Copa Fares Lopes

Brazil

31/10/2026

Toddobaadka 1

01/11/2026

Toddobaadka 1

02/11/2026

Toddobaadka 1

08/11/2026

Toddobaadka 2

10/11/2026

Toddobaadka 3

Baraasiil Copa Fares Lopes: su'aalo iyo jawaabo

Yaa ku guuleystay Baraasiil Copa Fares Lopes 2025?
Maracanã ayaa ku guuleystay Baraasiil Copa Fares Lopes 2025, iyadoo ka horreysa Tirol.
Yaa ugu jeer badan ku guuleystay Baraasiil Copa Fares Lopes?
Ferroviário, oo leh 3 koob, waxaa ku xiga Icasa (2).
Goorma ayay tahay ciyaarta xigta ee Baraasiil Copa Fares Lopes?
Palmacia vs Tirol, October 31, 2026.