Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
5
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
England
Slovakia
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV B
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
20
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
HO Kalken
0
-
2
Wielsbeke
Aische
2
-
0
Belœil
Waremme
0
-
3
Gouvy
Couvin-Mariembourg
3
-
1
Arquet
Elsautoise
0
-
4
Huy
Habay-la-Neuve
1
-
3
Mormont
Jodoigne LS
1
-
2
Onhaye
Meix-Devant-Virton
2
-
1
Seraing II
Ostiches
2
-
1
Flénu
Perwez
2
-
1
Entité Manageoise
RAS Monceau
1
-
0
Jeunesse Tamines
Raeren-Eynatten
4
-
1
Herstal
Rapid Symphorinois
0
-
3
Crossing Schaerbeek
Sprimont
4
-
0
Longlier
Wallonne Ciney
2
-
1
Braine
Wanze / Bas-Oha
2
-
1
Marloie Sport
Richelle United
0
-
0
Aywaille
Eendracht Wervik
1
-
0
Roeselare Daisel
Diest
2
-
0
Witgoor Sport
KFC Eksel
0
-
4
KFC Turnhout
Zwarte Leeuw
2
-
1
Sint-Lenaarts
Betekom
3
-
3
Eendracht Termien
Geel
0
-
0
Beerschot VA II
Wellen
0
-
2
Nijlen
Berg en Dal
3
-
1
Esperanza Pelt
Eendracht Aalter
1
-
1
Avanti
Elene-Grotenberge
3
-
3
Wambeek-Ternat
Jong Lede
1
-
4
Erpe-Mere United
Pepingen-Halle
2
-
2
Blankenberge
Sint-Denijs Sport
3
-
0
Wolvertem Merchtem
VW Hamme
1
-
1
Westhoek
Zepperen-Brustem
0
-
2
Schoonbeek-Beverst