Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
50
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Polen
Nederland
Competities Europa cups
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Nations League Relegation Play-out,Semi-finals,Final,3rd Place Final
UEFA Nations League League A
UEFA Nations League League B
UEFA Nations League League C
UEFA Nations League League D
UEFA Super Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
Premier League International Cup
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
UEFA Youth League
U19 Championship
U19 Championship
The Atlantic Cup
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Nations League
UEFA Women's Champions League
EK Vrouwen
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
Elite Cup U20
All-Island Cup
UEFA Women's Champions League
Europa cups 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
1st Round - Semi-finals
1st Round - Semi-finals
1st Round - 3rd Place Finals
1st Round - Finals
2nd Round
Group Stage
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Ferencváros
2
Pen
1-3
2
Kiryat Gat
Apollon Limassol
9
-
0
Ljuboten
Glasgow City
2
-
0
Shelbourne
Vorskla Poltava
4
AET
3
Flora
Valur
2
-
1
Fomget Gençlik
Juventus
6
-
0
Okzhetpes
Levante
4
-
0
Stjarnan
Brann
5
-
0
Lokomotiv Stara Zagora
Brøndby
0
-
1
Celtic
BIIK Kazygurt
0
-
1
SFK Rīga
Olimpia Cluj
6
-
2
Spartak Myjava
Spartak Subotica
7
-
0
KÍ
ŽNK Mura
0
Pen
4-5
0
Samegrelo
Arsenal
3
-
0
Linköping
Dinamo-BGU
9
-
0
Anenii Noi
Gintra
2
-
0
Cardiff City
SFK 2000
0
-
4
Osijek
Breznica
0
-
1
Birkirkara
PAOK
6
-
1
Racing
Vllaznia
4
-
2
Hajvalia
Eintracht Frankfurt
1
-
0
Slovácko
Køge
1
-
2
KuPS
FC Twente
6
-
0
Sturm Graz
Anderlecht
5
-
0
GKS Katowice
Minsk
1
-
3
Vålerenga
Paris FC
4
-
0
Kryvbas
SL Benfica
8
-
1
Cliftonville