Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
21
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
Premier League
vs
Arsenal
Everton
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
27
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Eendracht Wervik
0
-
3
Wielsbeke
Erpe-Mere United
2
-
1
Blankenberge
Roeselare Daisel
0
-
0
HO Kalken
Diest
1
-
0
Nijlen
Eendracht Aalter
2
-
1
Pepingen-Halle
Schoonbeek-Beverst
1
-
4
Zwarte Leeuw
Betekom
2
-
1
Witgoor Sport
Esperanza Pelt
2
-
1
KFC Turnhout
Huy
5
-
2
Seraing II
Longlier
6
-
0
Herstal
Marloie Sport
0
-
3
Aywaille
Onhaye
6
-
0
Belœil
Rapid Symphorinois
1
-
1
Aische
Sprimont
2
-
1
Mormont
VW Hamme
1
-
2
Avanti
Wallonne Ciney
3
-
1
Perwez
Beerschot VA II
7
-
0
KFC Eksel
Braine
2
-
0
Entité Manageoise
Crossing Schaerbeek
3
-
1
Arquet
Eendracht Termien
4
-
0
Sint-Lenaarts
Elene-Grotenberge
1
-
1
Westhoek
Elsautoise
1
-
2
Meix-Devant-Virton
Gouvy
0
-
0
Habay-la-Neuve
Jeunesse Tamines
2
-
3
Ostiches
RAS Monceau
4
-
0
Couvin-Mariembourg
Sint-Denijs Sport
1
-
0
Wambeek-Ternat
Wanze / Bas-Oha
3
-
1
Raeren-Eynatten
Waremme
3
-
1
Richelle United
Wolvertem Merchtem
2
-
2
Jong Lede
Zepperen-Brustem
1
-
1
Wellen
Jodoigne LS
2
-
3
Flénu
Berg en Dal
0
-
0
Geel