Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
51
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Servië
Engeland
Competities Slowakije
Super Liga
2. liga
Beker
3. liga East
3. liga West
I Liga Women
Beker
Slowakije 2023/2024
Ronde:
««
«
Preliminary Round
Preliminary Round
1st Round
2nd Round
3rd Round
4th Round
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Malinovo
0
-
8
Dunajská Lužná
Šenkvice
2
Pen.
2
Tomášov
Iskra Nováky
1
Pen.
1
Kanianka
Kráľová pri Senci
5
-
4
Kalinkovo
Spartak V. nad Kysucou
1
-
2
Tatran Krásno
Slovan Skalité
0
-
6
Kysucké Nové Mesto
Lovinobaňa
1
-
3
Málinec
Buzitka
0
-
3
Radzovce
Družstevník Látky
2
-
1
Poltár
Hliník nad Hronom
0
Pen.
0
Ladomerská Vieska
Horný Hričov
4
-
0
Čadca
Lovča
0
-
2
Banská Štiavnica
Považan Pruské
2
Pen.
2
Partizán Domaniža
Sokol Liesek
0
Pen.
0
Tvrdošín
Igram
2
-
1
Limbach
Slovan Častá
2
-
0
Slovan Modra
Stupava
0
Pen.
0
Jarovce Bratislava
Vysoká pri Morave
0
-
4
Lozorno
Busov Gaboltov
6
-
4
Družstevník Čirč
Dolné Krškany
4
-
0
Černík
Družstevník Odorín
4
-
0
Štart Hrabušice
Družstevník Opatová
7
-
0
Melčice-Lieskové
Družstevník Siladice
5
-
0
Veľké Zálužie
Horné Saliby
3
-
1
Družstevník Topoľníky
Kamenica
2
-
5
Sokol Brezovička
Kopčany
2
-
1
Mokrý Háj
Kuzmice
2
-
5
Vojčice
Mokrance
1
-
3
Bidovce
Nemšová
0
-
4
Trenčianske Stankovce
Považská Sokoľ
4
-
1
Kysak
Pribiš
2
-
1
Olympia Bobrov
Semerovo
2
-
1
Veľké Lovce
Sečovská Polianka
2
-
4
Jasenov
Slovan Dubovce
1
-
0
Holíč
Slovan Poproč
2
Pen.
2
Maratón Seňa
Sokol Borský Mikuláš
1
-
2
Slovan Šaštín-Stráže
Spartak Lysá pod Makytou
3
-
0
Priehrada Udiča
Spišský Štiavnik
6
-
3
Veľká Lomnica
Stará Turá
3
-
1
Spartak Horná Streda
Tatran Uhrovec
1
-
0
Zemianske Kostoľany
Veľký Cetín
5
-
3
Slovan Nitra-Chrenová
Vikartovce
4
-
1
Spišský Štvrtok
Zalužice
1
Pen.
1
Nacina Ves
Široké
2
Pen.
2
Jamník
MFK Záhorská Bystrica
0
-
0
Rovinka
Strojár Krupina
1
-
2
Prameň Kováčová
Nenince
2
-
4
Baník Veľký Krtíš
Svätý Jur
2
-
1
NMŠK 1922 Bratislava
Vinohrad Čebovce
1
Pen.
1
Ďarmoty
Fatran Varín
1
-
2
Belá
Mikuláš-Palúdzka
1
-
3
Švošov