Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
13
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Brasileirão Série A
vs
Corinthians
Cuiabá-MT
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division ACFF B
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
12
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Huy
1
-
0
Raeren-Eynatten
Longlier
2
-
2
Mormont
Marloie Sport
2
-
0
Seraing II
Onhaye
0
-
0
Flénu
Rapid Symphorinois
5
-
0
Jeunesse Tamines
Sprimont
1
-
1
Meix-Devant-Virton
Wallonne Ciney
0
-
0
Ostiches
Couvin-Mariembourg
0
-
5
Belœil
Elsautoise
2
-
0
Habay-la-Neuve
RAS Monceau
4
-
1
Arquet
Wanze / Bas-Oha
1
-
1
Gouvy
Waremme
0
-
1
Aywaille
Braine
1
-
0
Aische
Crossing Schaerbeek
1
-
1
Entité Manageoise
Jodoigne LS
0
-
3
Perwez
Richelle United
6
-
0
Herstal
Eendracht Wervik
0
-
3
Eendracht Aalter
KFC Eksel
1
-
5
Wellen
KFC Turnhout
1
-
1
Betekom
Schoonbeek-Beverst
1
-
0
Beerschot VA II
Witgoor Sport
2
-
1
Sint-Lenaarts
Geel
0
-
1
Zwarte Leeuw
Nijlen
3
-
3
Zepperen-Brustem
Avanti
2
-
2
Elene-Grotenberge
Berg en Dal
4
-
3
Diest
HO Kalken
1
-
1
Erpe-Mere United
Jong Lede
2
-
5
Blankenberge
Sint-Denijs Sport
3
-
0
Pepingen-Halle
VW Hamme
0
-
0
Roeselare Daisel
Westhoek
5
-
1
Wambeek-Ternat
Wolvertem Merchtem
0
-
1
Wielsbeke
Eendracht Termien
3
-
3
Esperanza Pelt