Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
60
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Wedstrijden
Deportivo Zacapa
2 - 1
Xelajú
Deportivo Zacapa
2 - 1
Xelajú
Dimitrovgrad
2 - 4
Zagorets
Radnik Sesvete
07:00
Lokomotiva Zagreb U19
Snina
0 - 1
Futura Humenné
Yambol 1915
0 - 2
Spartak Plovdiv
Szarvasi
0 - 5
Martfűi LSE
Avia Świdnik
7 - 3
Lewart
Békéscsaba II
4 - 10
Tiszaföldvár
Benátky nad Jizerou
2 - 3
Kolín
Budaörs
4 - 3
FC Hatvan
Muscelul Câmpulung Elite
3 - 3
Olimpic Zărneşti
České Budějovice II
08:00
Táborsko II
Dolný Kubín
0 - 5
Hlučín
DEAC
08:00
CSM Olimpia Satu Mare
Dolný Kubín
0 - 5
Hlučín
Egri
? - ?
Monor
Érdi VSE
0 - 0
Komárom
Skopje
? - ?
Bashkimi Kumanovo
Gödöllő
2 - 1
Vasas II
Győri ETO II
0 - 3
MTE 1904
Mezőörs
08:00
Haladás Szombathely
Odra Wodzislaw
2 - 0
Pawłowice Śląskie
Paksi SE II
? - ?
Bonyhád Völgység
Petřín Plzeň
Cancl.
08:00
Olympie Březová
Rákospalotai EAC
? - ?
BKV Előre
Tiszasziget
? - ?
Hódmezővásárhely
Veszprém
08:00
Balatonfüredi
Chlumec nad Cidlinou
1 - 2
Trutnov
Frýdek-Místek
0 - 1
Havířov
Motorlet Praha
? - ?
Jablonec II
Pardubice II
0 - 1
Bohemians 1905 II
Loko Vltavín
08:15
Aritma Praha
Vysoké Mýto
08:15
Sokol Živanice
Admira Praha
0 - 1
Velké Hamry
Admira Praha II
08:30
Hradec Králové II
Tatran Bohunice
1 - 3
Zbrojovka Brno II
Budafoki MTE
-
Gorica
Como
2 - 1
Las Palmas
Dukla Praha II
2 - 2
Teplice II
Gorica
0 - 3
Budafoki MTE
Sokol Hostouň
3 - 0
Slavoj Vyšehrad
KSZO 1929
-
Wisłoka Dębica
Baník Kalinovo
3 - 4
Podkonice
Kisvárda II
08:30
Mátészalka
Las Palmas
-
Como
Orlęta Radzyń Podlaski
2 - 1
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Raków Częstochowa
Cancl.
? - ?
Unia Skierniewice
Slaný
0 - 2
Sokol Brozany
Teplice II
-
Dukla Praha II
UFC Hallein
1 - 2
Wals-Grünau
UFC Hallein
1 - 2
Wals-Grünau
Ústí nad Labem
3 - 0
Jiskra Domažlice
Vsetín
Cancl.
08:30
Slovácko II
Wisłoka Dębica
0 - 1
KSZO 1929
Wolfurt
2 - 4
Dornbirn
Academico Viseu
0 - 1
Benfica II
Academico Viseu
0 - 1
Benfica II
Avarta
3 - 4
Karlslunde
Avarta
3 - 4
Karlslunde
Bałtyk Gdynia
1 - 1
Concordia Elbląg
Dukla Banská Bystrica
0 - 3
Liptovský Mikuláš
Błękitni Stargard
2 - 3
Pogoń Szczecin II
Stal Brzeg
1 - 2
Kluczbork
Chanthaburi
0 - 2
Visakha
Chomutov
2 - 1
Přeštice
Dukla Banská Bystrica
0 - 3
Liptovský Mikuláš
Elana Toruń
1 - 0
Chemik Bydgoszcz
Fremad Amager
Cancl.
-
Frem
Fremad Amager
2 - 1
Ringsted
FC Porto
4 - 2
Tatabánya
Frechen
0 - 2
Sportfreunde Siegen
Frechen
0 - 2
Sportfreunde Siegen
Fremad Amager
Cancl.
-
Frem
Fremad Amager
2 - 1
Ringsted
Joane
? - ?
Fafe
GKS Belchatów
4 - 0
Sokół Aleksandrów
Garbarnia Kraków
1 - 5
Sandecja Nowy Sącz
Garbarnia Kraków
1 - 5
Sandecja Nowy Sącz
Girona
-
Montpellier
Goczałkowice Zdrój
0 - 2
Wiślanie Jaśkowice
Grom Nowy Staw
09:00
Cartusia Kartuzy
Górnik Polkowice
1 - 4
Carina Gubin
Slavia Karlovy Vary
? - ?
Plauen
Hanácká
2 - 1
Považská Bystrica
Machico
-
Nacional Madeira
Malacky
2 - 3
Hodonín
Malacky
2 - 3
Hodonín
Middelfart
2 - 1
VSK Århus
Middelfart
2 - 1
VSK Århus
Mladost Novi Sad
2 - 1
Smederevo 1924
Montpellier
3 - 3
Girona
PTE-PEAC
09:00
Szekszárd
Górnik Polkowice
1 - 4
Carina Gubin
Polonia Słubice
0 - 2
Stilon Gorzów
Púchov
2 - 0
Třinec
Púchov
2 - 0
Třinec
Siarka Tarnobrzeg
6 - 0
Unia Tarnów
Unia Skierniewice
2 - 1
Polonia Warschau
Slavia Karlovy Vary
0 - 2
Plauen
Snina
0 - 1
Futura Humenné
Spišská Nová Ves
? - ?
Hamsik Academy
Stal Brzeg
1 - 2
Kluczbork
Unia Skierniewice
2 - 1
Polonia Warschau
Uničov
5 - 2
Ústí nad Orlicí
Vitebsk
2 - 0
Dnepr Mogilev
Vitebsk
2 - 0
Dnepr Mogilev
Karlberg
2 - 2
Brommapojkarna U19
ADO Den Haag
1 - 2
Patro Eisden
Caldas
? - ?
Peniche
ADO Den Haag
1 - 2
Patro Eisden
Eibar
-
Real Unión
Famalicão U23
2 - 2
CD Trofense
Felgueiras 1932
1 - 0
Chaves
Felgueiras 1932
1 - 0
Chaves
Gyirmót
2 - 1
Unirea Ungheni
Gyirmót
2 - 1
Unirea Ungheni
Moreirense
2 - 1
União de Leiria
UD Oliveirense
2 - 2
Académica Coimbra
UD Oliveirense
2 - 2
Académica Coimbra
Sanjoanense
1 - 1
Salgueiros
Sanjoanense
1 - 1
Salgueiros
Zawisza Bydgoszcz
-
Wisła Płock II
Antwerp
2 - 3
Francs Borains
Antwerp
2 - 3
Francs Borains
Astoria Walldorf
-
Stuttgart II
Cham
Cancl.
? - ?
Linth
Excelsior Maassluis
3 - 3
SteDoCo
Hoffenheim II
4 - 1
Waldhof Mannheim
Ishøj
-
FA 2000
Ishøj
-
FA 2000
Legia Warszawa II
0 - 3
Polonia Środa
Ljungskile SK
Cancl.
? - ?
Stenungsund
Marítimo Funchal
0 - 0
Portimonense
Moreirense
2 - 1
União de Leiria
Paderborn
2 - 1
PSV
Rio Ave
3 - 2
Arouca
Rio Ave
3 - 2
Arouca
Sokół Sieniawa
0 - 1
Jarosław
Stuttgarter Kickers
0 - 2
Jahn Regensburg
Stuttgart II
? - ?
Astoria Walldorf
Lechia T. Mazowiecki
1 - 1
Star Starachowice
Thisted
3 - 1
Brabrand
Thisted
3 - 1
Brabrand
Trollhättan
5 - 0
Västra Frölunda
Waldhof Mannheim
-
Hoffenheim II
Wikielec
2 - 1
Wda Świecie
Wikielec
2 - 1
Wda Świecie
Young Boys
-
Holstebro
Lechia Zielona Góra
3 - 1
1. FC Frankfurt
Chambly-Oise
2 - 0
Reims II
Coleraine
2 - 0
Dergview
Coleraine
2 - 0
Dergview
Darmstadt 98
1 - 2
Saarbrücken
Darmstadt 98
1 - 2
Saarbrücken
Darmstadt 98 II
-
Gonsenheim
Dungannon Swifts
7 - 2
Newington
Dungannon Swifts
7 - 2
Newington
Eilenburg
1 - 1
Bischofswerdaer FV
Eilenburg
1 - 1
Bischofswerdaer FV
Eintracht Mahlsdorf
3 - 0
Ludwigsfelde
Feyenoord
1 - 0
Cercle Brugge
Liefering
2 - 1
Sandhausen
Liefering
2 - 1
Sandhausen
Eintracht Mahlsdorf
3 - 0
Ludwigsfelde
Marítimo Funchal
0 - 0
Portimonense
Queen's University
? - ?
H&W Welders
RSV Eintracht
1 - 3
Hertha BSC II
RSV Eintracht
1 - 3
Hertha BSC II
Torns
2 - 4
IFK Trelleborg
Varzim
4 - 0
Vianense
Varzim
4 - 0
Vianense
Žilina II
1 - 0
Karviná II
Žilina II
1 - 0
Karviná II
Anderlecht
2 - 1
VfL Wolfsburg
Anderlecht
2 - 1
VfL Wolfsburg
Darlington 1883
0 - 1
Doncaster Rovers
Darlington 1883
0 - 1
Doncaster Rovers
AFC
0 - 2
FC Den Bosch
AFC Wimbledon
2 - 5
Brentford
AFC Wimbledon
2 - 5
Brentford
AZ
3 - 0
Kortrijk
AZ
3 - 0
Kortrijk
Alemannia Aachen
3 - 0
Eintracht Hohkeppel
Alemannia Aachen
3 - 0
Eintracht Hohkeppel
Erzgebirge Aue
1 - 3
Carl Zeiss Jena
Austria Salzburg
1 - 5
Real Betis Sevilla
BW Lohne
2 - 4
Schwarz-Weiß Rehden
Barockstadt Fulda-Lehn.
-
Paderborn II
Bishop's Stortford
0 - 2
Southend United
Bishop's Stortford
0 - 2
Southend United
Blackfield & Langley
3 - 1
Lymington Town
1. FC Bocholt
2 - 0
Kickers Emden
Bognor Regis Town
0 - 2
Portsmouth
Bognor Regis Town
0 - 2
Portsmouth
Sporting Braga II
? - ?
Gil Vicente
Eintracht Braunschweig
2 - 1
Hansa Rostock
Brentford
Cancl.
-
Sutton United
Brigg Town
0 - 0
Scunthorpe United
Cinderford Town
1 - 2
Aberystwyth Town
Cray Valley PM
5 - 0
Sevenoaks Town
Crusaders
Cancl.
? - ?
Kilmore Rec
Dassendorf
1 - 1
St. Pauli II
Dassendorf
1 - 1
St. Pauli II
De Graafschap
1 - 2
Al Nasr
MSV Duisburg
3 - 1
Notts County
Fortuna Düsseldorf II
0 - 3
Eintracht Trier
Eastbourne Borough
Cancl.
? - ?
Hastings United
Eintracht Braunschweig
2 - 1
Hansa Rostock
Eintracht Trier
-
Fortuna Düsseldorf II
Elversberg
-
AS Eupen
Energie Cottbus
-
Hannover 96 II
Erzgebirge Aue
1 - 3
Carl Zeiss Jena
Estoril
? - ?
Mafra
Estrela
3 - 4
Paços Ferreira
AS Eupen
1 - 4
Elversberg
Homburg
1 - 1
SV Wehen Wiesbaden
Gütersloh
2 - 2
Hessen Kassel
FSV Frankfurt
3 - 1
Köln II
FSV Frankfurt
3 - 1
Köln II
Famalicão
1 - 1
Leixões SC
Farnborough
3 - 3
Hartley Wintney
Fleetwood Town
1 - 1
Rochdale
Fleetwood Town
1 - 1
Rochdale
Fortuna Köln
0 - 0
Chemie Leipzig
Fortuna Köln
0 - 0
Chemie Leipzig
SGV Freiberg
1 - 1
Leinfelden-Echterdingen
Barockstadt Fulda-Lehn.
-
Paderborn II
Gent
0 - 2
Zulte Waregem
Gent
0 - 2
Zulte Waregem
Gütersloh
2 - 2
Hessen Kassel
Hamburger SV II
-
Viktoria Berlin
Hamburger SV II
-
Viktoria Berlin
Hannover 96
2 - 2
FC Twente
Hemel Hempstead Town
1 - 3
Barnet
Hemel Hempstead Town
1 - 3
Barnet
Homburg
1 - 1
SV Wehen Wiesbaden
Ipswich Town
1 - 0
Sjachtar Donetsk
Kickers Emden
-
1. FC Bocholt
Kickers Offenbach
1 - 0
Fortuna Düsseldorf
BW Lohne
2 - 4
Schwarz-Weiß Rehden
MSV Duisburg
3 - 1
Notts County
Magdeburg
1 - 1
VfL Bochum
Magdeburg
1 - 1
VfL Bochum
ZFC Meuselwitz
1 - 0
Einheit Rudolstadt
NAC Breda
1 - 1
Excelsior
NAC Breda
1 - 1
Excelsior
Kickers Offenbach
1 - 0
Fortuna Düsseldorf
Paderborn
2 - 1
PSV
Penybont
Cancl.
? - ?
Swansea City U21
Rödinghausen
0 - 2
VfL Osnabrück
SGV Freiberg
1 - 1
Leinfelden-Echterdingen
São João Ver
12:00
Os Limianos
Schalke 04 II
Cancelled
-
Asante Kotoko
Schalke 04 II
-
Wilhelmshaven
Solihull Moors
0 - 3
Oxford United
Solihull Moors
0 - 3
Oxford United
Sparta Lichtenberg
-
Altglienicke II
Spelle-Venhaus
1 - 0
Eintracht Rheine
Stomil Olsztyn
0 - 0
Jagiellonia II
Stomil Olsztyn
0 - 0
Jagiellonia II
VfB Stuttgart
3 - 0
Fortuna Sittard
VfB Stuttgart
3 - 0
Fortuna Sittard
Tondela
7 - 0
Tondela U19
Torreense
0 - 0
Atlético CP
Türk Gücü Friedberg
-
TuBa Pohlheim
Viktoria Köln
3 - 3
1. FC Köln
Viktoria Köln
3 - 3
1. FC Köln
Villingen
4 - 2
Reutlingen
Villingen
4 - 2
Reutlingen
West Bromwich Albion
-
Peterborough United
West Bromwich Albion
-
Peterborough United
Wiedenbrück
4 - 2
Lippstadt 08
Wiedenbrück
4 - 2
Lippstadt 08
Wuppertaler SV
0 - 1
TSV Steinbach
Wuppertaler SV
0 - 1
TSV Steinbach
ZFC Meuselwitz
1 - 0
Einheit Rudolstadt
Austria Salzburg
1 - 5
Real Betis Sevilla
Annagh United
3 - 2
Loughgall
Annagh United
3 - 2
Loughgall
Chemnitzer FC
1 - 0
Dynamo Dresden
Chemnitzer FC
1 - 0
Dynamo Dresden
FC Dordrecht
Cancl.
-
OFI Kreta
FC Dordrecht
Cancl.
-
OFI Kreta
FC Groningen
1 - 2
FC Emmen
FC Groningen
1 - 2
FC Emmen
Hertha Zehlendorf
-
Germania Halberstadt
Jahn Regensburg
0 - 1
Blau-Weiß Linz
Rijnvogels
0 - 2
Noordwijk
Rijnvogels
0 - 2
Noordwijk
Swit
12:30
Victoria Sulejówek
Willem II
3 - 0
Lommel
Willem II
3 - 0
Lommel
Aylesbury United
? - ?
Edgware & Kingsbury
Ballymena United
1 - 0
Bangor
Ballymena United
1 - 0
Bangor
Banks O' Dee
3 - 1
Hermes
Büderich
-
DV Solingen
Finnentrop / Bamenohl
2 - 2
Lennestadt
Gaborone United
-
SuperSport United
Hamburger SV
0 - 2
Nantes
Hamburger SV
0 - 2
Nantes
Highworth Town
1 - 4
Swindon Town
Highworth Town
1 - 4
Swindon Town
Huchting
-
Vahr-Blockdiek
IJsselmeervogels
5 - 1
HHC
LASK Linz
0 - 0
St. Pölten
LASK Linz
0 - 0
St. Pölten
OH Leuven
0 - 0
Lens
Nairn County
2 - 2
Dyce Juniors
Nantes II
1 - 1
Red Star
Nantes II
1 - 1
Red Star
Newcastle Benfield
0 - 1
Dunbar United
OH Leuven
0 - 0
Lens
RW Oberhausen
1 - 1
FC Gießen
Olympiakos Piraeus
2 - 0
Mechelen
Olympiakos Piraeus
2 - 0
Mechelen
Radcliffe Borough
3 - 0
Lancaster City
RW Oberhausen
1 - 1
FC Gießen
Farense
-
Al Nassr
Standard Luik
1 - 1
Norwich City
Tayport
0 - 1
Linlithgow Rose
Werder Bremen
0 - 2
Lecce
Werder Bremen
0 - 2
Lecce
Fortuna Düsseldorf
0 - 0
1. FC Kaiserslautern
Fortuna Düsseldorf
0 - 0
1. FC Kaiserslautern
Barry Town United
1 - 1
Newport County
Barry Town United
1 - 1
Newport County
Crewe Alexandra
13:30
Dollingstown
FC Volendam
0 - 1
Deinze
Lierse K
Cancl.
-
MVV Maastricht
Lierse K
Cancl.
-
MVV Maastricht
MVV Maastricht
0 - 0
RFC Seraing
Merthyr Town
0 - 1
Haverfordwest County
Newtown
1 - 0
Stourbridge
Sundby
-
Hørsholm-Usserød
FC Volendam
0 - 1
Deinze
Wegberg-Beeck
0 - 0
Borussia Mönchengladbach
Wegberg-Beeck
0 - 0
Borussia Mönchengladbach
Fylde
0 - 1
Wigan Athletic
Accrington Stanley
0 - 0
Barnsley
Accrington Stanley
0 - 0
Barnsley
Ajaccio
1 - 0
Furiani Agliani
Alfreton Town
0 - 0
Ilkeston
Alfreton Town
0 - 0
Ilkeston
Alvechurch
0 - 0
Halifax Town
Alvechurch
0 - 0
Halifax Town
Ards Rangers
0 - 4
Ards
Frem
Cancl.
-
Holstein Kiel II
Ballyclare Comrades
0 - 1
Linfield
Ballyclare Comrades
0 - 1
Linfield
Barking
0 - 0
Punjab
Bath City
1 - 0
Port Vale
Bath City
1 - 0
Port Vale
Berwick Rangers
0 - 0
Morpeth Town
Billericay Town
0 - 1
Boreham Wood
Billericay Town
0 - 1
Boreham Wood
Bishop's Cleeve
0 - 2
Walsall Wood
Blyth Town
? - ?
Bishop Auckland
Bootle
0 - 0
Southport
Bootle
0 - 0
Southport
Boston United
3 - 0
Kettering Town
Boston United
3 - 0
Kettering Town
Focşani
0 - 0
CSA Steaua Bucureşti
Carshalton Athletic
1 - 0
Bracknell Town
Cheltenham Town
0 - 0
Plymouth Argyle
Cheltenham Town
0 - 0
Plymouth Argyle
Chesterfield
0 - 0
Sheffield United
Chesterfield
0 - 0
Sheffield United
Cliftonville
1 - 0
Institute
Cliftonville
1 - 0
Institute
Clitheroe
3 - 1
Fleetwood Town U21
Coleraine
0 - 0
Armagh City
Coleraine
0 - 0
Armagh City
Corinthian-Casuals
0 - 1
Westfield
Dagenham & Redbridge
0 - 0
West Ham United
Dagenham & Redbridge
0 - 0
West Ham United
Dender
0 - 0
La Louvière
Dorking Wanderers
0 - 0
Dulwich Hamlet
Dover Athletic
1 - 0
Welling United
Dungannon Swifts
0 - 0
Ballinamallard United
Dungannon Swifts
0 - 0
Ballinamallard United
ETSV Hamburg
-
Drochtersen / Assel
ETSV Hamburg
-
Drochtersen / Assel
East Grinstead Town
0 - 0
Crawley Town
East Grinstead Town
0 - 0
Crawley Town
Ely City
? - ?
March Town United
United of Manchester
1 - 1
Salford City
Frem
Cancl.
-
Holstein Kiel II
Fylde
0 - 1
Wigan Athletic
Ganshoren
-
RWD Molenbeek
Ganshoren
-
RWD Molenbeek
Gillingham
0 - 0
Watford
Gillingham
0 - 0
Watford
FC Gomel
-
Slavia
Greifswalder FC
2 - 0
Flota Świnoujście
Greifswalder FC
2 - 0
Flota Świnoujście
Györi ETO FC
2 - 2
Kisvárda
Györi ETO FC
2 - 2
Kisvárda
Göztepe
3 - 2
Luton Town
H&W Welders
0 - 1
Portadown
H&W Welders
0 - 1
Portadown
Hartberg
0 - 2
Rukh Vynnyky
Hayes & Yeading United
Cancl.
? - ?
Hampton & Richmond
Hereford
0 - 0
Birmingham City U21
AFC Hornchurch
0 - 0
Braintree Town
AFC Hornchurch
0 - 0
Braintree Town
Hucknall Town
0 - 1
Mansfield Town
Hucknall Town
0 - 1
Mansfield Town
Hungerford Town
0 - 0
Chippenham Town
Hungerford Town
0 - 0
Chippenham Town
Jersey Bulls
0 - 0
Stevenage
Jersey Bulls
0 - 0
Stevenage
UN Käerjéng
0 - 0
Monnerich
Kilmore Rec
-
Crusaders
Lewes
0 - 0
Worthing
Lewes
0 - 0
Worthing
Lisburn Distillery
0 - 0
Carrick Rangers
Lisburn Distillery
0 - 0
Carrick Rangers
Maidstone United
0 - 0
Woking
Maidstone United
0 - 0
Woking
Mickleover Sports
0 - 0
Kidderminster Harriers
Middlesbrough
3 - 0
Bolton Wanderers
Middlesbrough
3 - 0
Bolton Wanderers
N.E.C.
0 - 0
Hertha BSC
Nantwich Town
4 - 0
Blackburn Rovers U21
Needham Market
0 - 0
Maldon & Tiptree
Needham Market
0 - 0
Maldon & Tiptree
N.E.C.
0 - 0
Hertha BSC
Obolon' Kyiv
0 - 0
LNZ Cherkasy
Obolon' Kyiv
0 - 0
LNZ Cherkasy
Oldham Athletic
0 - 0
Lincoln City
Oldham Athletic
0 - 0
Lincoln City
Oxford City
Cancelled
-
Woking
Peacehaven & Telscombe
14:00
Eastbourne Town
Prestwich Heys
1 - 4
Curzon Ashton
Queens Park Rangers
0 - 0
Tottenham Hotspur
Queens Park Rangers
0 - 0
Tottenham Hotspur
Quorn
0 - 0
Brackley Town
Quorn
0 - 0
Brackley Town
Raisting
? - ?
Unterhaching
Rukh Vynnyky
0 - 0
Hartberg
Red Bull Salzburg
1 - 0
Sheffield Wednesday
Red Bull Salzburg
1 - 0
Sheffield Wednesday
Sheppey United
0 - 0
Bowers & Pitsea
Shrewsbury Town
0 - 0
Birmingham City
Shrewsbury Town
0 - 0
Birmingham City
South Shields
0 - 1
Hartlepool United
South Shields
0 - 1
Hartlepool United
Spalding United
1 - 1
Rotherham United
Spalding United
1 - 1
Rotherham United
Spartak Trnava
0 - 0
Aston Villa
Spennymoor Town
0 - 1
Doncaster Rovers
Spennymoor Town
0 - 1
Doncaster Rovers
St. Albans City
0 - 0
Tottenham Hotspur U21
St. Neots Town
1 - 1
Hitchin Town
Stamford
1 - 0
King's Lynn Town
Standard Luik
1 - 1
Norwich City
Stratford Town
0 - 0
Leamington
Swindon Supermarine
0 - 1
Maidenhead United
Swindon Supermarine
0 - 1
Maidenhead United
The New Saints
0 - 0
Macclesfield
Takeley
? - ?
Ware
Tamworth
0 - 0
Walsall
Tamworth
0 - 0
Walsall
Tavistock
Cancl.
? - ?
Truro City
Tiverton Town
0 - 1
Weston-super-Mare
Tonbridge Angels
0 - 0
Margate
Trafford
0 - 0
Bury
Spartak Trnava
0 - 0
Aston Villa
UN Käerjéng
0 - 0
Monnerich
United of Manchester
1 - 1
Salford City
Villarreal
-
Leicester City
Villarreal
-
Leicester City
Warrington Town
0 - 0
Altrincham
Warrington Town
Cancelled
-
Chester
Warrington Town
0 - 0
Altrincham
Wealdstone
0 - 1
Millwall U21
West Didsbury & Chorlton
2 - 0
Maine Road
Whitehawk
0 - 0
Ashford Town (Middlesex)
Whitehawk
0 - 0
Ashford Town (Middlesex)
Whyteleafe
? - ?
Merstham
Wingate & Finchley
1 - 0
Aldershot Town
Wingate & Finchley
1 - 0
Aldershot Town
Workington
0 - 0
Morecambe
Workington
0 - 0
Morecambe
York City
1 - 0
Grimsby Town
York City
1 - 0
Grimsby Town
Zelzate
1 - 1
Club Brugge II
Zelzate
1 - 1
Club Brugge II
Zemun
-
Radnik Bijeljina
Aveley
2 - 3
St Ives Town
US Fougères
0 - 7
Le Havre
Kaizer Chiefs
14:30
Al Shahaniya
Kickers Offenbach
1 - 3
1. FC Kaiserslautern
Le Havre
-
US Fougères
Monza
0 - 1
Palermo
Monza
0 - 1
Palermo
Kickers Offenbach
1 - 3
1. FC Kaiserslautern
Oleksandria
-
Inhulets'
Austria Klagenfurt
1 - 2
Rizespor
Annecy
3 - 1
Caen
Annecy
3 - 1
Caen
Austria Klagenfurt
1 - 2
Rizespor
BFC Dynamo
1 - 0
Sampdoria
BFC Dynamo
1 - 0
Sampdoria
Bavois
2 - 2
Sion II
Bavois
2 - 2
Sion II
Blackburn Rovers
1 - 2
1. FC Nürnberg
Akademija Pandev
15:00
Beitar Jeruzalem
SC Cambuur
3 - 0
Meppen
SC Cambuur
3 - 0
Meppen
Empoli
0 - 0
FC Ingolstadt 04
Empoli
0 - 0
FC Ingolstadt 04
Arsenal Česká Lípa
? - ?
Turnov
Göztepe
3 - 2
Luton Town
Hilden
5 - 3
Schermbeck
Hilden
5 - 3
Schermbeck
Łomża
? - ?
Ursus Warszawa
Le Mans
2 - 0
Angers
Le Mans
2 - 0
Angers
Lech Poznan
-
Hapoel Tel Aviv
Les Herbiers
2 - 2
Niort
Lorient
1 - 1
Brest
Lorient
1 - 1
Brest
Stará Ľubovňa
-
Slávia TU Košice
MTK Boedapest
-
Komárno
MTK Boedapest
-
Komárno
Manchester United
2 - 0
Glasgow Rangers
Metz
3 - 0
Villefranche
Metz
3 - 0
Villefranche
Minai
-
Vorskla Poltava
Minai
-
Vorskla Poltava
Oleksandria
-
Inhulets'
Marila Pribram
? - ?
Baník Souš
Rot-Weiß Walldorf
2 - 2
Wormatia Worms
Glasgow Rangers
-
Manchester United
Rot-Weiß Walldorf
2 - 2
Wormatia Worms
Sassuolo
2 - 0
SPAL
Sassuolo
2 - 0
SPAL
Sint-Truiden
-
Lierse K
Śląsk Wrocław U19
0 - 1
Karkonosze Jelenia Góra
Soroksár SC
? - ?
Šamorín
Spezia
1 - 1
Arminia Bielefeld
Stará Ľubovňa
-
Slávia TU Košice
Tomášov
15:00
Gyirmót II
Torino
-
Virtus Verona
UNA Strassen
-
Racing Union Luxemburg
UNA Strassen
-
Racing Union Luxemburg
Slovan Velvary
15:00
Viktoria Plzeň II
Venezia
1 - 3
Genoa
Venezia
1 - 3
Genoa
Verlaine
-
FC Luik
Verlaine
-
FC Luik
Virtus Verona
15:00
Torino
Vitesse
-
OFI Kreta
Vitesse
-
OFI Kreta
Wolfsberger AC
2 - 2
Udinese
Wycombe Wanderers
2 - 2
Colchester United
Asteras Tripolis
1 - 1
Levadiakos
Asteras Tripolis
1 - 1
Levadiakos
Borec Veles
? - ?
Kamenica Sasa
Bihor Oradea
15:30
Dumbrăviţa
Ramiz Sadiku
0 - 3
Istogu
Hirnyk
1 - 1
Al Bataeh
Hirnyk
1 - 1
Al Bataeh
Čarda Martjanci
15:30
Vardar Skopje
Pelister Bitola
0 - 2
KF Gostivari
Ruch Radzionków
15:30
Ruch Zdzieszowice
Rapid Wien
1 - 1
AC Milan
Rennes
2 - 1
Laval
Rennes
2 - 1
Laval
Rodopa Smolyan
15:30
Atletik Kuklen
Rapid Wien
1 - 1
AC Milan
Vardar Negotino
? - ?
Pobeda
Voska Sport
15:30
Novaci
Pelister Bitola
0 - 2
KF Gostivari
Ajaccio
1 - 0
Furiani Agliani
Fafe
? - ?
Brito
AF Elbasani
16:00
Vora
Alavés
2 - 1
Real Sociedad
Alavés
2 - 1
Real Sociedad
Bastia
-
Gallia Lucciana
Beşiktaş
5 - 1
Grazer AK
Borac Cacak
0 - 0
Inđija
Borac Cacak
0 - 0
Inđija
Boulogne
2 - 3
Dunkerque
Boulogne
2 - 3
Dunkerque
Bregalnica Štip
2 - 1
Detonit Plachkovica
Intercity
0 - 2
Al Ittifaq
Clermont
-
Saint-Étienne
Colmar
1 - 0
Nancy
Cremonese
5 - 0
GIANA Erminio
Cremonese
5 - 0
GIANA Erminio
Diosgyori FC
3 - 1
Zemplín Michalovce
Dender
0 - 0
La Louvière
Dessel Sport
-
KRC Genk II
Dessel Sport
-
KRC Genk II
Diosgyori FC
3 - 1
Zemplín Michalovce
Dukagjini
16:00
Trepça Mitrovicë
Freiburg II
-
Basel II
Grazer AK
-
Beşiktaş
Gallia Lucciana
0 - 3
Bastia
Mladost Novi Sad
2 - 1
Smederevo 1924
Napoli
-
Mantova
Napoli
-
Mantova
Skalica
1 - 0
Zlate Moravce
Skalica
1 - 0
Zlate Moravce
Saint-Étienne
1 - 1
Clermont
Stadlau
16:00
Ottakring
Sturm Graz
2 - 2
Monaco
Sturm Graz
2 - 2
Monaco
Toulouse
2 - 2
Pau
Toulouse
2 - 2
Pau
União Lamas
0 - 4
Lusitânia Lourosa
União Lamas
0 - 4
Lusitânia Lourosa
Westerlo
-
Helmond Sport
Westerlo
-
Helmond Sport
Zalaegerszegi TE
1 - 2
NK Sibenik
Zalaegerszegi TE
1 - 2
NK Sibenik
EN Paralimni
-
AEL Limassol
Antwerp
1 - 2
Parma
Antwerp
1 - 2
Parma
Arsenal Tivat
3 - 0
Otrant-Olympic
Blackburn Rovers
1 - 2
1. FC Nürnberg
Drina Zvornik
16:30
Tuzla City
Genk
2 - 2
Lille
Genk
2 - 2
Lille
Martigues
1 - 0
Aubagne
Nyíregyháza Spartacus FC
-
Békéscsaba
Nyíregyháza Spartacus FC
-
Békéscsaba
Radnik Bijeljina
16:30
Rudar Prijedor
Wörgl
2 - 5
Kitzbühel
Wörgl
2 - 5
Kitzbühel
Aubagne
-
Martigues
Burgos
2 - 1
Athletic de Bilbao
Burgos
2 - 1
Athletic de Bilbao
Elche
2 - 0
Al Ittihad
Elche
2 - 0
Al Ittihad
FAP
-
Grafičar
Galicia de Mugardos
-
Racing Ferrol
Lancy
1 - 1
Grand-Saconnex
Lancy
1 - 1
Grand-Saconnex
Levante
4 - 0
Qatar SC
Levante
4 - 0
Qatar SC
Marino de Luanco
0 - 2
Sporting Gijón
Marino de Luanco
0 - 2
Sporting Gijón
Valencia
0 - 0
Castellón
Valencia
0 - 0
Castellón
Famalicão
1 - 1
Leixões SC
Farense
-
Al Nassr
Hertha Zehlendorf
-
Germania Halberstadt
Machico
-
Nacional Madeira
Paços Ferreira
TBA
-
Estrela
Penafiel
TBA
-
Santa Clara
Thorn Athletic
Cancelled
-
Queen's Park
Torreense
0 - 0
Atlético CP
VVV-Venlo
TBA
-
TOP Oss
Werder Bremen II
Cancelled
-
SC Cambuur
UD Almería
-
Granada
Granada
1 - 2
UD Almería
Tarazona
0 - 2
Huesca
Tarazona
0 - 2
Huesca
CD Trofense
1 - 1
AVS
CD Trofense
1 - 1
AVS
Celta de Vigo
4 - 0
Vizela
Don Álvaro
0 - 4
Mérida
Don Álvaro
0 - 4
Mérida
Vizela
-
Celta de Vigo
Marino
-
Tenerife
Vitória Guimarães
2 - 0
Rayo Vallecano
Vitória Guimarães
2 - 0
Rayo Vallecano
1. FC Nürnberg
-
Blackburn Rovers
Marino
-
Tenerife
Wrexham
1 - 1
AFC Bournemouth
Wrexham
1 - 1
AFC Bournemouth
Wrexham
1 - 1
AFC Bournemouth
DC United
0 - 4
Celtic
DC United
0 - 4
Celtic
DC United
0 - 4
Celtic
Stem op de uitslag
2
Gelijkspel
1
0
Stem
Match Chat
Login with Facebook
International Cups /
Club vriendschappelijk
Speelronde:
Club Friendlies 5
Jong AZ - Jong Sparta
Wedstrijd
Onderlinge resultaten
Wedstrijd status:
FT
Jong AZ
Jong Sparta
5
0
0
J. Oerip
15'
J. Kalisvaart
44'
J. Gerold
68'
J. Addai
79'
J. Addai
86'
Voltijd
TBC (Netherlands) (TBC)