Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
41
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Italië
Albanië
Competities België
Pro League
Tweede Klasse
First Amateur Division
Derde Klasse VFV A
Derde Klasse VFV B
Derde Klasse ACFF
Promotie VFV A
Promotie VFV B
Promotie ACFF A
Promotie ACFF B
Beker van Belgie
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League 1
Super League
Promotie VFV A
België 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
6
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Hoei
2
-
1
Gouvy
Longlier
1
-
2
Meix-Devant-Virton
Onhaye
3
-
0
Perwez
Wallonne Ciney
1
-
3
RAS Monceau
Belœil
1
-
3
Rapid Symphorinois
Braine
1
-
2
Jeunesse Tamines
Couvin-Mariembourg
1
-
7
Aische
Elsautoise
1
-
0
Waremme
Entité Manageoise
1
-
1
Arquet
Flénu
0
-
0
Crossing Schaerbeek
Habay-la-Neuve
1
-
0
Sprimont
Herstal
0
-
5
Wanze / Bas-Oha
Mormont
2
-
1
Marloie Sport
Ostiches
0
-
0
Jodoigne LS
Richelle United
2
-
3
Raeren-Eynatten
Seraing II
1
-
2
Aywaille
Wielsbeke
1
-
0
Roeselare Daisel
Diest
2
-
1
Zwarte Leeuw
Schoonbeek-Beverst
2
-
0
Geel
Sint-Lenaarts
1
-
1
KFC Turnhout
Esperanza Pelt
2
-
3
Berg en Dal
Nijlen
4
-
0
KFC Eksel
Avanti
2
-
1
Wambeek-Ternat
Beerschot VA II
1
-
1
Wellen
Eendracht Termien
6
-
2
Witgoor Sport
Jong Lede
4
-
0
Eendracht Wervik
VW Hamme
3
-
0
Sint-Denijs Sport
Westhoek
1
-
2
Elene-Grotenberge
Wolvertem Merchtem
0
-
1
Eendracht Aalter
Zepperen-Brustem
2
-
1
Betekom
HO Kalken
4
-
0
Pepingen-Halle
Blankenberge
1
-
0
Erpe-Mere United