Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
20
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
België
Roemenië
Competities België
Pro League
Tweede Klasse
First Amateur Division
Derde Klasse VFV A
Derde Klasse VFV B
Derde Klasse ACFF
Promotie VFV A
Promotie VFV B
Promotie ACFF A
Promotie ACFF B
Beker van Belgie
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League 1
Super League
Promotie VFV A
België 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Marloie Sport
1
-
3
Raeren-Eynatten
Richelle United
2
-
3
Seraing II
Wallonne Ciney
2
-
0
Jeunesse Tamines
Elsautoise
6
-
1
Gouvy
Belœil
3
-
1
Flénu
Braine
0
-
0
Arquet
Couvin-Mariembourg
2
-
5
Entité Manageoise
Crossing Schaerbeek
2
-
0
Aische
Herstal
0
-
0
Mormont
Hoei
1
-
0
Aywaille
Longlier
0
-
0
Habay-la-Neuve
Onhaye
3
-
0
Ostiches
RAS Monceau
0
-
0
Jodoigne LS
Rapid Symphorinois
0
-
2
Perwez
Wanze / Bas-Oha
2
-
2
Meix-Devant-Virton
Waremme
1
-
0
Sprimont
Eendracht Wervik
2
-
0
Wambeek-Ternat
KFC Turnhout
5
-
0
KFC Eksel
Witgoor Sport
1
-
2
Zwarte Leeuw
Esperanza Pelt
2
-
2
Diest
Nijlen
1
-
2
Wellen
Avanti
0
-
2
Eendracht Aalter
Beerschot VA II
1
-
0
Geel
Berg en Dal
2
-
2
Sint-Lenaarts
HO Kalken
1
-
1
Roeselare Daisel
Jong Lede
1
-
0
Pepingen-Halle
Sint-Denijs Sport
1
-
2
Erpe-Mere United
Eendracht Termien
4
-
1
Betekom
Schoonbeek-Beverst
1
-
0
Zepperen-Brustem
VW Hamme
3
-
3
Blankenberge
Westhoek
1
-
2
Wielsbeke
Wolvertem Merchtem
3
-
1
Elene-Grotenberge