Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
25
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Eredivisie
vs
FC Emmen
NAC Breda
Competities Europa cups
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Nations League Relegation Play-out,Semi-finals,Final,3rd Place Final
UEFA Nations League League A
UEFA Nations League League B
UEFA Nations League League C
UEFA Nations League League D
UEFA Super Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
Premier League International Cup
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
UEFA Youth League
U19 Championship
U19 Championship
The Atlantic Cup
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Nations League
UEFA Women's Champions League
EK Vrouwen
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
Elite Cup U20
All-Island Cup
UEFA Youth League
Europa cups 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
1st Round
1st Round
2nd Round
Group Stage
Play-offs
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Molde U19
3
-
0
Hamilton Academical U19
AZ U19
12
-
0
Klaipėdos FM U19
Turan Turkistan U19
0
-
1
Sheriff U19
Dinamo Zagreb U19
2
-
1
İstanbul Başakşehir U19
Lech Poznań U19
1
-
1
Nantes U19
Qabala U19
1
-
1
Puskás Akadémia U19
Rukh Vynnyky U19
1
-
1
Sarajevo U19
Pafos U19
0
-
1
Žilina U19
Sparta Praha U19
1
-
1
Maccabi Haifa U19
Famalicão U19
2
-
2
Midtjylland U19
Olympiakos Piraeus U19
3
-
1
Lecce U19
Dinamo Minsk U19
0
-
1
Ludogorets U19
Maribor U19
0
-
2
Mainz 05 U19
U Craiova U19
0
-
1
Partizan U19
Malmö FF U19
1
-
4
HJK U19
Gent U19
0
-
1
Basel U19
Ludogorets U19
0
-
2
Dinamo Minsk U19
Hamilton Academical U19
4
-
2
Molde U19
İstanbul Başakşehir U19
1
-
3
Dinamo Zagreb U19
Sheriff U19
5
-
0
Turan Turkistan U19
Midtjylland U19
0
Pen
1-0
0
Famalicão U19
Maccabi Haifa U19
TBA
Sparta Praha U19
Puskás Akadémia U19
0
-
1
Qabala U19
Sarajevo U19
1
-
3
Rukh Vynnyky U19
Žilina U19
5
-
0
Pafos U19
Nantes U19
0
Pen
1-0
0
Lech Poznań U19
Klaipėdos FM U19
0
-
2
AZ U19
HJK U19
1
-
2
Malmö FF U19
Partizan U19
4
-
0
U Craiova U19
Mainz 05 U19
1
-
1
Maribor U19
Basel U19
2
-
0
Gent U19
Lecce U19
1
-
3
Olympiakos Piraeus U19