potiguar Mossoró | |||||
Sergipe | - | ASA | |||||
Petrolina | - | Jacuipense | |||||
Juazeirense | - | Itabaiana | |||||
Capital | - | Real Brasília | |||||
Democrata SL | - | Nova Iguaçu | |||||
Serra | - | Audax Rio | |||||
Inter de Limeira | - | Pouso Alegre | |||||
Patrocinense | - | Água Santa | |||||
Princesa Solimões | - | São Raimundo RR | |||||
San José | - | Costa Rica | |||||
Cianorte | - | Hercílio Luz | |||||
Portuguesa RJ | - | Betim EC | |||||
CSE | - | Retrô |
Ji-Paraná | - | Barcelona RO | |||||
Vilhena | - | Porto Velho EC | |||||
União Cacoalense | - | Gênus |
Atlético Roraima | - | Progresso | |||||
Náutico RR | - | GAS |
Tirol | - | Cariri |
Votuporanguense | - | Grêmio Prudente |
Grêmio | - | Kindermann-Avaí | |||||
Real Brasília | - | Internacional RS | |||||
Botafogo | - | Atlético Mineiro | |||||
Cruzeiro | - | América Mineiro |
CSKA Sofía | - | Levski Sofía | |||||
Botev Plovdiv | - | Slavia Sofía |
Spartak Varna | - | Montana | |||||
Dunav 2010 | - | Dobrudzha 1919 | |||||
Maritsa Plovdiv | - | Strumska slava | |||||
Belasitsa | - | Chernomorets Balchik | |||||
Bdin | - | Lovech | |||||
Chernomorets Burgas | - | Ludogorets II | |||||
Yantra 2019 | - | Spartak Pleven | |||||
Sportist Svoge | - | CSKA 1948 Sofia II |
Riltsi | - | Dorostol | |||||
Lokomotiv Ruse | - | Ustrem Donchevo | |||||
Spartak Varna II | - | Fratria | |||||
Svetkavitsa Targovishte | - | Septemvri Tervel |
Vihar Slavyanovo | - | Yantra Polski Trambesh | |||||
Lokomotiv Mezdra | - | Drenovets | |||||
Juventus Malchika | - | Akademik Svishtov | |||||
OFK Levski | - | Sevlievo | |||||
Dunav Lom | Cancelled | Pavlikeni | |||||
Lokomotiv Oryahovitsa | - | Boruna Tsareva livada | |||||
Etar VT II | - | Botev Vratsa II |
Levski Karlovo | - | Beroe II | |||||
Asenovets | - | Rodopa Smolyan | |||||
Gigant Saedinenie | - | Botev Plovdiv II | |||||
Sekirovo | - | Atletik Kuklen | |||||
FK Sliven | - | Karnobat | |||||
Dimitrovgrad | - | Rozova dolina | |||||
Sozopol | - | Sayana Haskovo | |||||
Lokomotiv Plovdiv II | - | Zagorets |
Levski Sofia II | - | Vihren | |||||
Kostinbrod | - | Balkan Botevgrad | |||||
Vitosha Bistritsa | - | CSKA 1948 Sofia III | |||||
CSKA Sofia II | - | Slivnishki geroy | |||||
Slavia Sofia II | - | Septemvri Sofia II | |||||
Oborishte | - | FK Minyor Pernik | |||||
Pirin Razlog | - | Septemvri Simitli | |||||
Hebar 1918 II | - | Kyustendil | |||||
Chavdar Etropole | Cancelled | Bansko | |||||
Rilski Sportist | - | Botev Ihtiman |
Douanes | Postp. | Vitesse | |||||
ASFB | Postp. | ASFA-Yennenga | |||||
RCK | - | Rahimo | |||||
Sporting Cascades | - | ASEC-K | |||||
RC Bobo-Dioulasso | - | Salitas | |||||
EF Ouagadougou | - | Douanes |
Flambeau du Centre | TBA | Le Messager Ngozi | |||||
Kayanza United | TBA | Bumamuru | |||||
LLB Amasipiri | TBA | Olympic Star | |||||
Dynamik | TBA | Aigle Noir | |||||
Tigre Noir | - | Magara Young Boys | |||||
Inter Star | - | Telaviv | |||||
Vital'O | - | Moso Sugar | |||||
Musongati | - | Rukinzo |
Mechelen | - | OH Leuven | |||||
Standard | - | Sint-Truiden | |||||
Gent | - | Westerlo |
Patro Eisden | - | Deinze | |||||
Zulte-Waregem | - | Lommel |
Thes Sport | - | Hoogstraten | |||||
Dessel Sport | - | Sint-Eloois-Winkel | |||||
Excelsior Virton | - | Heist | |||||
Olympic Charleroi | - | La Louvière | |||||
Royal Antwerp II | - | Sporting Charleroi II |
La Louvière Centre | - | La Calamine | |||||
RAEC Mons | - | Meux | |||||
Stade Verviers | - | Jette | |||||
Rochefort | - | Union Saint-Gilloise II | |||||
Verviers | - | Jette |
KFC Eksel | - | Esperanza Pelt | |||||
Aische | - | RAS Monceau |
Tervuren-Duisburg | - | Kraainem |
Wevelgem City | - | Diksmuide |
Anderlecht | - | Standard Liège | |||||
Zulte Waregem | - | White Star Woluwe | |||||
Club Brugge | - | OH Leuven |
HFX Wanderers | - | Atlético Ottawa | |||||
Forge | - | Valour |
ProStars | - | Alliance United | |||||
Hamilton United | - | Guelph United |
Copiapó | - | Universidad Católica | |||||
Ñublense | - | Cobreloa |
Deportes Santa Cruz | - | Deportes Antofagasta | |||||
Santiago Morning | - | Universidad Concepción | |||||
Curicó Unido | - | Deportes Temuco | |||||
San Marcos | - | Barnechea |
Concón National | - | Trasandino | |||||
Linares Unido | - | Provincial Ovalle | |||||
Concepción | - | Melipilla |
Unión Compañías | - | Municipal Salamanca | |||||
Deportes Quillón | - | Constitución Unido | |||||
Juan Fernández | - | Santiago Wanderers | |||||
Chimbarongo | - | Santiago City | |||||
Imperial Unido | - | Deportes Valdivia |
Shanghai Port | - | Shanghai Shenhua |
Suzhou Dongwu | - | Guangzhou | |||||
Jiangxi Lushan | - | Qingdao Red Lions | |||||
Guangxi Pingguo Haliao | - | Dongguan United | |||||
Yunnan Yukun | - | Chongqing Tongliang Long |
Beijing BIT | - | Shandong Taishan II | |||||
Dalian K'un City | 0 | 3' | 0 | Hubei Istar | |||
Shaanxi Union | - | Tai'an Tiankuang | |||||
Haimen Codion | - | Langfang Glory City |
Nea Salamis | - | Ethnikos Achna |
Ayia Napa | - | Omonia 29is Maiou | |||||
Omonia Aradippou | - | Digenis Ypsonas | |||||
MEAP Nisou | - | PAEEK | |||||
Digenis Morphou | - | Akritas | |||||
Olympiakos Nicosia | - | Peyia | |||||
Enosis | - | ASIL Lysi |
Atlético Nacional | - | Deportes Tolima |
Bogotá | - | Leones | |||||
Cúcuta Deportivo | - | Inter Palmira |
Santa Fe | - | Independiente Medellín | |||||
Atlético Nacional | - | Millonarios | |||||
Internacional Palmira | - | Deportivo Cali | |||||
Llaneros | - | Junior | |||||
América de Cali | - | Deportivo Pereira |
Etoile de Kivu | - | Rangers | |||||
Motema Pembe | - | Céleste |
Đồng Nai | - | Long An | |||||
Júbilo Iwata | - | Maruyasu Okazaki | |||||
Perak | - | Kedah | |||||
PDRM | - | Kuala Lumpur City | |||||
SKA Rostov | - | Rodina Media |
Jordan U20 W | - | Lebanon U20 W |
Turkey U18 | - | Saudi Arabia U18 | |||||
Romania U16 | - | Denmark U16 | |||||
Slovakia U18 | - | Guatemala U18 | |||||
Mali U18 | - | Jamaica U18 | |||||
Morocco U18 | - | Ecuador U18 | |||||
Poland U16 | - | China U16 |
Chelsea | - | Barcelona |
Alushta-Crimea | - | Gvardiya |
Daejeon Hana Citizen | 3 | - | 1 | Seoul | |||
Gwangju | - | Suwon | |||||
Gimcheon Sangmu | - | Gangwon |
Seoul E-Land | 5 | - | 0 | Chungnam Asan | |||
Busan IPark | - | Ansan Greeners | |||||
Cheonan City | - | Gimpo Citizen |
Pocheon | 0 | - | 0 | Gimhae City | |||
Busan Transportation | 0 | - | 0 | Daejeon Korail | |||
Daegu II | 2 | - | 4 | Paju Citizen | |||
Mokpo City | 1 | HT | 0 | Gangneung City |
Municipal Grecia | - | Santos de Guápiles | |||||
Puntarenas | - | San Carlos | |||||
Sporting San José | - | Municipal Liberia | |||||
Herediano | - | Alajuelense |
Varaždin | - | Dinamo Zagreb | |||||
Hajduk Split | - | Rudeš |
Orijent 1919 | - | Croacia Zmijavci | |||||
Solin | - | Zrinski Jurjevac | |||||
Bijelo Brdo | - | Cibalia |
Mladost Ždralovi | - | Dugo Selo | |||||
Radnik Križevci | - | Trnje | |||||
Marsonia | - | Krk | |||||
Opatija | - | Grobničan Čavle | |||||
Belišće | - | Hrvace | |||||
Jadran Poreč | - | Bjelovar |
Kurilovec | - | Maksimir Zagreb | |||||
Ponikve | - | Zagorec | |||||
Mladost Petrinja | - | Segesta Sisak | |||||
Tondach | - | Zelina | |||||
Trešnjevka | - | NK Lukavec | |||||
HAŠK | - | Bistra |
Zagora | - | HNK Zadar | |||||
Hrvatski vitez | - | Omiš | |||||
GOŠK Dubrovnik | - | Split | |||||
Zmaj Makarska | - | Vodice | |||||
Junak | - | Kamen Ivanbegovina | |||||
GOŠK Kaštel Gomilica | - | Sloga Mravince |
Cres | - | Medulin | |||||
Pomorac | - | Naprijed Hreljin | |||||
Crikvenica | - | Buje | |||||
Pazinka | - | Kraljevica | |||||
Uljanik | - | Rudar Labin | |||||
Nehaj | - | Halubjan Viškovo | |||||
Rovinj | - | Vinodol |
Slavonija Požega | - | Graničar Županja | |||||
Sloga Nova Gradiška | - | Vuteks-Sloga | |||||
Čepin | - | Borac Kneževi Vinogradi | |||||
Dakovo-Croacia | - | Slavija Pleternica | |||||
Oriolik Oriovac | - | Bedem Ivankovo |
Polet | - | Varteks Varaždin | |||||
Međimurje Čakovec | - | Dinamo Domašinec | |||||
Graničar Kotoriba | - | Virovitica | |||||
Rudar Mursko Središće | - | Pitomača | |||||
Podravina Ludbreg | - | NK Slaven Koprivnica |
Retrô U20 | - | Belo Jardim U20 |
FA 2000 | - | Brabrand | |||||
Middelfart | - | Roskilde |
Holbæk | - | Næsby | |||||
Ishøj | - | Frem | |||||
Vejgaard | - | Lyseng | |||||
SfB-Oure | - | Young Boys | |||||
Holstebro | - | Vanløse |
Universidad Católica | - | Cumbayá | |||||
Libertad | - | Orense | |||||
LDU Quito | - | Técnico Universitario |
Baladiyyat Al Mehalla | - | ZED | |||||
El Gouna | - | Al Ittihad |
Jocoro | - | Municipal Limeño |
Ajman | - | Khorfakkan | |||||
Sharjah | - | Al Bataeh | |||||
Al Ain | - | Shabab Al Ahli |
Al Orooba | - | Gulf United | |||||
Fujairah | - | Masafi | |||||
Al Taawon | - | Gulf Heroes | |||||
Dubai United | - | Al Dhafra |
West Ham United | - | Liverpool | |||||
Fulham | - | Crystal Palace | |||||
Manchester United | - | Burnley | |||||
Newcastle United | - | Sheffield United | |||||
Wolverhampton Wanderers | - | Luton Town | |||||
Everton | - | Brentford | |||||
Aston Villa | - | Chelsea |
Blackburn Rovers | - | Coventry City | |||||
Bristol City | - | Rotherham United | |||||
Cardiff City | - | Middlesbrough | |||||
Huddersfield Town | - | Birmingham City | |||||
Millwall | - | Plymouth Argyle | |||||
Norwich City | - | Swansea City | |||||
Sheffield Wednesday | - | West Bromwich Albion | |||||
Southampton | - | Stoke City | |||||
Watford | - | Sunderland | |||||
Hull City | - | Ipswich Town |
Barnsley | - | Northampton Town | |||||
Derby County | - | Carlisle United | |||||
Exeter City | - | Oxford United | |||||
Fleetwood Town | - | Burton Albion | |||||
Lincoln City | - | Portsmouth | |||||
Peterborough United | - | Bolton Wanderers | |||||
Port Vale | - | Cambridge United | |||||
Reading | - | Blackpool | |||||
Shrewsbury Town | - | Leyton Orient | |||||
Stevenage | - | Cheltenham Town | |||||
Wigan Athletic | - | Bristol Rovers | |||||
Wycombe Wanderers | - | Charlton Athletic |
AFC Wimbledon | - | Walsall | |||||
Accrington Stanley | - | Tranmere Rovers | |||||
Barrow | - | Mansfield Town | |||||
Bradford City | - | Newport County | |||||
Colchester United | - | Crewe Alexandra | |||||
Crawley Town | - | Grimsby Town | |||||
Forest Green Rovers | - | Notts County | |||||
Gillingham | - | Doncaster Rovers | |||||
Milton Keynes Dons | - | Sutton United | |||||
Salford City | - | Harrogate Town | |||||
Swindon Town | - | Morecambe | |||||
Wrexham | - | Stockport County |
Barnet | - | Solihull Moors |
Ashton United | - | Marine | |||||
Atherton Collieries | - | Worksop Town | |||||
Basford United | - | Bamber Bridge | |||||
United of Manchester | - | Lancaster City | |||||
Gainsborough Trinity | - | Radcliffe Borough | |||||
Marske United | Cancelled | Hyde | |||||
Matlock Town | - | Bradford Park Avenue | |||||
Morpeth Town | - | Stafford Rangers | |||||
Warrington Rylands | - | Ilkeston | |||||
Whitby Town | - | Macclesfield | |||||
Workington | - | Guiseley |
Beaconsfield SYCOB | - | Plymouth Parkway | |||||
Bracknell Town | - | Hayes & Yeading United | |||||
Didcot Town | - | Hendon | |||||
Dorchester Town | - | AFC Totton | |||||
Gosport Borough | - | Chesham United | |||||
Hungerford Town | - | Basingstoke Town | |||||
Merthyr Town | - | Harrow Borough | |||||
Salisbury | - | Hanwell Town | |||||
Swindon Supermarine | - | Winchester City | |||||
Tiverton Town | - | Sholing | |||||
Walton & Hersham | - | Poole Town |
Berkhamsted | - | Halesowen Town | |||||
Bromsgrove Sporting | - | Barwell | |||||
Coalville Town | - | AFC Telford United | |||||
Hitchin Town | - | Stourbridge | |||||
Leamington | - | Sudbury | |||||
Long Eaton United | - | Leiston | |||||
Mickleover Sports | - | Stamford | |||||
Nuneaton Town | Cancelled | Kettering Town | |||||
Redditch United | - | Needham Market | |||||
Royston Town | - | Stratford Town | |||||
St Ives Town | - | Alvechurch |
Billericay Town | - | Margate | |||||
Bognor Regis Town | - | Folkestone Invicta | |||||
Canvey Island | - | Hastings United | |||||
Dulwich Hamlet | - | Cray Wanderers | |||||
Enfield Town | - | Chatham Town | |||||
Haringey Borough | - | Lewes | |||||
Hashtag United | - | Cheshunt | |||||
AFC Hornchurch | - | Kingstonian | |||||
Horsham | - | Concord Rangers | |||||
Whitehawk | - | Potters Bar Town | |||||
Wingate & Finchley | - | Carshalton Athletic |
Basildon United | - | Heybridge Swifts | |||||
Brightlingsea Regent | - | Gorleston | |||||
Enfield | - | Stowmarket Town | |||||
Felixstowe & Walton Utd | - | New Salamis | |||||
Grays Athletic | - | Ipswich Wanderers | |||||
Lowestoft Town | - | Brentwood Town | |||||
Maldon & Tiptree | - | Witham Town | |||||
Redbridge | - | Bury Town | |||||
Walthamstow | Cancelled | East Thurrock United | |||||
Wroxham | - | Bowers & Pitsea |
Binfield | - | Uxbridge | |||||
Chertsey Town | - | Badshot Lea | |||||
Leatherhead | - | Hartley Wintney | |||||
Marlow | - | Hanworth Villa | |||||
Metropolitan Police | - | Ashford Town (Middlesex) | |||||
Northwood | - | Ascot United | |||||
Raynes Park Vale | - | Guernsey | |||||
Southall | - | Chipstead | |||||
Thatcham Town | - | Sutton Common Rovers | |||||
Westfield | - | Corinthian-Casuals |
Ashford United | - | Broadbridge Heath | |||||
Burgess Hill Town | - | Beckenham Town | |||||
East Grinstead Town | - | Sheppey United | |||||
Erith & Belvedere | - | Merstham | |||||
Herne Bay | - | Chichester City | |||||
Horndean | - | Cray Valley PM | |||||
Hythe Town | - | Lancing | |||||
Ramsgate | - | Three Bridges | |||||
Sevenoaks Town | - | Phoenix Sports | |||||
Sittingbourne | - | Littlehampton Town |
Ashington AFC | - | North Ferriby | |||||
Belper Town | - | Stockton Town | |||||
Brighouse Town | - | Carlton Town | |||||
Consett | - | Bridlington Town | |||||
Grimsby Borough | - | Liversedge | |||||
Newton Aycliffe | - | Pontefract Collieries | |||||
Ossett United | - | Cleethorpes Town | |||||
Sheffield | - | Hebburn Town | |||||
Stocksbridge Park Steels | - | Dunston UTS | |||||
Winterton Rangers | - | Grantham Town |
Anstey Nomads | - | Sutton Coldfield Town | |||||
Bedworth United | - | Quorn | |||||
Boldmere St. Michaels | - | Rugby Town | |||||
Corby Town | - | Gresley | |||||
Harborough Town | - | Loughborough Dynamo | |||||
Hinckley Leicester Road | - | Coventry Sphinx | |||||
Lye Town | - | Cambridge City | |||||
Shepshed Dynamo | - | Sporting Khalsa | |||||
Spalding United | - | Coleshill Town | |||||
Walsall Wood | - | AFC Rushden & Diamonds |
1874 Northwich | - | Runcorn Linnets | |||||
City of Liverpool | - | Witton Albion | |||||
Hanley Town | - | Vauxhall Motors | |||||
Hednesford Town | - | Bootle | |||||
Leek Town | - | Clitheroe | |||||
Mossley | - | Avro | |||||
Newcastle Town | - | Chasetown | |||||
Stalybridge Celtic | - | Kidsgrove Athletic | |||||
Trafford | - | Prescot Cables | |||||
Widnes | - | Nantwich Town |
AFC Dunstable | - | Barton Rovers | |||||
Aylesbury United | - | Biggleswade | |||||
Bedford Town | - | North Leigh | |||||
Biggleswade Town | - | Ware | |||||
Cirencester Town | - | Welwyn Garden City | |||||
Hadley | - | AFC Kempston Rovers | |||||
Kidlington | - | Hertford Town | |||||
Stotfold | - | Leighton Town | |||||
Waltham Abbey | - | Thame United |
Bideford | - | Bemerton Heath Harleq. | |||||
Cribbs | - | Larkhall Athletic | |||||
Frome Town | - | Bristol Manor Farm | |||||
Hamworthy United | Cancelled | Exmouth | |||||
Melksham Town | - | Wimborne Town | |||||
Mousehole | - | Bishop's Cleeve | |||||
Paulton Rovers | - | Evesham United | |||||
Tavistock | - | Yate Town | |||||
Westbury United | - | Bashley | |||||
Willand Rovers | - | Malvern Town |
Stoke City U18 | - | Blackburn Rovers U18 | |||||
Aston Villa U18 | - | Crystal Palace U18 | |||||
Reading U18 | - | Fulham U18 | |||||
Southampton U18 | - | Brighton U18 | |||||
Leeds United U18 | - | Manchester City U18 | |||||
Liverpool U18 | - | Wolves U18 | |||||
Chelsea U18 | - | Leicester City U18 | |||||
Norwich City U18 | - | Arsenal U18 | |||||
Tottenham Hotspur U18 | - | West Bromwich Albion U18 | |||||
Manchester United U18 | - | Sunderland U18 | |||||
Nottingham Forest U18 | - | Middlesbrough U18 | |||||
Everton U18 | - | Newcastle United U18 |
Burnley U21 | - | Bristol City U21 |
Scunthorpe United | - | Boston United | |||||
Chelmsford City | - | Braintree Town |
MSK Zilina | - | Spartak Trnava | |||||
Skalica | - | Trenčín | |||||
FC Košice | - | Zlaté Moravce | |||||
Ružomberok | - | Podbrezová |
Spišská Nová Ves | - | Dolný Kubín | |||||
Tatran Prešov | - | Slavoj Trebišov | |||||
Komárno | - | Púchov | |||||
Pohronie | - | Šamorín |
Novohrad Lučenec | - | Baník Kalinovo | |||||
Lipany | - | Partizán Bardejov | |||||
Stará Ľubovňa | - | Svidník | |||||
Vranov nad Topľou | - | MSK Tesla Stropkov | |||||
Oravské Veselé | - | Slávia TU Košice |
Galanta | - | Podkonice | |||||
Baník Lehota p.Vtáčnikom | - | Fomat Martin | |||||
Dubnica | - | Hamsik Academy | |||||
MFK Zvolen | - | Jednota Bánová | |||||
Malacky | - | Častkovce |
Spartak Trnava | - | Dukla Banská Bystrica | |||||
GFC Regionálna akadémia | - | Petržalka | |||||
Trenčín | - | Žilina |
Las Palmas | - | Girona | |||||
Almería | - | Getafe | |||||
Deportivo Alavés | - | Celta de Vigo | |||||
Atlético de Madrid | - | Athletic Club |
CD Leganés | - | Real Zaragoza | |||||
Burgos | - | Amorebieta | |||||
Elche | - | Espanyol |
Osasuna II | - | Real Unión | |||||
Ponferradina | - | Barcelona II | |||||
Unionistas de Salamanca | - | Sabadell | |||||
Celta de Vigo II | - | SD Logroñés | |||||
Lugo | - | Rayo Majadahonda | |||||
Fuenlabrada | - | Teruel | |||||
Cornellà | - | Sestao River |
San Fernando CD | - | Real Madrid II |
Polvorín | - | Celta de Vigo III | |||||
Bergantiños | - | UD Ourense | |||||
Betanzos | - | Atlético Arteixo | |||||
Barbadás | - | Arzúa | |||||
Silva | - | Viveiro | |||||
Paiosaco | - | Pontevedra II | |||||
Sarriana | - | Somozas | |||||
Estradense | - | Rápido Bouzas |
Luarca | - | Urraca | |||||
Ceares | - | Real Titánico | |||||
L'Entregu | - | Condal | |||||
Avilés Stadium | - | Lenense | |||||
Caudal | - | Sporting Gijón II | |||||
Llanes | - | Tuilla | |||||
Llanera | - | Gijón Industrial |
Escobedo | - | Tropezón | |||||
Colindres | - | Atlético Albericia | |||||
Laredo | - | Solares | |||||
Atlético Mineros | - | Velarde | |||||
Revilla | - | Castro | |||||
Torina | - | Guarnizo | |||||
Bezana | - | Naval | |||||
Bezana | - | Naval Reinosa |
San Ignacio | - | Vitoria | |||||
Touring | - | Pasaia KE | |||||
Anaitasuna | - | Deusto | |||||
Aurrerá Ondarroa | - | Deportivo Alavés III | |||||
Basconia | - | Añorga | |||||
Urduliz | - | Padura | |||||
Beasain | - | Lagun Onak | |||||
Portugalete | - | Durango |
Girona II | - | Olot | |||||
Tona | - | Prat | |||||
Vilafranca | - | L'Hospitalet | |||||
Pobla Mafumet | - | San Cristóbal | |||||
L'Escala | - | Mollerussa | |||||
Peralada | - | Badalona II | |||||
Reddis | - | Rapitenca |
Levante II | - | Castellón II | |||||
Torrellano Illice | - | Jove Español | |||||
Utiel | - | Acero | |||||
Atzeneta | - | CF Gandía | |||||
Burriana | - | Soneja |
Pozuelo Alarcón | - | Galapagar | |||||
Tres Cantos | - | Las Rozas | |||||
Canillas | - | Trival Valderas |
Cultural Leonesa II | - | Palencia CF | |||||
Real Ávila | - | Ponferradina II | |||||
Bembibre | - | UD Santa Marta | |||||
Becerril Campos | - | Mirandés II | |||||
Cristo Atlético | - | Burgos Promesas | |||||
Villaralbo | - | Colegios Diocesanos | |||||
UD Salamanca | - | Atlético Astorga | |||||
Almazán | - | Atlético Tordesillas |
Atlético Melilla | - | Torre del Mar | |||||
Real Jaén | - | Polideportivo Almería | |||||
Huétor Vega | - | El Ejido | |||||
Huétor Tájar | - | Maracena | |||||
Arenas Armilla | - | Rincón |
Xerez | - | Ayamonte | |||||
Sevilla III | - | Pozoblanco | |||||
Ceuta II | - | Coria CF | |||||
Cabecense | - | La Palma | |||||
Cartaya | - | Xerez Deportivo | |||||
Atlético Espeleño | - | Gerena | |||||
Conil | - | Bollullos |
Mercadal | - | Llosetense | |||||
Binissalem | - | Sóller | |||||
Poblense | - | Portmany | |||||
Constància | - | Alaior | |||||
Collerense | - | Manacor | |||||
Arenal | - | Santanyí | |||||
Inter Manacor | - | Alcúdia | |||||
Felanitx | - | Platges Calvià |
Teror | - | San Bartolomé | |||||
Tamaraceite | - | Ibarra | |||||
Buzanada | - | Lanzarote | |||||
Santa Úrsula | - | Las Palmas II | |||||
Herbania | - | Tenerife II | |||||
Unión Sur Yaiza | - | Atlético Victoria |
Montecasillas | - | Lorca Deportiva CF | |||||
Cieza | - | Algar | |||||
Racing Murcia | - | Unión Molinense | |||||
Deportiva Minera | - | CAP Ciudad de Murcia | |||||
Alcantarilla | - | Plus Ultra |
Fuente Cantos | - | CD Coria |
Burladés | - | Bidezarra | |||||
Beti Kozkor | - | Lerinés | |||||
Beti Onak | - | Cantolagua | |||||
Avance Ezcabarte | - | Cirbonero | |||||
Peña Sport | - | Huarte | |||||
Subiza | - | Txantrea | |||||
Pamplona | - | Lagunak |
Calahorra II | - | Tedeón | |||||
River Ebro | - | Peña Balsamaiso | |||||
La Calzada | - | Arnedo | |||||
Oyonesa | - | Haro Deportivo | |||||
Comillas | - | Varea | |||||
Berceo | - | Racing Rioja | |||||
Casalarreina | - | Vianés |
Belchite 97 | - | CDJ Tamarite | |||||
Caspe | - | Almudévar | |||||
Fraga | - | Ebro | |||||
Épila | - | Atlético Monzón |
Villacañas | - | Calvo Sotelo | |||||
Albacete II | - | Socuéllamos | |||||
Marchamalo | - | Atlético Tomelloso | |||||
Huracán Balazote | - | Torrijos | |||||
Toledo | - | Quintanar del Rey | |||||
San Clemente | - | La Solana | |||||
Cazalegas | - | Azuqueca | |||||
Conquense | - | Tarancón | |||||
Villarrubia | - | Villarrobledo |
UD Tenerife | - | Valencia | |||||
Villarreal | - | Granada | |||||
Real Betis | - | Sporting de Huelva | |||||
Sevilla | - | Levante |
Austin | - | LA Galaxy | |||||
Cincinnati | - | Colorado Rapids | |||||
Columbus Crew | - | Montreal Impact | |||||
DC United | - | Seattle Sounders | |||||
New England Revolution | - | Inter Miami | |||||
New York RB | - | Whitecaps (USSF) | |||||
New York City | - | Charlotte | |||||
Orlando City | - | Toronto | |||||
Philadelphia Union | - | Real Salt Lake | |||||
Chicago Fire | - | Atlanta United | |||||
FC Dallas | - | Houston Dynamo | |||||
Minnesota United | - | Kansas City | |||||
Nashville FC | - | San Jose Earthquakes | |||||
Los Angeles | - | Portland Timbers |
Charleston Battery | - | Las Vegas Lights | |||||
Miami | - | San Antonio | |||||
Indy Eleven | - | Carolina RailHawks | |||||
Pittsburgh Riverhounds | - | Detroit City | |||||
Louisville City | - | Hartford Athletic | |||||
Tampa Bay | - | New Mexico United | |||||
Birmingham Legion | - | Memphis 901 | |||||
El Paso Locomotive | - | FC Tulsa | |||||
Sacramento Republic | - | Loudoun United | |||||
Oakland Roots | - | Colorado Springs | |||||
Orange County SC | - | Monterey Bay |
Michigan Stars | - | Club De Lyon | |||||
LA Force | - | Capo |
Chattanooga | - | Carolina Core |
North Carolina Courage | - | OL Reign | |||||
Utah Royals | - | Houston Dash | |||||
Chicago Red Stars | - | Portland Thorns | |||||
San Diego Wave | - | Bay |
Tallinna Kalev | - | Nõmme Kalju | |||||
Kuressaare | - | Flora Tallinn |
Laagri | - | Elva | |||||
Viimsi | - | Paide II | |||||
FC Tallinn | - | FCI Levadia II |
Highlanders | - | Denver Sundowns | |||||
Green Mamba | - | Ezulwini United | |||||
Mbabane Swallows | - | Manzini Sea Birds | |||||
Royal Leopards | - | Moneni Pirates | |||||
Manzini Wanderers | - | Young Buffaloes | |||||
Nsingizini Hotspurs | - | Illovo | |||||
Madlenya | - | Rangers |
B36 II | - | Víkingur II | |||||
NSÍ II | - | AB | |||||
B71 Sandoy | - | Hoyvík | |||||
HB II | - | KÍ II | |||||
TB | - | Suduroy |
Loyola | - | Garelli United | |||||
Dynamic Herb Cebu | - | Maharlika | |||||
Taguig | - | Kaya | |||||
Mendiola | - | Manila Digger |
Haka | - | HJK Helsinki | |||||
FC Lahti | - | KuPS Kuopio | |||||
AC Oulu | - | VPS Vaasa |
FC Jazz | - | KuPS Akatemia | |||||
Atlantis | - | RoPS Rovaniemi |
PEPO | - | NJS |
GBK | - | OPS | |||||
TP-47 | - | OTP | |||||
JPS | - | Kuopion Elo | |||||
JS Hercules | - | SJK Akatemia II |
HPS | - | Åland United | |||||
JyPK | - | PK-35 Helsinki | |||||
PKKU | - | Honka |
Rewa | - | Nadi | |||||
Tailevu Naitasiri | - | Nadroga | |||||
Suva | - | Lautoka | |||||
Nasinu | - | Navua |
Paris Saint-Germain | - | Le Havre |
Saint-Étienne | - | Caen | |||||
Amiens | - | Troyes | |||||
Ajaccio | - | Quevilly | |||||
Annecy | - | Bastia | |||||
Pau | - | Guingamp | |||||
Valenciennes | - | Grenoble | |||||
Laval | - | Girondins de Burdeos | |||||
Paris FC | - | Angers | |||||
Concarneau | - | Rodez | |||||
Sochaux | TBA | Bastia |
Toulouse II | - | Jura Sud | |||||
Cannes | - | Le Puy | |||||
Aubagne | - | Hyères | |||||
Pays de Grasse | - | Thonon Évian | |||||
Toulon | - | Fréjus St-Raphaël | |||||
Chamalières | - | Olympique Alès |
Bourges Foot 18 | - | Angers II | |||||
Libourne | - | Bergerac | |||||
Trélissac | - | St-Pryvé St-Hilaire | |||||
Avoine OCC | - | Paris 13 Atletico | |||||
Blois | - | Romorantin |
Voltigeurs | - | Lorient II | |||||
Dinan-Léhon | - | Saint-Malo | |||||
Guingamp II | - | Vire | |||||
Chambly-Oise | - | Aubervilliers | |||||
Boulogne | - | Racing |
Furiani Agliani | - | Auxerre II | |||||
Colmar | - | Biesheim | |||||
FC 93 Bobigny BG | - | Mâcon | |||||
Fleury-Mérogis | - | Olympique St Quentin | |||||
Besançon | - | Haguenau | |||||
Créteil | - | Feignies Aulnoye |
Kolkheti Khobi | - | Spaeri | |||||
Rustavi | - | WIT Georgia | |||||
Sioni | - | Dinamo Tbilisi | |||||
Lokomotivi Tbilisi | - | Gareji | |||||
Shturmi | - | Aragvi Dusheti |
Saburtalo | - | Torpedo Kutaisi | |||||
Dila | - | Samgurali | |||||
Dinamo Batumi | - | Gagra |
Aduana Stars | - | Karela United | |||||
Samartex | - | Great Olympics | |||||
Bechem United | - | Heart of Lions | |||||
Nations | - | Bibiani Gold Stars | |||||
Medeama | - | Asante Kotoko | |||||
Hearts of Oak | - | Accra Lions |
Lincoln Red Imps | - | Europa Point |
Asteras Tripolis | - | OFI | |||||
Volos NFC | - | Panserraikos | |||||
Kifisia | - | PAS Giannina | |||||
Panaitolikos | - | Atromitos |
Larissa | - | AEK Athens II | |||||
Diagoras | - | Panathinaikos II |
Apollon Paralimniou | - | Panthrakikos | |||||
Thyella Diastavroseos | - | Rodos | |||||
Korinthos | - | Pyliou | |||||
Aris Petroupolis | - | Ilisiakos |
La Gauloise | - | CERFA | |||||
Moulien | - | Siroco Les Abymes | |||||
Sporting Baie-Mahault | - | Gosier | |||||
Jeunesse Evolution | - | Etoile de Morne-à-l'Eau | |||||
Phare du Canal | - | Amical Club | |||||
Dynamo Le Moule | - | Cambrefort |
Cobán Imperial | - | Comunicaciones | |||||
Mixco | - | Achuapa |
Nueva Concepción | - | Cuilapa | |||||
Sacachispas | - | San Pedro |
Cosmopolites | - | Rivartibonitienne |
Southern District | - | Lee Man |
Bengaluru United | - | SC Bengaluru | |||||
Dempo | - | Sudeva | |||||
Kenkre | - | Maharashtra Oranje | |||||
Sporting Goa | - | United |
Paradise | - | Fontenoy |
Naft Al-Basra | - | Al Najaf | |||||
Newroz | Postp. | Naft Al-Basra | |||||
Baghdad | - | Al Hudod |
Longford Town | - | Wexford Youths |
Kolos Kovalivka U19 | - | Oleksandriya U19 | |||||
Kryvbas 2020 U19 | - | Metalist 1925 U19 | |||||
Zorya U19 | - | Obolon Kiev U19 |
Keflavík | - | Stjarnan | |||||
Thróttur Reykjavík | - | Valur | |||||
Víkingur Reykjavík | - | Fylkir | |||||
FH U19 | - | Thór / KA | |||||
Breidablik | - | Tindastóll |
Maccabi Bnei Raina | - | Maccabi Tel Aviv | |||||
Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Hadera | |||||
Maccabi Petah Tikva | - | Maccabi Netanya | |||||
Hapoel Tel Aviv | - | Beitar Jerusalem | |||||
MS Ashdod | - | Hapoel Petah Tikva |
Lecce | - | AC Monza | |||||
Juventus | - | Milan | |||||
Lazio | - | Hellas Verona |
Modena | - | Südtirol | |||||
Parma | - | Lecco | |||||
Ternana | - | Ascoli | |||||
Brescia | - | Spezia | |||||
Cittadella | - | FeralpiSalò | |||||
Cosenza | - | Bari 1908 | |||||
Palermo | - | Reggiana | |||||
Sampdoria | - | Como |
Monopoli | - | Messina | |||||
Catania | - | Benevento | |||||
Avellino | - | Crotone | |||||
Monterosi Tuscia | - | Foggia | |||||
Audace Cerignola | - | Giugliano | |||||
Juve Stabia | - | Picerno | |||||
Latina | - | Taranto | |||||
Brindisi | - | FC Turris 1944 ASD | |||||
Potenza | - | Virtus Francavilla | |||||
Casertana | - | Sorrento |
Latte Dolce | - | Team Nuova Florida |
Lazio U19 | - | Atalanta U19 | |||||
Milan U19 | - | Monza U19 | |||||
Verona U19 | - | Genoa U19 | |||||
Sassuolo U19 | - | Bologna U19 |
Crotone U19 | - | Spezia U19 | |||||
Padova U19 | - | Como U19 | |||||
Pisa U19 | - | Monopoli U19 | |||||
Virtus Entella U19 | - | Cosenza U19 | |||||
Brescia U19 | - | Reggiana U19 | |||||
Cremonese U19 | - | Südtirol U19 | |||||
Vicenza U19 | - | FeralpiSalò U19 | |||||
Parma U19 | - | SPAL U19 | |||||
Renate U19 | - | Alessandria U19 | |||||
Udinese U19 | - | AlbinoLeffe U19 | |||||
Venezia U19 | - | Cittadella U19 | |||||
Benevento U19 | - | Napoli U19 | |||||
Palermo U19 | - | Cesena U19 | |||||
Salernitana U19 | - | Perugia U19 | |||||
Ternana U19 | - | Pescara U19 |
Sampdoria | - | Pomigliano | |||||
Napoli | - | Como | |||||
Fiorentina | - | Sassuolo |
Lys Sassandra | - | Denguélé | |||||
Racing d'Abidjan | - | AFAD | |||||
Sporting Gagnoa | - | Indenié Abengourou | |||||
Zoman | - | Mouna | |||||
Stade d'Abidjan | - | Bouaké |
Consadole Sapporo | 3 | - | 3 | Shonan Bellmare | |||
Albirex Niigata | 1 | - | 3 | Tokyo | |||
Júbilo Iwata | 2 | 90' | 0 | Machida Zelvia | |||
Vissel Kobe | 0 | 90' | 1 | Kyoto Sanga | |||
Cerezo Osaka | 1 | HT | 1 | Yokohama F. Marinos |
Vegalta Sendai | 0 | - | 2 | JEF United | |||
Mito Hollyhock | 2 | - | 3 | Fujieda MYFC | |||
ThespaKusatsu Gunma | 1 | - | 2 | V-Varen Nagasaki | |||
Ehime | 1 | HT | 1 | Ventforet Kofu |
Nagano Parceiro | 3 | - | 2 | Giravanz Kitakyushu | |||
Imabari | 1 | - | 4 | Omiya Ardija | |||
YSCC | 1 | - | 1 | Nara Club | |||
Tegevajaro Miyazaki | 1 | - | 1 | Sagamihara |
Urayasu | - | Suzuka Point Getters | |||||
Maruyasu Okazaki | - | Reinmeer Aomori |
Urawa Reds | - | Sanfrecce Hiroshima | |||||
Tokyo Verdy Beleza | - | Omiya Ardija Ventus |
Tobol | - | Zhenys | |||||
Arys | - | Astana | |||||
Atyrau | - | Kyzyl-Zhar | |||||
Kaisar | - | Qairat Almaty |
Nairobi United | - | Kajiado | |||||
Gusii | - | Rainbow | |||||
Kisumu All Stars | Postp. | Assad | |||||
Mombasa Elite | - | MCF | |||||
Mwatate United | TBA | Mombasa Stars | |||||
Migori Youth | TBA | Vihiga United |
KCB | - | Homeboyz | |||||
Police | - | Sofapaka | |||||
Police | - | Sofapaka |
Muras United | - | Talant |
Al Fahaheel | - | Al Arabi | |||||
Kuwait SC | - | Al Qadsia | |||||
Kazma | - | Al Shabab | |||||
Khaitan | - | Al Jahra |
Liphakoe | - | Machokha | |||||
CCX | - | LMPS | |||||
LDF | - | Naughty Boys | |||||
Lioli | - | Linare | |||||
Likila United | - | Lijabatho |
Shabab Al Ghazieh | - | Shabab Al Sahel | |||||
Bourj | - | Al Ansar |
Hang Sai | - | Universidade de Macau | |||||
Tak Chun Ka I | - | Cheng Fung |
Ohrid Lihnidos | - | Kamenica Sasa | |||||
Novaci | - | Detonit Plachkovica | |||||
Belasica | - | Kozhuf Gevgelija | |||||
Osogovo | - | Karaorman Struga | |||||
Pobeda | - | Vardar Negotino | |||||
Bashkimi Kumanovo | - | Skopje | |||||
Teteks | - | Aresimi | |||||
Besa Dobërdoll | - | Pelister |
Nyasa Big Bullets | - | Baka City | |||||
Silver Strikers | - | MAFCO | |||||
Creck | - | Ekwendeni Hammers |
Gudja United | - | Sliema Wanderers | |||||
Floriana | - | Hamrun Spartans | |||||
Hibernians Paola | - | Marsaxlokk |
Melita | - | Pietà Hotspurs |
Kaédi | - | Chemal | |||||
Garde Nationale | - | Concorde | |||||
Gendrim | - | Inter Nouakchott |
Victoria Bardar | - | Speranța Drochia | |||||
Floreşti | - | Univer-Oguzsport | |||||
Saksan | - | Spartanii Selemet | |||||
Milsami Orhei | - | CSF Bălți | |||||
Zimbru | - | Dacia-Buiucani |
Khangarid | - | Bayanzürkh Sporting | |||||
Khoromkhon | - | Tuv Azarganuud |
Mladost DG | - | Rudar | |||||
Petrovac | - | Jezero | |||||
Buducnost Podgorica | - | Sutjeska Niksic | |||||
Jedinstvo | - | Arsenal Tivat | |||||
Mornar | - | Decic |
Juárez | - | León | |||||
Tigres UANL | - | Tijuana | |||||
Toluca | - | Cruz Azul | |||||
Pachuca | - | Mazatlán | |||||
Atlas | - | Guadalajara |
Venados | - | CA La Paz | |||||
Tapatío | - | Celaya |
Leones Negros II | - | Saltillo | |||||
Aragón | - | Inter Playa del Carmen | |||||
Tritons Vallarta | - | Calor de San Pedro | |||||
Halcones de Zapopan | - | Pioneros de Cancún | |||||
Colima | - | Real Apodaca | |||||
Gavilanes FC Matamoros | Cancelled | Chihuahua FC | |||||
Mexicali FC | - | Durango | |||||
Escorpiones | - | Petroleros de Salamanca | |||||
UA Zacatecas | - | Los Cabos United | |||||
Cafetaleros de Chiapas | - | Aguacateros de Peribán | |||||
Lobos ULMX | - | Sporting Canamy | |||||
Racing Porto Palmeiras | - | Inter de Querétaro | |||||
Reboceros La Piedad | Cancelled | Yalmakan | |||||
CDS Tampico Madero | - | Deportiva Venados |
Artesanos Metepec | - | Chilpancingo | |||||
Aguacateros CDU | - | Pachuca Premier | |||||
CDM | - | FC Santiago |
Juárez U23 | - | Club León U23 | |||||
Tigres UANL U23 | - | Tijuana U23 | |||||
Toluca U23 | - | Cruz Azul U23 | |||||
Atlas U23 | - | Guadalajara U23 | |||||
Pachuca U23 | - | Mazatlán U23 |
Walter Ferretti | - | Deportivo Ocotal | |||||
Municipal Jalapa | - | Diriangén | |||||
Managua | - | Orgánica Masachapa | |||||
Real Estelí | - | Matagalpa |
Doma United | - | Kwara United | |||||
Bendel Insurance | - | Heartland |
Glentoran | - | Crusaders | |||||
Larne | - | Coleraine | |||||
Linfield | - | Cliftonville | |||||
Dungannon Swifts | - | Ballymena United | |||||
Glenavon | - | Carrick Rangers | |||||
Newry City | - | Loughgall |
Armagh City | - | Lisburn Distillery | |||||
Banbridge Town | - | Tobermore United | |||||
Limavady United | - | Coagh United | |||||
Moyola Park | - | Dollingstown | |||||
Portstewart | - | Queen's University | |||||
PSNI | - | Warrenpoint Town | |||||
Rathfriland Rangers | - | Ballymacash Rangers |
Rosenborg | - | Bodo Glimt |
Sandnes Ulf | - | Levanger | |||||
Aalesunds FK | - | Raufoss | |||||
Åsane | - | Stabæk | |||||
Kongsvinger | - | IK Start | |||||
Moss | - | Egersund | |||||
Bryne | - | Sogndal |
Sotra | - | Jerv |
Eidsvold | - | Gjøvik-Lyn | |||||
Strømmen | - | Kjelsås | |||||
Ull Kisa | - | Grorud | |||||
Follo | - | Skeid |
Stabæk | - | Brann | |||||
Kolbotn | - | Arna-Bjørnar | |||||
Lillestrøm | - | Åsane | |||||
Rosenborg | - | Røa | |||||
Vålerenga | - | Lyn |
Avaldsnes | - | Odd | |||||
Bodø / Glimt | - | Hønefoss | |||||
Øvrevoll Hosle | - | KIL / Hemne | |||||
Arna-Bjørnar | TBA | Odd |
Årdal | - | Frøya | |||||
Askøy | - | Sandviken | |||||
Fana | - | Djerv | |||||
Stord | - | Loddefjord | |||||
Florø | - | Os | |||||
Haugesund II | - | Bjarg | |||||
Pors Grenland | - | Vigør | |||||
Staal Jørpeland | - | Mandalskameratene | |||||
Vindbjart | - | Fram | |||||
Flint | - | Åssiden IF | |||||
Gamle Oslo | - | Bærum | |||||
Åskollen | - | Ullern | |||||
Orkla | - | Tiller | |||||
Rana | - | Nardo | |||||
Trygg / Lade | - | Melhus | |||||
Verdal | - | Byåsen | |||||
Bjørkelangen | - | Skedsmo | |||||
Gjelleråsen | - | IF Ready | |||||
Spjelkavik | - | Skjetten | |||||
Skjervøy | - | Harstad | |||||
Bodø / Glimt II | - | Sprint-Jeløy | |||||
Fredrikstad II | - | Fyllingsdalen |
Melville United | - | Eastern Suburbs | |||||
Hamilton Wanderers | - | Bay Olympic | |||||
Coastal Spirit | - | Ferrymead Bays | |||||
Nelson Suburbs | - | Cashmere Technical | |||||
Napier City Rovers | - | Island Bay United |
Árabe Unido | - | Sporting San Miguelito | |||||
UMECIT | - | San Francisco | |||||
Independiente | - | Universitario | |||||
Herrera | - | Veraguas United | |||||
Deportivo del Este | - | Plaza Amador | |||||
Tauro | - | Alianza |
Sportivo Luqueño | - | Tacuary |
12 de Junio VH | - | Sportivo San Lorenzo | |||||
Pastoreo | - | Atlético Colegiales |
Sport Boys | - | Unión Comercio | |||||
UTC Cajamarca | - | Atlético Grau | |||||
Cusco | - | Cienciano |
Deportiva Agropecuaria | Postp. | San Marcos | |||||
Ayacucho | Postp. | Academia Cantolao | |||||
Deportivo Binacional | Postp. | UCV Moquegua | |||||
Deportivo Llacuabamba | Postp. | Juan Pablo II College | |||||
Santos | Postp. | Comerciantes | |||||
Universidad San Martín | Postp. | Deportivo Coopsol |
ACA | Postp. | Rosariense | |||||
Academica do Fogo | Postp. | Juventude | |||||
Boavista da Praia | Postp. | FC Derby | |||||
Morabeza | Postp. | Varandinha | |||||
Palmeira | Postp. | Barreirense | |||||
Ultramarina | Postp. | Sanjoanenses |
Górnik Zabrze | - | LKS Lodz | |||||
Slask Wroclaw | - | Ruch Chorzów | |||||
Widzew Łódź | - | Rakow Czestochowa |
Stal Rzeszów | - | Lechia Gdańsk | |||||
GKS Tychy | - | Zagłębie Sosnowiec |
Hutnik Kraków | - | Polonia Bytom | |||||
Kalisz | - | Olimpia Elbląg | |||||
Wisła Puławy | - | SKRA Częstochowa | |||||
Jastrzębie | - | Zagłębie Lubin II | |||||
Stal Stalowa Wola | - | Kotwica Kołobrzeg |
Concordia Elbląg | - | Swit | |||||
Legia Warszawa II | - | Pogoń Grod. Mazowiecki | |||||
Olimpia Zambrów | - | Łomża | |||||
Jagiellonia II | - | Warta Sieradz | |||||
Mławianka Mława | - | Lechia T. Mazowiecki | |||||
Legionovia Legionowo | - | Wikielec | |||||
Broń Radom | - | Pilica Białobrzegi | |||||
GKS Bełchatów | - | Victoria Sulejówek |
Cartusia Kartuzy | - | Gedania Gdańsk | |||||
Unia Swarzędz | - | Noteć Czarnków | |||||
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Vineta Wolin | |||||
Starogard Gdański | - | Polonia Środa | |||||
Unia Solec Kujawski | - | Elana Toruń | |||||
Błękitni Stargard | - | Sokół Kleczew | |||||
Flota Świnoujście | - | Luzino |
Odra Bytom Odrzański | - | Lechia Zielona Góra | |||||
Warta Gorzów | - | Raków Częstochowa II | |||||
Goczałkowice Zdrój | - | Stilon Gorzów | |||||
Górnik Polkowice | - | Kluczbork | |||||
Starowice Dolne | - | Karkonosze Jelenia Góra | |||||
Gwarek Tarnowskie Góry | - | Śląsk Wrocław II | |||||
Unia Turza Śląska | - | Rekord Bielsko-Biała |
Garbarnia Kraków | - | Wiślanie Jaśkowice | |||||
KSZO 1929 | - | Podhale Nowy Targ | |||||
Chełmianka Chełm | - | Karpaty Krosno | |||||
Unia Tarnów | - | Wieczysta Kraków | |||||
Orlęta Radzyń Podlaski | - | Świdniczanka Świdnik | |||||
Avia Świdnik | - | Star Starachowice | |||||
Podlasie Biała Podlaska | - | Siarka Tarnobrzeg |
Odra Opole U19 | - | Górnik Zabrze U19 | |||||
Cracovia U19 | - | Legia Warszawa U19 | |||||
Polonia Warszawa U19 | - | Jagiellonia U19 | |||||
Lech Poznań U19 | - | Pogoń Szczecin U19 |
UJ Kraków | - | Śląsk Wrocław | |||||
Pogoń Tczew | - | Czarni Sosnowiec | |||||
Medyk Konin | - | Stomilanki Olsztyn |
Casa Pia | - | Chaves | |||||
Vizela | - | Rio Ave | |||||
Benfica | - | Sporting Braga | |||||
Vitória Guimarães | - | Boavista |
Mafra | - | Oliveirense | |||||
Marítimo | - | Feirense | |||||
Leixões | - | Vilaverdense |
Fafe | - | Trofense | |||||
Sanjoanense | - | Vianense | |||||
Anadia | - | Canelas 2010 |
Marítimo U19 | - | Gil Vicente U19 | |||||
Paços de Ferreira U19 | - | Lusitânia Lourosa U19 | |||||
Boavista U19 | - | Chaves U19 | |||||
Rio Ave U19 | - | Vizela U19 | |||||
Torreense U19 | - | Estoril Praia U19 | |||||
Beira-Mar U19 | - | Belenenses U19 | |||||
Alverca U19 | - | Vitória Setúbal U19 | |||||
Sporting CP U19 | - | Porto U19 | |||||
Famalicão U19 | - | Farense U19 | |||||
Academico Viseu U19 | - | Vitória Guimarães U19 |
Marítimo | - | Sporting CP | |||||
Famalicão | - | Valadares Gaia | |||||
SL Benfica | - | Vilaverdense | |||||
Damaiense | - | Torreense |
Lusitânia | - | União Santarém |
Al Mesaimeer | - | Al Waab | |||||
Al Kharitiyath | - | Al Sailiya |
Chrudim | - | Příbram | |||||
Vyškov | - | Varnsdorf | |||||
Prostějov | - | Vysočina Jihlava | |||||
Dukla Praha | - | Sigma Olomouc II | |||||
Táborsko | - | Líšeň | |||||
Vlašim | - | Hanácká | |||||
Zbrojovka Brno | - | Opava |
Loko Vltavín | - | Přeštice | |||||
České Budějovice II | - | Povltava FA | |||||
Králův Dvůr | - | Viktoria Plzeň II | |||||
Jiskra Domažlice | - | Bohemians 1905 II |
Jablonec II | - | Chlumec nad Cidlinou | |||||
Kolín | - | Hradec Králové II | |||||
Pardubice II | - | Teplice II | |||||
Baník Souš | - | Sokol Brozany | |||||
Ústí nad Labem | - | Slovan Velvary | |||||
Sokol Živanice | - | Arsenal Česká Lípa |
Třinec | - | Start Brno | |||||
Hodonín | - | Slovan Rosice | |||||
Frýdek-Místek | - | Zlín II | |||||
Uherský Brod | - | Hranice | |||||
Frýdlant | - | Hlučín |
Mariánské Lázně | - | Jindřichův Hradec | |||||
Baník Sokolov | - | SK Hořovice | |||||
Aritma Praha | - | Tachov | |||||
Slavoj Český Krumlov | - | Jiskra Domažlice II | |||||
Komárov | - | Rokycany | |||||
Doubravka | - | Spartak Soběslav | |||||
Otava Katovice | - | Petřín Plzeň | |||||
Klatovy | - | Příbram II |
Olympie Březová | - | Hvězda Cheb | |||||
Brandýs nad Labem | - | Slaný | |||||
Neratovice-Byškovice | - | Sokol Nespeky | |||||
Český Brod | - | Újezd Praha 4 |
Letohrad | - | Union Nový Bydžov | |||||
Slavia Hradec Králové | - | Čáslav | |||||
Kosmonosy | - | Chrudim II | |||||
Spoje Praha | - | Turnov | |||||
Dobrovice | - | Ústí nad Orlicí |
Břeclav | - | Havlíčkův Brod |
Šternberk | - | Tatran Všechovice | |||||
Viktorie Přerov | - | Kostelec na Hané | |||||
Skaštice | - | Bzenec | |||||
Nové Sady | - | Vsetín |
Vratimov | - | Valašské Meziříčí | |||||
Jeseník | - | Unie Hlubina | |||||
Vítkovice | - | Řepiště |
Slovan Liberec U19 | - | Mladá Boleslav U19 | |||||
Viktoria Plzeň U19 | - | Sigma Olomouc U19 | |||||
Zbrojovka Brno U19 | - | Dukla Praha U19 | |||||
Slavia Praha U19 | - | Vysočina Jihlava U19 | |||||
Baník Ostrava U19 | - | Zlín U19 | |||||
Frýdek-Místek U19 | - | České Budějovice U19 | |||||
Karviná U19 | - | Pardubice U19 | |||||
Sparta Praha U19 | - | Slovácko U19 |
Slovan Liberec | - | Slovácko | |||||
Slavia Praha | - | Sparta Praha | |||||
Pardubice | - | Baník Ostrava |
Muhazi United | - | Rayon Sports | |||||
Musanze | - | Amagaju | |||||
AS Kigali | - | Etincelles |
U Craiova 1948 | - | Universitatea Cluj | |||||
Steaua Bucurest | - | FCV Farul Constanţa |
Dumbrăviţa | - | Metaloglobus | |||||
Unirea Dej | - | Argeș | |||||
CSM Reşiţa | - | Ceahlăul Piatra Neamţ | |||||
CSA Steaua Bucureşti | - | Slatina | |||||
Viitorul P. Târgu Jiu | - | Tunari | |||||
Csikszereda | - | Unirea Slobozia |
Stroitel Kamensk-Shakht. | - | Rostov II | |||||
Forte Taganrog | - | Dynamo Makhachkala II | |||||
Angusht | - | Dinamo Stavropol | |||||
Druzhba | - | Pobeda | |||||
Legion | - | Biolog | |||||
Nart Cherkessk | - | Sevastopol |
Sochi | - | Zvezda St. Petersburg |
Dinamo Vladivostok | - | Strogino | |||||
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk | - | Kosmos Dolgoprudny | |||||
SKA Khabarovsk II | - | Kompozit |
Volna Nizhegorodskaya | - | Rubin Kazan' II | |||||
Lada Tolyatti | - | Dinamo Kirov | |||||
Nosta | - | Amkar Perm | |||||
Dinamo Barnaul | - | Nizhny Novgorod II |
Yenisey | - | Dinamo Moskva | |||||
Krylya Sovetov | - | Lokomotiv Moskva | |||||
Krasnodar | - | Ryazan | |||||
Chertanovo | - | Rostov | |||||
Rubin Kazan | - | Zvezda Perm | |||||
CSKA Moskva | - | Spartak Moskva |
Tre Fiori | - | Murata | |||||
Cosmos | - | San Giovanni |
Kilmarnock | - | Hearts | |||||
Aberdeen | - | Motherwell | |||||
Livingston | - | Ross County | |||||
St. Johnstone | - | Hibernian |
Arbroath | - | Queen's Park | |||||
Dunfermline Athletic | - | Inverness CT | |||||
Greenock Morton | - | Raith Rovers | |||||
Partick Thistle | - | Ayr United |
Alloa Athletic | - | Hamilton Academical | |||||
Annan Athletic | - | Falkirk | |||||
Edinburgh City | - | Stirling Albion | |||||
Kelty Hearts | - | Montrose | |||||
Queen South | - | Cove Rangers |
Clyde | - | East Fife | |||||
Dumbarton | - | Elgin City | |||||
Forfar Athletic | - | Stranraer | |||||
Stenhousemuir | - | Bonnyrigg Rose | |||||
Spartans | - | Peterhead |
East Kilbride | TBA | Buckie Thistle | |||||
Brora Rangers | - | Turriff United | |||||
Keith | - | Wick Academy | |||||
Tranent | - | Celtic II |
Radnik Surdulica | - | Novi Pazar | |||||
Javor | - | IMT Novi Beograd | |||||
Železničar Pančevo | - | Radnički Niš |
Radnički Sr. Mitrovica | - | Mačva Šabac | |||||
Grafičar | - | Smederevo 1924 | |||||
Tekstilac Odžaci | - | OFK Beograd | |||||
Jedinstvo Ub | - | Inđija |
Sinđelić Beograd | - | Zemun | |||||
Teleoptik | - | Padinska Skela | |||||
Polet Dorćol | - | BASK | |||||
Brodarac | - | Ušće Novi Beograd | |||||
Budučnost Krušik | - | Borac Čačak | |||||
Jošanica | - | Loznica | |||||
Sloga Požega | - | Takovo | |||||
Mladi Radnik | - | Omladinac Zablaće | |||||
Bačka Palanka | - | Naftagas | |||||
Zeleznicar Inđija | - | Bečej | |||||
1. Maj Ruma | - | Jedinstvo Stara Pazova | |||||
Rad Beograd | - | Prva Iskra | |||||
Djerdap Kladovo | - | Meševo | |||||
Radnički Svilajnac | - | Jedinstvo Kruševac | |||||
Sinđelić Niš | - | Trayal Kruševac | |||||
Dunav Prahovo | - | Vlasina | |||||
Pčinja Trgovište | - | Timočanin | |||||
Jagodina | - | Radnički Pirot | |||||
Radnički Zrenjanin | - | Hajduk 1912 Kula |
Gaadiidka | TBA | Raadsan |
AmaZulu | - | Chippa United | |||||
Kaizer Chiefs | - | SuperSport United | |||||
Stellenbosch | - | Polokwane City |
Hungry Lions | - | Baroka | |||||
Magesi | - | Maritzburg United | |||||
Milford | - | NB La Masia | |||||
Venda FC | - | University of Pretoria |
Chippa United U23 | - | Swallows U23 | |||||
Mamelodi Sundowns U23 | - | Royal AM U23 | |||||
Orlando Pirates U23 | - | Richards Bay U23 | |||||
AmaZulu U23 | - | Polokwane City U23 | |||||
TS Galaxy U23 | - | Golden Arrows U23 | |||||
Sekhukhune United U23 | - | SuperSport United U23 |
Landskrona | - | Utsikten | |||||
Gefle | - | Sandviken | |||||
GIF Sundsvall | - | Varberg | |||||
Örgryte | - | Öster |
FBK Karlstad | - | Karlberg | |||||
Hammarby Talang | - | Friska Viljor | |||||
Vasalund | - | IF Karlstad | |||||
Nordic United | - | Stocksund |
Onsala | - | Falkenbergs | |||||
Torns | - | Tvååker | |||||
Ariana | - | Oskarshamns AIK | |||||
Olympic | - | Norrby | |||||
Jönköpings Södra | - | Rosengård | |||||
Ariana | - | Oskarshamns AIK |
Forward | - | Vänersborgs FK | |||||
Ahlafors | - | Motala | |||||
Grebbestad | - | Stenungsund | |||||
Forward | - | Lidköping |
Hudiksvall | - | Gute | |||||
Falu BS | - | Arlanda | |||||
Kungsängen | - | Järfälla |
Umea FC | - | Skellefteå | |||||
IFK Luleå | - | Bergnäsets | |||||
Gottne | - | IFK Östersund | |||||
Täfteå | - | Älgarna |
Högaborg | - | Karlshamn | |||||
Karlskrona | - | Balkan | |||||
Lödde | - | Räppe | |||||
Hässleholms IF | - | Simrishamn |
Syrianska FC | - | Sylvia | |||||
Arameiska / Syrianska | - | Åtvidabergs | |||||
Mjölby | - | Ljungsbro | |||||
Smedby | - | Enskede | |||||
Haninge | - | Huddinge |
Öckerö | - | Tord | |||||
Astrio | - | Varbergs GIF | |||||
Laholm | - | Lindome | |||||
Qviding FIF | - | Jonsered |
Brommapojkarna | - | Vittsjö | |||||
Rosengård | - | AIK | |||||
Kristianstad | - | Hammarby | |||||
Växjö | - | Linköping | |||||
Häcken | - | Piteå | |||||
Norrköping | - | Trelleborg | |||||
Djurgården | - | KIF Örebro |
Eskilstuna United | - | Gamla Upsala | |||||
Umeå | - | Örebro SK | |||||
Uppsala | - | Kalmar | |||||
Mallbacken | - | Alingsås |
Sion | - | Lugano |
Stade Nyonnais | - | Thun | |||||
Vaduz | - | Baden | |||||
Wil | - | Schaffhausen |
Cham | - | Zürich II | |||||
Paradiso | - | St. Gallen II | |||||
Bulle | - | Rapperswil-Jona | |||||
Bavois | - | Young Boys II | |||||
Brühl | - | Biel-Bienne | |||||
Étoile Carouge | - | Luzern II | |||||
Kriens | - | Team Ticino |
Terre Sainte | - | Echallens | |||||
Meyrin | - | Yverdon Sport II | |||||
Grand-Saconnex | - | Lausanne Sport II | |||||
Chênois | - | Naters |
Black Stars | - | Dietikon | |||||
Muttenz | - | Schötz | |||||
Rotkreuz | - | Wohlen | |||||
Concordia Basel | - | Bassecourt | |||||
Muri | - | Solothurn |
Eschen / Mauren | - | Freienbach | |||||
Tuggen | - | Grasshopper II | |||||
YF Juventus | - | Kosova | |||||
Kreuzlingen | - | Balzers | |||||
Wettswil-Bonstetten | - | Gossau | |||||
Uzwil | - | Höngg | |||||
Taverne | - | Winterthur II | |||||
Mendrisio | - | Linth |
Echichens | - | Martigny Sports | |||||
UGS | - | Collex-Bossy | |||||
La Tour / Le Pâquier | - | Veyrier Sports | |||||
Plan-les-Ouates | - | Perly-Certoux | |||||
Romontois | - | Olympique de Genève | |||||
Amical Saint-Prex | - | Stade Payerne |
Muri-Gümligen | - | Ueberstorf | |||||
Old Boys | - | Tavannes / Tramelan | |||||
Dornach | - | Erguël | |||||
Bubendorf | - | Bosporus | |||||
Liestal | - | Pratteln | |||||
Prishtina Bern | - | Schöftland |
Zug | - | Gambarogno - Contone | |||||
Red Star Zürich | - | Goldau | |||||
Zofingen | Cancelled | Perlen-Buchrain | |||||
Kickers Luzern | - | Unterstrass | |||||
Collina d'Oro | - | Emmen | |||||
Cham II | - | Brunnen | |||||
Ascona | - | Sursee | |||||
Locarno | - | Buochs |
Frauenfeld | - | Rapperswil-Jona II | |||||
SV Schaffhausen | - | Wil II | |||||
Adliswil | - | Bazenheid | |||||
Tägerwilen | - | Dardania St. Gallen | |||||
Uster | - | Thalwil |
Luzern | - | Zürich | |||||
Aarau | - | Servette Chênois | |||||
Grasshopper | - | Young Boys |
Transvaal | - | PVV | |||||
Robin Hood | - | Notch |
Buriram United | - | Muangthong United | |||||
Chonburi | - | Nakhon Pathom United | |||||
Sukhothai | - | Uthai Thani | |||||
BG Pathum United | - | Port |
Samut Prakan City | - | Pattaya United | |||||
Lampang | - | Rayong | |||||
Ayutthaya United | - | Kanchanaburi | |||||
Chanthaburi | - | Nakhonratchasima | |||||
Kasetsart | - | Chiangmai | |||||
Chiangmai United | - | Customs Ladkrabang Utd | |||||
Suphanburi | - | Phrae United | |||||
Chainat Hornbill | - | Krabi | |||||
Nongbua Pitchaya | - | Nakhon Si United |
Young Africans | - | Coastal Union |
Eskhata | - | Ravshan | |||||
Khosilot Farkhor | - | Regar-TadAZ | |||||
Khatlon | - | Panjsher |
Kasımpaşa | - | Samsunspor | |||||
Sivasspor | - | Konyaspor | |||||
Hatayspor | - | İstanbul | |||||
Fenerbahçe | - | Besiktas |
Ayvalıkgücü Belediyespor | - | Edirnespor | |||||
Aliağa FAŞ | - | Kırıkkalegücü | |||||
Gümüşhanespor | - | Kepezspor | |||||
Mardin 1969 | - | İnegöl Kafkas Gençlik | |||||
Arguvanspor | - | Talasgücü Belediyespor | |||||
Artvin Hopaspor | - | 52 Orduspor | |||||
Tarsus İdman Yurdu | - | Karabük İdman Yurdu |
Turgutluspor | - | Batman Petrolspor | |||||
Eynesil Belediyespor | - | Elazığspor | |||||
Kartal Bulvarspor | - | Kelkit Hürriyetspor | |||||
Sapanca Gençlikspor | - | Karşıyaka | |||||
Amasyaspor FK | - | Silifke Belediyespor | |||||
Hacettepe 1945 | - | Anadolu Üniversitesi | |||||
Pazarspor | - | Ergene Velimeşespor |
Tepecikspor | - | Silivrispor | |||||
Fatsa Belediyespor | - | Bayburt ÖİS | |||||
Sivas Dört Eylül | - | Karaköprü Belediyespor | |||||
Kuşadasıspor | - | Ağrı 1970 | |||||
Bornova 1877 | - | 1922 Konyaspor | |||||
Erbaaspor | - | Belediye Kütahyaspor | |||||
Darıca Gençlerbirliği | - | Akhisar Belediye | |||||
23 Elazığ | - | Sebat Gençlikspor | |||||
Bursa Yıldırımspor | - | Bergama Belediyespor | |||||
Çatalcaspor | - | Tokat Bld Plevnespor | |||||
Kestelspor | - | Sultanbeyli Belediyespor | |||||
1984 Muşspor | - | Çankaya FK | |||||
Nevşehir Belediyespor | - | Adana 1954 FK | |||||
Orduspor 1967 | - | Siirt İl Özel İdaresi |
Minai | - | Chornomorets | |||||
Dnipro-1 | - | Dinamo Kiev | |||||
LNZ Cherkasy | - | Shakhtar Donetsk | |||||
Rukh Vynnyky | - | Veres |
Bukovyna | - | Dinaz Vyshhorod | |||||
SK Poltava | - | Karpaty Lviv | |||||
Podillya Khmelnytskyi | - | Chernihiv | |||||
Livyi Bereh | - | Nyva Buzova | |||||
Inhulets' | - | Prykarpattia |
Vast Mykolaiv | Cancelled | Chayka | |||||
Trostianets | - | Lokomotiv Kyiv | |||||
Skala 1911 Stryi | - | UCSA | |||||
Druzhba | - | Zvyahel | |||||
Kudrivka | Awarded | Metalurh Zaporizhya II | |||||
Druzhba | TBA | Zvyahel |
Rampla Juniors | - | Deportivo Maldonado | |||||
Cerro Largo | - | Boston River |
Uruguay Montevideo | - | Juventud | |||||
Colón | - | Plaza Colonia | |||||
Sud América | - | La Luz | |||||
Rentistas | - | Cooper | |||||
City Torque | - | Cerrito |
Lokomotiv | - | Qizilqum | |||||
Olimpik-Mobiuz | - | Zaamin |
Deportivo La Guaira | - | UCV | |||||
Metropolitanos | - | Hermanos Colmenárez |
Nueva Esparta | - | Marítimo | |||||
Real Frontera | - | Héroes de Falcón |
NAPSA Stars | - | Green Eagles | |||||
Red Arrows | - | Kansanshi Dynamos | |||||
Forest Rangers | - | Konkola Blades | |||||
Nkana | - | ZESCO United | |||||
Maestro United Zambia | - | Power Dynamos | |||||
Green Eagles | Postp. | Zanaco | |||||
Prison Leopards | Postp. | NAPSA Stars | |||||
Kabwe Warriors | Postp. | Red Arrows | |||||
Nkwazi | Postp. | Mufulira Wanderers | |||||
Kansanshi Dynamos | Postp. | Mutondo Stars | |||||
Konkola Blades | Postp. | Trident | |||||
Green Buffaloes | Postp. | Nkana | |||||
Power Dynamos | Postp. | Forest Rangers | |||||
ZESCO United | Postp. | Maestro United Zambia |
Kariba | - | Bikita Minerals | |||||
Yadah | - | Chicken Inn | |||||
Simba Bhora | - | TelOne |
San Cristóbal | - | Atlântico |
Al Jaish | - | Al Taliya |