Luckenwalde | 2 | - | 0 | BFC Dynamo | |||
Rot-Weiß Erfurt | 1 | - | 1 | Greifswalder FC | |||
Hertha BSC II | - | Lokomotive Leipzig |
Weiche Flensburg | 2 | - | 2 | Drochtersen / Assel | |||
Spelle-Venhaus | 0 | - | 2 | Eintracht Norderstedt |
FSV Frankfurt | 3 | - | 1 | Koblenz | |||
Astoria Walldorf | 2 | - | 0 | Homburg | |||
Barockstadt Fulda-Lehn. | 2 | - | 3 | TSV Steinbach |
Rot-Weiß Oberhausen | 2 | - | 2 | Düren Merzenich |
Bayern München II | 2 | - | 0 | Schweinfurt |
Germania Teveren | 1 | - | 1 | Borussia Freialdenhoven |
Schermbeck | 2 | - | 3 | Vreden | |||
Ennepetal | 2 | - | 3 | Finnentrop / Bamenohl | |||
Westfalia Rhynern | 1 | - | 4 | Gievenbeck | |||
Victoria Clarholz | 2 | - | 4 | Türkspor Dortmund | |||
Bövinghausen | 3 | - | 2 | Eintracht Rheine | |||
Sportfreunde Lotte | 2 | - | 1 | ASC Dortmund | |||
Sportfreunde Siegen | 2 | - | 2 | Erkenschwick |
Mutschelbach | 2 | - | 2 | Nöttingen |
Aumund-Vegesack | 5 | - | 1 | Woltmershausen | |||
BTS Neustadt | - | ESC Geestemünde |
Niendorfer TSV | 1 | - | 2 | Sasel | |||
Victoria Hamburg | 0 | - | 1 | Buchholz | |||
Harksheide | 2 | - | 2 | Türkiye Wilhelmsburg | |||
Altona 93 | 6 | - | 1 | Concordia Hamburg | |||
HEBC | 2 | - | 0 | Paloma | |||
Halstenbek-Rellingen | 7 | - | 0 | Düneberg | |||
Rugenbergen | 2 | - | 4 | Süderelbe | |||
ETSV Hamburg | 3 | - | 3 | Union Tornesch |
Atlas Delmenhorst | 1 | - | 0 | Schwarz-Weiß Rehden | |||
Lupo-Martini | 3 | - | 1 | Schöningen | |||
Eintracht Celle | 0 | - | 4 | Kickers Emden | |||
Vorsfelde | 1 | - | 0 | Germania Egestorf |
Bordesholm | 0 | - | 3 | Eichede |
Baunatal | 4 | - | 1 | Weidenhausen | |||
Fernwald | 0 | - | 1 | Eintracht Stadtallendorf | |||
FC 1906 Erlensee | 1 | - | 4 | FC Gießen | |||
Rot-Weiß Walldorf | 0 | - | 0 | Bayern Alzenau |
Straelen | Cancelled | SC St. Tönis | |||||
Mülheimer | 3 | - | 2 | SF Baumberg | |||
Meerbusch | 0 | - | 1 | Büderich | |||
Schwarz-Weiß Essen | 2 | - | 0 | Germania Ratingen | |||
Hilden | 1 | - | 2 | SF Hamborn | |||
Union Nettetal | 3 | - | 1 | Uerdingen |
Wormatia Worms | 3 | - | 1 | Quierschied | |||
Arminia Ludwigshafen | 1 | - | 1 | Baumholder |
Neudrossenfeld | 2 | - | 0 | Jahn Regensburg II |
Heimstetten | 3 | - | 2 | Ismaning | |||
Kirchheimer SC | 6 | - | 0 | 1860 München II |
Al Batin | 1 | - | 1 | Hajer | |||
Al-Ain | 3 | - | 2 | Al Jandal | |||
Al Orubah | 1 | - | 2 | Jeddah |
Rosario Central | 1 | - | 2 | Barracas Central | |||
Instituto | 1 | - | 2 | Argentinos Juniors |
San Martín Mendoza | 0 | - | 0 | Juventud Unida Univ. |
Muñiz | 2 | - | 1 | Sportivo Barracas |
Sarmiento Res. | 0 | - | 2 | Talleres Córdoba Res. | |||
Newell's Old Boys Res. | 1 | - | 3 | Lanús Res. | |||
Huracán Res. | 1 | - | 1 | Central Córdoba SdE Res. | |||
Independiente Riva. Res. | 2 | - | 1 | River Plate Res. |
Nikarm | - | Ararat II | |||||
Gandzasar | - | Lernayin Artsakh |
Adelaide United | 4 | 90' | 1 | Western United |
Nepean | - | Blacktown Spartans | |||||
Northern Tigers | - | Mt Druitt Town | |||||
Rydalmere Lions | - | Hakoah Sydney City |
Adelaide United | TBA | Newcastle Jets |
Union Weißkirchen | 1 | - | 1 | Ostermiething |
Union Gamlitz | 2 | - | 3 | Wildon | |||
Lebring | 1 | - | 4 | Schladming |
Kematen | 2 | - | 1 | Telfs |
Völkermarkt | 3 | - | 3 | SAK Klagenfurt | |||
Wolfsberg | 2 | - | 1 | Kraig | |||
Lendorf | 2 | - | 2 | Donau Klagenfurt | |||
Austria Klagenfurt | 1 | - | 0 | Bleiburg |
Qəbələ | - | Neftchi Baku | |||||
Kapaz | - | Qarabag |
Zaqatala | - | MOIK | |||||
İmişli | - | Shamakhi |
Sheikh Jamal | 1 | 60' | 1 | Sheikh Russel | |||
Mohammedan Dhaka | 3 | 56' | 0 | Fortis | |||
Abahani Chittagong | 0 | 56' | 0 | Bangladesh Police |
Dnepr Mogilev | - | Arsenal |
Igman Konjic | - | Sloga Doboj | |||||
Tuzla City | - | Sarajevo |
Nico United | - | Galaxy | |||||
Masitaoka | - | Orapa United | |||||
TAFIC | - | Holy Ghost |
Palmeiras | 1 | - | 0 | Novorizontino |
Athletic Club MG | 3 | - | 0 | Pouso Alegre |
São Paulo AP | 1 | - | 3 | Trem |
Manaus | 4 | - | 0 | Operário AM |
Tuna Luso | 1 | - | 2 | Remo |
Globo | 0 | - | 4 | Baraúnas |
Grêmio | 1 | - | 2 | Palmeiras | |||
Botafogo | 0 | - | 0 | Real Brasília |
RCS Stavelotain | - | Hombourg |
Beveren U21 | 1 | - | 1 | AS Eupen U21 |
Audax Italiano | 0 | - | 1 | Coquimbo Unido | |||
O'Higgins | 0 | - | 3 | Deportes Iquique |
Fernández Vial | 4 | - | 0 | Trasandino |
CARA Brazzaville | - | Chéminots | |||||
Léopards de Dolisié | - | Nouvelle Génération | |||||
V.Club Mokanda | - | Kondzo |
Argentina U16 | 2 | - | 3 | Ivory Coast U16 | |||
Czechia U16 | 1 | - | 2 | Mexico U16 | |||
France U16 | 6 | - | 2 | Saudi Arabia U16 | |||
Japan U16 | 2 | - | 1 | Malawi U23 |
HJK Helsinki | 1 | 90' | 1 | PK-35 / VJS | |||
PEPO | - | JIPPO | |||||
Ekenäs IF | - | KäPa | |||||
VPS Vaasa | - | FF Jaro | |||||
Ilves | Cancl. | FC Lahti | |||||
FC Lahti | - | IF Gnistan | |||||
Klubi-04 | - | SalPa | |||||
IFK Mariehamn | - | Kotkan | |||||
Ilves | - | AC Oulu | |||||
Flekkerøy | TBA | Jerv |
Barcelona | 3 | - | 1 | Brann | |||
PSG | 3 | - | 0 | Häcken |
Boeun Sangmu | 0 | - | 0 | Incheon Red Angels | |||
Hwacheon KSPO | 0 | 34' | 0 | Sejong | |||
Suwon FMC | 1 | 34' | 0 | Changnyeong | |||
Seoul | 0 | 36' | 0 | Gyeongju |
Istra 1961 | - | Lokomotiv Zagreb |
Cibalia | - | Zrinski Jurjevac | |||||
Solin | - | Jarun |
Hrvatski Dragovoljac | - | Dugo Selo | |||||
Opatija | - | Mladost Ždralovi | |||||
Kustošija | - | Jadran LP | |||||
Bjelovar | - | Grobničan Čavle |
Kurilovec | - | Ponikve |
Nordsjælland | - | AGF Aarhus |
Køge | - | Kolding |
Emirates | 1 | - | 2 | Bani Yas | |||
Al Nasr | 1 | - | 0 | Hatta |
Bristol City | - | Leicester City | |||||
Millwall | - | West Bromwich Albion | |||||
Cardiff City | - | Sunderland | |||||
Huddersfield Town | - | Coventry City | |||||
Hull City | - | Stoke City | |||||
Norwich City | - | Plymouth Argyle | |||||
Preston North End | - | Rotherham United | |||||
Queens Park Rangers | - | Birmingham City | |||||
Sheffield Wednesday | - | Swansea City | |||||
Southampton | - | Middlesbrough |
Barnsley | - | Cambridge United | |||||
Derby County | - | Blackpool | |||||
Exeter City | - | Charlton Athletic | |||||
Fleetwood Town | - | Cheltenham Town | |||||
Lincoln City | - | Leyton Orient | |||||
Peterborough United | - | Carlisle United | |||||
Port Vale | - | Bristol Rovers | |||||
Reading | - | Northampton Town | |||||
Shrewsbury Town | - | Oxford United | |||||
Stevenage | - | Bolton Wanderers | |||||
Wigan Athletic | - | Burton Albion | |||||
Wycombe Wanderers | - | Portsmouth |
AFC Wimbledon | - | Harrogate Town | |||||
Accrington Stanley | - | Morecambe | |||||
Barrow | - | Grimsby Town | |||||
Bradford City | - | Tranmere Rovers | |||||
Colchester United | - | Newport County | |||||
Crawley Town | - | Doncaster Rovers | |||||
Forest Green Rovers | - | Stockport County | |||||
Gillingham | - | Crewe Alexandra | |||||
Milton Keynes Dons | - | Walsall | |||||
Salford City | - | Sutton United | |||||
Swindon Town | - | Notts County | |||||
Wrexham | - | Mansfield Town |
Boreham Wood | - | Dagenham & Redbridge | |||||
Dorking Wanderers | - | Bromley | |||||
Ebbsfleet United | - | Southend United | |||||
Gateshead | - | Rochdale | |||||
Hartlepool United | - | Halifax Town | |||||
Kidderminster Harriers | - | Altrincham | |||||
Maidenhead United | - | Aldershot Town | |||||
Oldham Athletic | - | Fylde | |||||
Oxford City | - | Wealdstone | |||||
Solihull Moors | - | Barnet | |||||
Woking | - | Eastleigh | |||||
York City | - | Chesterfield |
Gloucester City | - | Brackley Town | |||||
Alfreton Town | - | Rushall Olympic | |||||
Banbury United | Postp. | Hereford | |||||
Blyth Spartans | - | Curzon Ashton | |||||
Boston United | - | Peterborough Sports | |||||
Buxton | - | Chester | |||||
Darlington 1883 | - | Chorley | |||||
Farsley | - | Southport | |||||
Scarborough Athletic | - | Warrington Town | |||||
Scunthorpe United | - | King's Lynn Town | |||||
South Shields | - | Spennymoor Town | |||||
Tamworth | - | Bishop's Stortford |
Bath City | - | Weymouth | |||||
Chelmsford City | - | Dartford | |||||
Eastbourne Borough | - | Maidstone United | |||||
Farnborough | Postp. | Chippenham Town | |||||
Hampton & Richmond | - | Tonbridge Angels | |||||
Havant & Waterlooville | - | Worthing | |||||
Hempstead Town | - | Aveley | |||||
St. Albans City | - | Braintree Town | |||||
Welling United | - | Dover Athletic | |||||
Weston-super-Mare | - | Taunton Town | |||||
Yeovil Town | - | Torquay United |
Ashton United | - | Whitby Town |
Walton & Hersham | 4 | - | 4 | Harrow Borough | |||
Basingstoke Town | - | Gosport Borough | |||||
Chesham United | - | Hayes & Yeading United | |||||
Hungerford Town | - | Bracknell Town | |||||
Poole Town | - | AFC Totton |
AFC Telford United | - | Redditch United | |||||
Hitchin Town | - | Needham Market |
Cray Wanderers | - | Chatham Town | |||||
Folkestone Invicta | - | Lewes | |||||
Haringey Borough | - | Hastings United |
Littlehampton Town | - | Ramsgate | |||||
Sittingbourne | - | Horndean | |||||
Sevenoaks Town | - | Ashford United |
Bootle | - | Trafford | |||||
Leek Town | - | Stalybridge Celtic | |||||
Runcorn Linnets | - | Nantwich Town | |||||
Vauxhall Motors | - | Kidsgrove Athletic |
Barton Rovers | - | AFC Dunstable |
Westbury United | - | Yate Town | |||||
Malvern Town | - | Melksham Town |
Crystal Palace U21 | Postp. | Tottenham Hotspur U21 |
Middlesbrough U18 | - | Sunderland U18 |
Burnley U21 | - | Crewe Alexandra U21 | |||||
Charlton Athletic U21 | - | AFC Bournemouth U21 |
Slovan Bratislava II | 0 | HT | 0 | Tatran Prešov | |||
Slavoj Trebišov | - | Petržalka | |||||
Púchov | - | Dolný Kubín |
Rača | - | Podkonice | |||||
MFK Zvolen | - | Nové Mesto nad Váhom | |||||
Malacky | - | Sereď |
Paiosaco | - | Sarriana | |||||
Betanzos | 1 | - | 2 | Arosa | |||
Barbadás | 2 | - | 1 | Alondras | |||
Arzúa | 1 | - | 2 | Somozas |
Llanes | 2 | - | 1 | Real Titánico | |||
Praviano | 1 | - | 0 | Tuilla |
Bezana | 1 | - | 2 | Sámano | |||
Castro | 2 | - | 1 | Atlético Albericia |
Vilassar Mar | 2 | - | 1 | Peralada | |||
Reddis | 1 | - | 1 | L'Hospitalet | |||
Tona | - | Castelldefels | |||||
Prat | - | Olot | |||||
Vilafranca | - | Grama | |||||
Rapitenca | - | Mollerussa |
Burriana | 0 | - | 0 | Rayo Ibense | |||
Castellonense | 0 | 4' | 0 | Castellón II |
Tres Cantos | - | AD Parla |
Bembibre | 0 | - | 1 | Almazán |
Marino | 2 | - | 0 | Atlético Victoria | |||
Las Palmas II | - | Villa Santa Brígida |
Deportiva Minera | - | UCAM Murcia II |
Diocesano | 1 | - | 0 | Don Álvaro | |||
Villafranca | 0 | - | 1 | Atlético Pueblonuevo | |||
Fuente Cantos | - | Azuaga | |||||
CP Olivenza | - | Jaraíz |
Cirbonero | 0 | - | 0 | Cortes |
Casalarreina | - | Alfaro |
Fraga | 4 | - | 0 | Illueca |
Villacañas | 2 | - | 0 | Marchamalo | |||
Huracán Balazote | 1 | - | 3 | Albacete II |
Charlotte Independence | 2 | - | 1 | Spokane Velocity |
FC Cincinnati II | 2 | - | 3 | New York RB II | |||
Chicago Fire II | 2 | Pen 4-3 | 1 | Philadelphia Union II | |||
Houston Dynamo FC II | 0 | - | 1 | Austin II |
Kuressaare | - | Tallinna Kalev |
Ethiopia Bunna | 1 | - | 1 | Fasil Kenema | |||
Adama Kenema | - | Kedus Giorgis |
LehPa | - | MP II | |||||
KeuPa | - | Huima / Urho | |||||
Valtti II | - | Atlantis / PM | |||||
TPS O35 | - | KuuLa | |||||
PuiU Helsinki | - | Valtti | |||||
FC RP | - | MaPS |
Lokomotivi Tbilisi | - | Shturmi |
Dila | - | Saburtalo |
Deportivo Zacapa | 1 | - | 1 | Xelajú | |||
Municipal | 2 | - | 1 | Cobán Imperial | |||
Guastatoya | 0 | - | 0 | Coatepeque |
Real Hope | - | Ouanaminthe | |||||
América des Cayes | - | Racing Club Haitien |
Kenkre | - | Bengaluru United | |||||
SC Bengaluru | 0 | 5' | 0 | United |
PSM | - | Borneo | |||||
Barito Putera | - | PSIS Semarang | |||||
Madura United | - | PSS Sleman |
Erbil | 0 | - | 0 | Al Karkh |
Minaj U19 | 1 | 26' | 1 | Oleksandriya U19 | |||
Veres Rivne U19 | 0 | 27' | 1 | Kryvbas 2020 U19 | |||
Zhytomyr U19 | 1 | 27' | 0 | Ch. Odessa U19 | |||
Obolon Kiev U19 | - | Shakhtar Donetsk U19 |
Hapoel Ramat Gan | - | Ironi Tiberias | |||||
Ironi Kiryat Shmona | - | Hapoel Umm al-Fahm | |||||
Hapoel Kfar Saba | - | Sektzia Nes Tziona | |||||
Hapoel Nof HaGalil | - | Bnei Yehuda | |||||
Hapoel Afula | - | Hapoel Rishon LeZion |
Hapoel Kfar Shalem | 4 | - | 4 | Shimshon Tel Aviv | |||
Kiryat Yam SC | 3 | - | 1 | Hapoel Bu'eine | |||
Shimshon Kafr Qasim | 2 | - | 3 | Agudat Sport Ashdod | |||
Ironi Modi'in | 1 | 30' | 0 | Nordia Jerusalem | |||
Ironi Nesher | - | Hapoel Ra'anana | |||||
Dimona | - | Hapoel Bik'at HaYarden | |||||
Maccabi Ashdod | - | Maccabi Yavne | |||||
Hapoel Kaukab | - | Tzeirei Umm al-Fahm | |||||
Maccabi Ahi Nazareth | - | Maccabi K. Ata Bialik | |||||
Maccabi Nujeidat Ahmed | - | Tira | |||||
Hapoel Lod | - | Hapoel Herzliya | |||||
Maccabi Kiryat Malachi | - | Hapoel Marmorek | |||||
Ironi Baka El Garbiya | 2 | - | 2 | Tzeirey Taibe |
Padova | 2 | - | 1 | Pergolettese |
Carrarese | 1 | - | 0 | Perugia | |||
Vis Pesaro | 1 | - | 3 | Lucchese | |||
Fermana | 3 | - | 2 | Rimini | |||
Gubbio | 1 | - | 0 | Sassari Torres |
Catania | 2 | - | 3 | Giugliano |
Pro Palazzolo | 1 | - | 0 | Real Calepina |
Campodarsego | - | Union Clodiense | |||||
Virtus Bolzano | - | Este |
Grosseto | 2 | - | 2 | Ponsacco |
Salernitana U19 | - | Monopoli U19 | |||||
SPAL U19 | - | Vicenza U19 | |||||
Brescia U19 | - | AlbinoLeffe U19 | |||||
Cittadella U19 | - | Udinese U19 |
OshMU Aldier | 1 | - | 0 | Kara-Balta | |||
Abdysh-Ata | 1 | HT | 1 | Alay |
Watanga | 2 | - | 1 | BEA Mountain |
Tadamon Sour | - | Tripoli SC |
Jia Hua | - | Universidade de Macau | |||||
Tak Chun Ka I | - | Hang Sai |
Ksar | 1 | - | 1 | AS Entou | |||
Garde Nationale | 1 | - | 3 | Nouakchott King's |
Spartanii Selemet | - | Saksan |
Dinamo-Auto | - | Sheriff II | |||||
Olimp Comrat | - | Real Succes | |||||
FCM Ungheni | - | Iskra |
Bavarians | - | Khovd |
Morelia | 3 | - | 4 | Venados | |||
Dorados | 0 | - | 3 | Atlante |
Chilangos | 0 | - | 1 | Aguacateros CDU |
América U23 | - | Atlético San Luis U23 |
Monterrey | 3 | - | 1 | Tijuana |
Dunedin City Royals | 1 | - | 5 | Cashmere Technical | |||
Twenty 11 | Postp. | Nelson Suburbs | |||||
Coastal Spirit | 7 | - | 0 | Selwyn United | |||
Bay Olympic | 2 | - | 1 | East Coast Bays | |||
Tauranga City United | 1 | - | 4 | Auckland United | |||
Birkenhead United | 3 | - | 1 | West Coast Rangers | |||
Manurewa | 1 | - | 2 | Western Springs | |||
Auckland City | 1 | - | 0 | Eastern Suburbs | |||
North Wellington | - | Waterside Karori |
Deportivo Garcilaso | 1 | - | 2 | Comerciantes Unidos | |||
Alianza Lima | 3 | - | 0 | Los Chankas |
Wisła Puławy | 4 | - | 0 | Olimpia Elbląg | |||
Jastrzębie | 3 | - | 1 | Kotwica Kołobrzeg | |||
Stal Stalowa Wola | 2 | - | 1 | Sandecja Nowy Sacz |
Jagiellonia II | - | Unia Skierniewice |
Pogoń Szczecin II | - | Błękitni Stargard | |||||
Unia Solec Kujawski | - | Świt Skolwin | |||||
Luzino | - | Noteć Czarnków |
Górnik Zabrze II | - | Kluczbork | |||||
Warta Gorzów | - | Gwarek Tarnowskie Góry |
KSZO 1929 | - | Sokół Sieniawa |
Cracovia U19 | - | Arka Gdynia U19 |
Gil Vicente | - | Famalicão |
CF Os Belenenses | - | Feirense | |||||
Paços de Ferreira | - | Oliveirense | |||||
Tondela | - | Vilaverdense |
Montalegre | - | Os Limianos |
Leixões U23 | - | Academico Viseu U23 |
Farense U19 | - | Vitória Guimarães U19 |
União de Coimbra | 0 | - | 0 | FC Alverca II |
Admira Praha | 0 | 61' | 1 | Loko Vltavín | |||
České Budějovice II | 2 | HT | 1 | Králův Dvůr | |||
Sokol Hostouň | - | Povltava FA | |||||
Jiskra Domažlice | - | Viktoria Plzeň II |
Kolín | 0 | HT | 0 | Jablonec II | |||
Baník Souš | - | Mladá Boleslav II | |||||
Slovan Velvary | - | Teplice II | |||||
Sokol Živanice | - | Hradec Králové II |
Hodonín | - | Zlínsko | |||||
Uherský Brod | - | Zlín II | |||||
Blansko | - | Start Brno | |||||
Frýdek-Místek | - | Karviná II |
Mariánské Lázně | - | Slavoj Český Krumlov | |||||
Klatovy | - | Petřín Plzeň |
Olympie Březová | 3 | 77' | 2 | Hřebeč | |||
Meteor Praha | 0 | 58' | 1 | Slaný | |||
Neratovice-Byškovice | 1 | 53' | 0 | Chomutov | |||
Újezd Praha 4 | 0 | 62' | 1 | Štětí | |||
Brandýs nad Labem | 2 | 42' | 1 | Louny | |||
Český Brod | - | Ostrov |
Spoje Praha | 0 | HT | 1 | Velké Hamry | |||
Dobrovice | 1 | HT | 0 | Čáslav | |||
Hlinsko | - | Turnov |
Ždírec nad Doubravou | 1 | 30' | 1 | Velká Bíteš | |||
Líšeň II | - | Velké Meziříčí | |||||
Sokol Lanžhot | - | Žďár nad Sázavou | |||||
Slavoj Polná | - | Pelhřimov |
Slavičín | 1 | HT | 1 | Baťov | |||
Skaštice | - | HFK Olomouc | |||||
Viktorie Přerov | - | Nový Jičín | |||||
TJ Holesov | - | Vsetín |
Vratimov | 2 | 55' | 1 | Havířov | |||
Břidličná | - | Valašské Meziříčí |
Slovan Liberec U19 | 0 | 72' | 2 | Zlín U19 |
Gasogi United | - | Etoile de l'Est | |||||
Amagaju | - | Marine |
Voluntari | - | Hermannstadt |
Corvinul Hunedoara | 1 | - | 1 | AS FC Buzău |
Ural U19 | 0 | - | 5 | CSKA Moskva U19 | |||
Nizhny Novgorod U19 | 0 | 29' | 1 | Rostov U19 | |||
Dinamo Moskva U19 | 0 | 27' | 0 | Fakel U19 | |||
Krylya Sovetov U19 | - | Master Saturn U19 | |||||
Chertanovo U19 | - | Orenburg U19 | |||||
Akademiya Konopleva U19 | - | Strogino U19 | |||||
Spartak Moskva U19 | - | Lokomotiv Moskva U19 | |||||
Sochi U19 | - | Rubin Kazan U19 | |||||
Zenit U19 | - | Akhmat Grozny U21 |
Guédiawaye | 3 | - | 1 | Stade de Mbour | |||
DSC | 0 | - | 2 | Teungueth | |||
Ouakam | 1 | - | 1 | Génération Foot | |||
Sonacos | 0 | - | 0 | Jaraaf | |||
Gorée | 2 | - | 0 | Casa Sport | |||
La Linguère | 1 | - | 1 | Jamono Fatick |
Cukaricki | - | Novi Pazar | |||||
Radnik Surdulica | - | Vojvodina |
Radnički Novi Beograd | - | GFK Sloboda Užice | |||||
Jedinstvo Ub | - | Metalac GM |
Vasalund | - | Karlberg | |||||
FBK Karlstad | - | Täby |
Lund | - | Rosengård | |||||
Torns | - | Torslanda | |||||
Falkenbergs | - | Trollhättan |
Vänersborgs IF | - | IFK Skövde | |||||
Ahlafors | - | Lidköping | |||||
Herrestads | - | Kumla | |||||
Forward | - | Grebbestad | |||||
Gauthiod | - | Vänersborgs FK | |||||
Säffle SK | - | Stenungsund | |||||
Kongahälla | - | Motala | |||||
Ahlafors | - | Vänersborgs FK | |||||
Gauthiod | - | Lidköping |
Viggbyholms IK | - | Österåker United | |||||
Enköping | - | Gute |
Kiruna FF | - | Bergnäsets | |||||
Boden | - | Gottne | |||||
Team Thoren | - | IFK Luleå |
Karlshamn | - | IFK Hässleholm | |||||
Österlen | - | Nosaby | |||||
Kristianstad | - | Simrishamn |
Sleipner | - | Nacka Iliria | |||||
Enskede | - | Nyköping | |||||
Smedby | - | Sylvia |
Landvetter IS | - | Västra Frölunda | |||||
Husqvarna | - | Qviding FIF | |||||
Laholm | - | Öckerö | |||||
Astrio | - | Tord | |||||
Hittarp | - | Bergdalens |
Breitenrain | 1 | - | 1 | Paradiso |
Sion II | 1 | - | 2 | Naters | |||
Vevey United | 3 | - | 1 | Pully Football | |||
La Sarraz-Eclépens | 1 | - | 1 | Echallens | |||
Grand-Saconnex | 1 | - | 0 | Terre Sainte | |||
La Chaux-de-Fonds | 0 | - | 1 | Chênois | |||
Meyrin | 1 | - | 0 | Lausanne Sport II |
Muttenz | 4 | - | 1 | Bassecourt | |||
Thun II | 2 | - | 1 | Muri | |||
Rotkreuz | 0 | - | 0 | Köniz | |||
Münsingen | 0 | - | 1 | Solothurn |
YF Juventus | 4 | - | 0 | Gossau | |||
Tuggen | 3 | - | 1 | Balzers | |||
Höngg | 1 | - | 0 | Kosova | |||
Uzwil | 1 | - | 2 | Linth |
Collex-Bossy | - | Châtel-St-Denis |
Tavannes / Tramelan | - | Ueberstorf | |||||
Schöftland | - | Binningen | |||||
Concordia Lausanne | - | Ajoie-Monterri |
Perlen-Buchrain | - | Cham II | |||||
Goldau | - | Sursee | |||||
Unterstrass | - | Brunnen |
Thalwil | - | Frauenfeld | |||||
Bülach | - | Adliswil | |||||
Weesen | - | Bazenheid | |||||
SV Schaffhausen | - | Tägerwilen |
Arkadag | - | Ahal | |||||
Merw | - | Köpetdag | |||||
Altyn Asyr | - | Nebitçi | |||||
Şagadam | - | Aşgabat |
FSC Mariupol' | 1 | 31' | 1 | Prykarpattia | |||
Podillya Khmelnytskyi | - | Kremin' | |||||
Karpaty Lviv | - | Viktoriya Sumy | |||||
Livyi Bereh | - | Ahrobiznes Volochysk |
Chayka | - | Zvyahel |
KCCA | 4 | - | 1 | Busoga United | |||
Wakiso Giants | - | NEC | |||||
Kitara | - | BUL |
Cerro Largo | - | Racing |
River Plate | Postp. | Defensor Sporting |
AGMK | - | Bunyodkor | |||||
Qizilqum | - | Lokomotiv |
Deportivo Táchira | 2 | - | 0 | Metropolitanos |
Connah's Quay | - | Newtown | |||||
Barry Town United | - | Penybont | |||||
Colwyn Bay | - | Aberystwyth Town | |||||
Pontypridd United | - | Haverfordwest County |
Denbigh Town | - | Bangor 1876 | |||||
Baglan Dragons | - | Llantwit Major | |||||
Carmarthen Town | - | Cwmbran Celtic | |||||
Llandudno | - | Holywell | |||||
Buckley Town | Postp. | Guilsfield | |||||
Gresford Athletic | - | Ruthin Town | |||||
Llanidloes Town | - | Chirk AAA | |||||
Mold Alexandra | - | Caersws | |||||
Porthmadog | - | Airbus UK | |||||
Ammanford | - | Caerau (Ely) | |||||
Llanelli Town | - | Pontardawe Town | |||||
Trefelin | - | Goytre United | |||||
Afan Lido | - | Abergavenny Town |
Highlanders | - | Simba Bhora | |||||
Hwange | - | Bulawayo Chiefs | |||||
Yadah | - | Dynamos |