Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
70
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Wedstrijden
Alcorcón
2 - 0
Fuenlabrada
CSA Steaua Bucureşti
2 - 1
Alexandria
Chornomorets Odessa
0 - 2
Oleksandria
Radnik Sesvete
1 - 0
Dubrava Zagreb
Admira Praha
4 - 0
Přední Kopanina
Alcoyano
3 - 1
Seleccion AFE
Avia Świdnik
2 - 1
Stal Kraśnik
Baník Souš
3 - 0
Baník Sokolov
Beltinci
1 - 3
Varteks Varaždin
Beltinci
1 - 3
Varteks Varaždin
Benátky nad Jizerou
1 - 3
Meteor Praha
Bugyi
0 - 0
Rákospalotai EAC
Talavera
0 - 0
Atlético Madrid II
Filiaşi
1 - 2
U Craiova 1948
Cannes
0 - 3
Istres
Chernomorets Burgas
0 - 1
Zagorets
Filiaşi
1 - 2
U Craiova 1948
Jaguar Gdańsk
1 - 4
Cartusia Kartuzy
Mezőtúri
3 - 4
Szarvasi
Mioveni
3 - 0
Unirea Bascov
Noteć Czarnków
3 - 1
Piast Gliwice 2
Povltava FA
1 - 1
Kolín
Povltava FA
1 - 1
Kolín
Marila Pribram
4 - 0
Petřín Plzeň
SS Reyes
0 - 1
Guadalajara
Spišská Nová Ves
1 - 3
Spišské Podhradie
CSA Steaua Bucureşti
2 - 1
Alexandria
Talavera
0 - 0
Atlético Madrid II
Unia Turza Śląska
2 - 1
Spojnia Landek
Loko Vltavín
2 - 4
Zápy
Nottingham Forest U21
1 - 1
Deportiva Minera
Loko Vltavín
2 - 4
Zápy
Intercity
4 - 1
Southampton U18
Sokol Hostouň
3 - 4
Teplice II
Inter Bratislava
4 - 1
Piešťany
Juventus II
4 - 0
Pro Vercelli
Lipany
1 - 4
Podhale Nowy Targ
Motorlet Praha
2 - 1
Hradec Králové II
Pardubice II
3 - 0
Velká Bíteš
Pardubice II
3 - 0
Velká Bíteš
Real Calepina
0 - 4
GIANA Erminio
Smederevo 1924
2 - 0
Rudar Prijedor
Sokol Hostouň
3 - 4
Teplice II
Velké Hamry
2 - 2
Slovan Liberec II
Wiślanie Jaśkowice
2 - 2
Górnik Zabrze II
Amorebieta
6 - 0
Castro
Amorebieta
6 - 0
Castro
Cesena U19
1 - 1
Imolese
Chlumec nad Cidlinou
3 - 3
Přeštice
Elana Toruń
1 - 3
Wikielec
Espanyol
0 - 0
Girona
Espanyol
0 - 0
Girona
Fremad Amager
2 - 2
Avarta
Arsenal Česká Lípa
3 - 1
Oberlausitz Neugersdorf
Fremad Amager
2 - 2
Avarta
Górnik Polkowice
1 - 3
Ślęza Wrocław
Igalo
0 - 3
Sloboda Tuzla
Karkonosze Jelenia Góra
3 - 0
Stal Brzeg
Liefering
4 - 3
Nice II
Liefering
4 - 3
Nice II
Mazovia Mińsk Mazowiecki
4 - 1
Broń Radom
Middelfart
0 - 1
Brabrand
Middelfart
0 - 1
Brabrand
Montpellier
1 - 3
Southampton
Mławianka Mława
0 - 1
Stomil Olsztyn
Næsby
6 - 2
Marienlyst
Orlęta Radzyń Podlaski
4 - 4
Świdniczanka Świdnik
Pelikan Łowicz
0 - 0
Błonianka Błonie
Górnik Polkowice
1 - 3
Ślęza Wrocław
Rosengård
1 - 2
IFK Trelleborg
Siarka Tarnobrzeg
3 - 2
Star Starachowice
Unia Skierniewice
3 - 2
Victoria Sulejówek
Southampton
3 - 1
Montpellier
Wigry Suwałki
0 - 1
Łomża
Unia Skierniewice
3 - 2
Victoria Sulejówek
União Lamas
0 - 1
Sanjoanense
Hellas Verona
2 - 2
FeralpiSalò
Vitré
2 - 0
US Fougères
Wiener Neustadt
2 - 1
Ebreichsdorf
Benfica II
1 - 0
Alverca
Satun
1 - 2
Port
Satun
1 - 2
Port
Shimizu S-Pulse
3 - 0
Reims
Shimizu S-Pulse
3 - 0
Reims
CD Trofense
1 - 1
Académica Coimbra
União Lamas
0 - 1
Sanjoanense
AFC
3 - 1
Huizen
AFC
3 - 1
Huizen
AVS
0 - 0
Sporting Gijón
AVS
0 - 0
Sporting Gijón
Aarhus Fremad
0 - 0
Lyseng
Aarhus Fremad
0 - 0
Lyseng
Atlético Paso
0 - 0
Tenerife
Błękitni Stargard
5 - 1
Stilon Gorzów
Bristol Rovers
2 - 0
Portimonense
Bristol Rovers
2 - 0
Portimonense
Coruxo
0 - 1
Lugo
Coruxo
0 - 1
Lugo
FC Dordrecht
1 - 0
Al Shamal
FC Dordrecht
1 - 0
Al Shamal
Eskilsminne
1 - 2
IF Karlstad
Gedania Gdańsk
2 - 2
Chemik Bydgoszcz
HIK
-
Holbæk
HIK
-
Holbæk
Kluczevia Stargard
0 - 2
Warta Gorzów
Ljungskile SK
0 - 1
FBK Karlstad
Næstved
2 - 1
FC Helsingør
Næstved
2 - 1
FC Helsingør
BG Pathum United
3 - 1
Kitchee
Pogoń Lębork
2 - 6
Luzino
Real Oviedo II
3 - 0
Langreo
RB Leipzig U19
4 - 3
Magdeburg U19
Racing Santander
0 - 0
Eibar
Racing Santander
0 - 0
Eibar
Real Oviedo II
3 - 0
Langreo
Rio Ave
1 - 2
Santa Clara
Rio Ave
1 - 2
Santa Clara
Rukh Vynnyky
2 - 0
Ahrobiznes Volochysk
Rukh Vynnyky
2 - 0
Ahrobiznes Volochysk
Skive
0 - 2
VSK Århus
Skive
0 - 2
VSK Århus
Star Starachowice
2 - 3
Siarka Tarnobrzeg
Tennis Borussia
10 - 0
Polar Pinguin
Tennis Borussia
10 - 0
Polar Pinguin
Tondela
2 - 1
Sporting Covilhã
Tondela
2 - 1
Sporting Covilhã
FC Utrecht
4 - 5
Lens
Vissel Kobe
2 - 3
Tottenham Hotspur
Young Boys
1 - 2
Thisted
Zawisza Bydgoszcz
2 - 1
Legia Warszawa II
Jong AZ
0 - 1
KRC Genk II
Jong AZ
0 - 1
KRC Genk II
Ängelholm
0 - 3
Hässleholms IF
Atlético Paso
0 - 0
Tenerife
Podlasie Biała Podlaska
2 - 2
Jagiellonia II
Bischofswerdaer FV
1 - 1
BAK 07
Bischofswerdaer FV
1 - 1
BAK 07
Blauw Geel '38
0 - 0
FC Eindhoven
Blauw Geel '38
0 - 0
FC Eindhoven
Excelsior Maassluis
1 - 0
GOES
Hammarby Talang
1 - 1
Nordic United
Hammarby Talang
1 - 1
Nordic United
Lichtenberg
5 - 2
Reinickendorfer Füchse
Lichtenberg
5 - 2
Reinickendorfer Füchse
Lund
1 - 1
Olympic
Polonia Środa
-
Miedź Legnica II
Swansea City
1 - 1
Vardar Skopje
Swansea City
1 - 1
Vardar Skopje
Tvååker
3 - 0
Kongahälla
SV Wehen Wiesbaden
0 - 2
Metz
SV Wehen Wiesbaden
0 - 2
Metz
Willem II
2 - 4
Sparta Rotterdam
Willem II
2 - 4
Sparta Rotterdam
Eintracht Braunschweig
5 - 1
VfL Osnabrück
Crawley Town
3 - 6
Crystal Palace
Crawley Town
3 - 6
Crystal Palace
Darmstadt 98
2 - 0
Coventry City
Darmstadt 98
2 - 0
Coventry City
1. FC Kaiserslautern
2 - 0
1860 München
1. FC Kaiserslautern
2 - 0
1860 München
Norrby
4 - 2
Örebro Syrianska
Telstar
2 - 1
HFC
AB
3 - 2
Ariana
AB
3 - 2
Ariana
ADO Den Haag
1 - 1
Deinze
AFC Stoneham
0 - 2
Ascot United
AS Eupen
1 - 2
RKC Waalwijk
Arminia Bielefeld
1 - 0
FC Emmen
Arminia Bielefeld
1 - 0
FC Emmen
Boavista
Cancl.
-
Arouca
Borussia Dortmund II
0 - 3
Almere City FC
Bövinghausen
2 - 1
Hohenlimburg
Sporting Braga II
2 - 1
Felgueiras 1932
Bristol City
2 - 1
Exeter City
Bristol City
2 - 1
Exeter City
Bövinghausen
2 - 1
Hohenlimburg
Chomutov
0 - 8
Ústí nad Labem
Energie Cottbus
0 - 3
Hannover 96 II
Cray Valley PM
2 - 1
Welling United
Crystal Palace U21
1 - 1
Queens Park Rangers U21
ADO Den Haag
1 - 1
Deinze
Borussia Dortmund II
0 - 3
Almere City FC
Elversberg
1 - 1
Viktoria Köln
Elversberg
1 - 1
Viktoria Köln
Energie Cottbus
0 - 3
Hannover 96 II
Enfield Town
0 - 3
Hendon
Enfield Town
0 - 3
Hendon
Estoril
1 - 1
União de Leiria
Estoril
1 - 1
União de Leiria
AS Eupen
1 - 2
RKC Waalwijk
Falkenberg
4 - 2
Kristianstad
Famalicão
2 - 0
Casa Pia
Famalicão
2 - 0
Casa Pia
Folkestone Invicta
0 - 0
Margate
Hadley
2 - 3
Wingate & Finchley
Ilkeston
0 - 0
Anstey Nomads
FC Ingolstadt 04
1 - 1
Ulm
FC Ingolstadt 04
1 - 1
Ulm
Karlberg
7 - 0
Franke
Karpaty Lviv
Cancl.
-
Skala 1911 Stryi
Łomża
Cancl.
? - ?
Stomil Olsztyn
Leotar
Cancl.
? - ?
Posušje
FSV Mainz 05
3 - 1
Preußen Münster
FSV Mainz 05
3 - 1
Preußen Münster
Maldon & Tiptree
3 - 0
Bishop's Stortford
Waldhof Mannheim
2 - 0
RWD Molenbeek
Moreirense
2 - 0
Penafiel
Moreirense
2 - 0
Penafiel
Neustrelitz
3 - 1
Ludwigsfelde
Volendam (amateurs)
0 - 3
FC Volendam
Volendam (amateurs)
0 - 3
FC Volendam
RSV Eintracht
7 - 0
Stern
RSV Eintracht
7 - 0
Stern
Dynamo Dresden
AET
1 - 2
Jahn Regensburg
Saarbrücken
3 - 0
Swift Hesperange
Saarbrücken
3 - 0
Swift Hesperange
Schott Mainz
3 - 3
Hornau
Scunthorpe United
1 - 0
Halifax Town
Slough Town
4 - 1
Potters Bar Town
Southend United
1 - 3
Gillingham
Southend United
1 - 3
Gillingham
Torslanda
3 - 4
Lindome
Trollhättan
1 - 2
Vänersborgs IF
FC Utrecht
4 - 5
Lens
FC Utrecht
4 - 5
Lens
FC Utrecht
4 - 5
Lens
Valenciennes
2 - 4
Helmond Sport
Valenciennes
2 - 4
Helmond Sport
Waldhof Mannheim
2 - 0
RWD Molenbeek
Walsall
0 - 1
Birmingham City
Walsall
0 - 1
Birmingham City
West Bromwich Albion
0 - 1
Real Mallorca
West Bromwich Albion
0 - 1
Real Mallorca
Weston-super-Mare
1 - 1
Cardiff City U21
Scunthorpe United
1 - 0
Halifax Town
SF Baumberg
2 - 3
Fortuna Köln II
Eemdijk
3 - 1
Sportlust '46
Excelsior Maassluis
1 - 0
GOES
GVI
1 - 1
Sundby
Heracles Almelo
Cancelled
-
Umm Salal
Kettering Town
1 - 0
Basford United
Rijnvogels
2 - 3
Rijnsburgse Boys
SF Baumberg
2 - 3
Fortuna Köln II
Sundby
1 - 1
GVI
Ter Leede
3 - 1
Noordwijk
Ter Leede
3 - 1
Noordwijk
AZ
2 - 2
Atalanta Bergamo
AZ
2 - 2
Atalanta Bergamo
Aldershot Town
3 - 1
Birmingham City
Aldershot Town
3 - 1
Birmingham City
Bangor
2 - 3
Ballymacash Rangers
Brackley Town
1 - 2
Northampton Town
Brackley Town
1 - 2
Northampton Town
Brighton U21
0 - 2
Bromley
Doncaster Rovers
3 - 5
Middlesbrough
Doncaster Rovers
3 - 5
Middlesbrough
FC Dordrecht
0 - 0
Aris Saloniki
Glebe Rangers
0 - 7
Carrick Rangers
Hansa Rostock
0 - 3
Lazio
Hansa Rostock
0 - 3
Lazio
Hull City
0 - 2
Newcastle United
Hull City
0 - 2
Newcastle United
Jong FC Utrecht
1 - 0
Francs Borains
Kidderminster Harriers
2 - 0
Newport County
Kidderminster Harriers
2 - 0
Newport County
Lisburn Rangers
4 - 1
Ballymena United
Magdeburg
2 - 4
Sampdoria
Magdeburg
2 - 4
Sampdoria
Portadown
Pen.
2 - 1
Ballinamallard United
Queen's University
1 - 3
Glenavon
Queen's University
1 - 3
Glenavon
La Louvière
Cancl.
-
UT Pétange
Roda JC Kerkrade
Cancl.
-
RKC Waalwijk
Roda JC Kerkrade
Cancl.
-
RKC Waalwijk
Sparta Praha U19
1 - 0
Odense U19
Stockport County
1 - 0
Stoke City
Stockport County
1 - 0
Stoke City
TS Galaxy
2 - 1
FC Augsburg
TS Galaxy
2 - 1
FC Augsburg
Vipers
2 - 0
Police
Zulte Waregem
2 - 2
Red Star
Wattenscheid 09
1 - 1
Hordel
Wda Świecie
2 - 1
Nielba Wągrowiec
Weymouth
1 - 2
AFC Bournemouth U21
Zulte Waregem
2 - 2
Red Star
Barry Town United
3 - 2
Swansea City U21
Briton Ferry
2 - 2
Worcester City
Hannover 96
3 - 2
VfL Wolfsburg
Hannover 96
3 - 2
VfL Wolfsburg
Karlsruher SC
4 - 1
Strasbourg
Karlsruher SC
4 - 1
Strasbourg
Katwijk
Pen.
0 - 1
Telstar
N.E.C.
0 - 2
Olympiakos Piraeus
N.E.C.
0 - 2
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
5 - 4
GVVV
Spakenburg
5 - 4
GVVV
Fylde
3 - 3
Tranmere Rovers
AFC Totton
Cancl.
-
Aldershot Town
AFC Totton
Cancl.
-
Aldershot Town
AFC Wimbledon
2 - 0
Charlton Athletic
AFC Wimbledon
2 - 0
Charlton Athletic
Alton
0 - 3
Baffins Milton Rovers
Alvechurch
3 - 1
Bedworth United
Amiens
2 - 2
Boulogne
Annan Athletic
Cancl.
-
Kilmarnock
Annan Athletic
Cancl.
-
Kilmarnock
Ashington AFC
0 - 1
Workington
Aveley
3 - 2
Colchester United U21
Avro
3 - 0
Curzon Ashton
Ballyclare Comrades
0 - 6
Glentoran
Ballyclare Comrades
0 - 6
Glentoran
Barrow
2 - 2
Real Unión
Barrow
2 - 2
Real Unión
Bath City
0 - 0
Bristol City U21
Blackfield & Langley
Cancl.
? - ?
Newport (Isle of Wight)
Blackpool
0 - 1
Sunderland
Blackpool
0 - 1
Sunderland
Bootle
1 - 1
Bala Town
Boreham Wood
3 - 3
Chelsea U21
Boulogne
2 - 2
Amiens
Brighton U21
0 - 2
Bromley
Bromsgrove Sporting
0 - 1
Solihull Moors
Bromsgrove Sporting
0 - 1
Solihull Moors
Burton Albion
2 - 0
Port Vale
Burton Albion
2 - 0
Port Vale
Bytovia Bytów
3 - 2
Radunia Stężyca
Carshalton Athletic
2 - 2
Marlow
Carshalton Athletic
2 - 2
Marlow
Chatham Town
0 - 1
Maidstone United
Chatham Town
0 - 1
Maidstone United
Chertsey Town
0 - 5
Hampton & Richmond
Chester
1 - 0
Altrincham
Chester
1 - 0
Altrincham
Chippenham Town
1 - 2
Melksham Town
Chipstead
1 - 2
Sevenoaks Town
Chorley
0 - 2
Liverpool U21
Cinderford Town
0 - 2
Highworth Town
Cliftonville
1 - 1
Southport
Cliftonville
1 - 1
Southport
Clitheroe
3 - 1
Accrington Stanley
Clitheroe
3 - 1
Accrington Stanley
Cockhill Celtic
1 - 3
Newington
Colchester United
1 - 2
Peterborough United
Coleraine
2 - 0
Annagh United
Coleraine
2 - 0
Annagh United
Consett
2 - 0
Blyth Spartans
Coventry Sphinx
0 - 3
Nuneaton Town
Crumlin United
0 - 4
Crusaders
Crumlin United
0 - 4
Crusaders
Dagenham & Redbridge
1 - 3
Tottenham Hotspur U21
Dartford
1 - 0
Sutton United
Dartford
1 - 0
Sutton United
De Graafschap
0 - 1
Verl
De Graafschap
0 - 1
Verl
Dorchester Town
2 - 1
Bemerton Heath Harleq.
Dorking Wanderers
2 - 1
Farnham Town
Dover Athletic
2 - 4
Tonbridge Angels
Dundela
0 - 4
Linfield
Dundela
0 - 4
Linfield
Dungannon Swifts
3 - 3
Institute
Eastbourne Borough
2 - 0
Charlton Athletic U21
Ebbsfleet United
1 - 3
Cambridge United
Ebbsfleet United
1 - 3
Cambridge United
Egham Town
3 - 0
Corinthian-Casuals
United of Manchester
0 - 2
Basingstoke Town
Farnborough
1 - 2
Yeovil Town
Farnborough
1 - 2
Yeovil Town
Fleetwood Town
3 - 0
Heart of Midlothian
Fleetwood Town
3 - 0
Heart of Midlothian
Fylde
3 - 3
Tranmere Rovers
Gloucester City
4 - 1
Haverfordwest County
Gloucester City
4 - 1
Haverfordwest County
Grays Athletic
Cancl.
? - ?
Ware
Grimsby Town
3 - 4
South Shields
Guiseley
1 - 0
Leeds United U21
H&W Welders
4 - 3
Loughgall
H&W Welders
4 - 3
Loughgall
Halesowen Town
2 - 2
Hereford
Hanworth Villa
0 - 4
Billericay Town
Harrogate Town
0 - 4
Lincoln City
Harrogate Town
0 - 4
Lincoln City
Hartlepool United
3 - 0
Sunderland U21
Hednesford Town
2 - 0
Newtown
AFC Hornchurch
0 - 1
Barnet
Horndean
1 - 0
Bognor Regis Town
Hungerford Town
1 - 3
Chesham United
Ipswich Town
1 - 2
Fortuna Düsseldorf
Ipswich Town
1 - 2
Fortuna Düsseldorf
Lancing
0 - 4
Hastings United
Lancing
0 - 4
Hastings United
Larne
2 - 3
Rangers II
Le Havre
0 - 1
Lorient
Leiston
0 - 2
King's Lynn Town
Lommel
1 - 0
Al Ahli
Macclesfield
0 - 2
Buxton
Mansfield Town
1 - 0
Oxford United
Mansfield Town
1 - 0
Oxford United
Mantova
Cancl.
-
AC Carpi
Marine
2 - 2
Widnes
Melksham Town
2 - 1
Chippenham Town
Merstham
3 - 1
Leatherhead
Morpeth Town
0 - 2
Darlington 1883
North Ferriby
1 - 1
Farsley
Peterborough Sports
1 - 2
Boston United
Peterborough Sports
1 - 2
Boston United
Portadown
Pen.
2 - 1
Ballinamallard United
Preston North End
2 - 1
Fiorentina
Preston North End
2 - 1
Fiorentina
Quorn
0 - 2
Ossett United
Quorn
0 - 2
Ossett United
Radcliffe Borough
1 - 0
Oldham Athletic
Radcliffe Borough
1 - 0
Oldham Athletic
Reading
1 - 0
Queens Park Rangers
Reading
1 - 0
Queens Park Rangers
Redditch United
2 - 2
Walsall Wood
Rizespor
2 - 2
Nice
Rizespor
2 - 2
Nice
Rochdale
2 - 1
Carlisle United
Rochdale
2 - 1
Carlisle United
Rodopa Smolyan
1 - 0
Gigant Saedinenie
Rotherham United
1 - 2
Sheffield United
Rotherham United
1 - 2
Sheffield United
Royal Wootton Bassett
0 - 2
Forest Green Rovers
Royal Wootton Bassett
0 - 2
Forest Green Rovers
Rushall Olympic
2 - 1
West Bromwich Albion U23
Salford City
2 - 1
Everton
Salford City
2 - 1
Everton
Salisbury
2 - 3
Woking
Salisbury
2 - 3
Woking
Scarborough Athletic
4 - 0
Sheffield Wednesday U21
Shrewsbury Town
2 - 1
Derby County
Shrewsbury Town
2 - 1
Derby County
South Shields
4 - 3
Grimsby Town
Spennymoor Town
1 - 1
Whitby Town
St. Albans City
1 - 0
Luton Town U21
Stalybridge Celtic
1 - 4
Hyde
Stalybridge Celtic
1 - 4
Hyde
Stratford Town
3 - 3
Coventry City U21
Sturm Graz II
4 - 2
Brinje Grosuplje
Swindon Supermarine
3 - 3
Evesham United
Täby
2 - 3
Haninge
Tamworth
Cancl.
-
Crewe Alexandra
Tamworth
Cancl.
-
Stourbridge
Tamworth
Cancl.
-
Stourbridge
Thame United
2 - 2
Banbury United
Torino
1 - 2
Cremonese
Torquay United
0 - 2
Plymouth Argyle
Torquay United
0 - 2
Plymouth Argyle
Udinese
2 - 3
1. FC Köln
Udinese
2 - 3
1. FC Köln
FC Utrecht
Cancelled
-
Francs Borains
Walton & Hersham
3 - 0
Lewes
Walton & Hersham
3 - 0
Lewes
Wealdstone
1 - 3
Milton Keynes Dons
Wealdstone
1 - 3
Milton Keynes Dons
Whitehawk
0 - 1
Worthing
Whyteleafe
4 - 1
Eastbourne Town
Wigan Athletic
1 - 1
Blackburn Rovers
Wigan Athletic
1 - 1
Blackburn Rovers
Witton Albion
0 - 5
Lancaster City
Witton Albion
0 - 5
Lancaster City
Wroxham
0 - 3
Cheshunt
York City
2 - 2
Notts County
York City
2 - 2
Notts County
Al Shahaniya
0 - 0
Dibba Al Hisn
Al Shahaniya
0 - 0
Dibba Al Hisn
Roda JC Kerkrade
2 - 1
Alemannia Aachen
Roda JC Kerkrade
2 - 1
Alemannia Aachen
Saint-Étienne
3 - 1
Villarreal
Saint-Étienne
3 - 1
Villarreal
Stockholm Inter
4 - 2
Sollentuna
AS Eupen
Cancelled
-
Elsautoise
Andover Town
4 - 1
Lymington Town
Bavois
1 - 3
Lausanne Sport II
Bavois
1 - 3
Lausanne Sport II
Bologna
5 - 0
Caldiero Terme
Bologna
5 - 0
Caldiero Terme
Catanzaro
3 - 0
Chisola
Catanzaro
3 - 0
Chisola
Châteauroux
0 - 1
Troyes
Châteauroux
0 - 1
Troyes
Città di Varese
1 - 4
Atalanta II
Città di Varese
1 - 4
Atalanta II
Dolomiti Bellunesi
0 - 1
Padova
Dolomiti Bellunesi
0 - 1
Padova
Echallens
0 - 1
Vevey United
Bihor Oradea
2 - 1
SCM Zalău
Grafičar
3 - 1
Inđija
Grafičar
3 - 1
Inđija
Grenoble Foot 38
3 - 0
Auxerre
Mantova
Cancl.
-
AC Carpi
Maritsa Plovdiv
0 - 1
Svilengrad
Modena
3 - 0
Sangiuliano City
Modena
3 - 0
Sangiuliano City
Nantes
2 - 1
Dunkerque
Nantes
2 - 1
Dunkerque
Real Sociedad
Cancl.
-
Toulouse
Rennes
2 - 1
Angers
Rennes
2 - 1
Angers
Smouha
3 - 2
Kazma
Triglav
1 - 1
Al Taawon
Union Berlin
4 - 4
Glasgow Rangers
Union Berlin
4 - 4
Glasgow Rangers
Versailles
2 - 2
UNFP
Bashkimi Kumanovo
2 - 0
Pobeda
Bregalnica Štip
1 - 3
Osogovo
Laval
2 - 0
Concarneau
Laval
2 - 0
Concarneau
Mladost Novi Sad
4 - 1
Radnički Zrenjanin
Reggiana
0 - 1
Dinamo Tirana
Reggiana
0 - 1
Dinamo Tirana
Sileks
2 - 0
Dubočica
Sozopol
2 - 1
Cherno more II
Vardar Negotino
Cancl.
? - ?
Borec Veles
Voska Sport
0 - 1
Suhareka
AS Roma
0 - 1
Toulouse
Aluminij
3 - 0
Dob
Atlético Madrid
1 - 1
Numancia
Atlético CP
2 - 0
FC Barreirense
Atlético Madrid
1 - 1
Numancia
Atlético CP
2 - 0
FC Barreirense
Atromitos
5 - 0
Ethnikos Ahnas
Atromitos
5 - 0
Ethnikos Ahnas
Bastia
1 - 2
Rodez
Borac Cacak
1 - 1
Javor Ivanjica
Bourg-Péronnas
2 - 0
Jura Sud
CF Os Belenenses
1 - 2
Torreense
Caen
Cancl.
-
Le Havre
Caen
Cancl.
-
Le Havre
Caldas
0 - 2
Mafra
Caldas
0 - 2
Mafra
Chambly-Oise
0 - 1
Chantilly
Clermont
1 - 1
Annecy
Clermont
1 - 1
Annecy
Heist
0 - 2
Lierse K
Iris Club de Croix
0 - 1
Feignies Aulnoye
Karmiotissa
1 - 1
Bani Yas
FC Luik
1 - 1
MVV Maastricht
Lorient
0 - 2
Guingamp
Lusitânia Lourosa
1 - 1
Boavista
Lusitânia Lourosa
1 - 1
Boavista
Olympique Marseille
3 - 0
Pau
Olympique Marseille
3 - 0
Pau
CF Os Belenenses
1 - 2
Torreense
PSV
2 - 1
Valencia
PSV
2 - 1
Valencia
Patro Eisden
1 - 1
Vukovar
FC Luik
1 - 1
MVV Maastricht
Radnik Bijeljina
1 - 1
Sloga Doboj
Rodez
2 - 1
Bastia
Rodez
Cancl.
-
Saint-Étienne
AS Roma
0 - 1
Toulouse
Sanjoanense
0 - 1
Beira-Mar
Sanjoanense
0 - 1
Beira-Mar
São João Ver
2 - 1
União Lamas
Siroki Brijeg
3 - 2
Igman Konjic
São João Ver
2 - 1
União Lamas
Tienen
Cancl.
? - ?
Union Sint-Gillis
Tirsense
1 - 1
Salgueiros
Varteks Varazdin
5 - 1
Al Raed
Villefranche
2 - 1
Saint-Priest
Voždovac
1 - 0
OFK Vršac
Voždovac
1 - 0
OFK Vršac
NK Sibenik
3 - 1
GOŠK Gabela
Nîmes
1 - 2
Aubagne
Amarante
3 - 1
Sandinenses
Amarante
3 - 1
Sandinenses
Asteras Tripolis
3 - 1
Panaitolikos
Asteras Tripolis
3 - 1
Panaitolikos
Lumezzane
1 - 1
Brescia
Lumezzane
1 - 1
Brescia
Ternana
Cancl.
? - ?
Nuova Cosenza
Athletic Club II
1 - 0
Sestao River
Atlético Arteixo
0 - 3
Deportivo La Coruña II
Atlético Arteixo
0 - 3
Deportivo La Coruña II
Beşiktaş
2 - 0
Gençlerbirligi
Beşiktaş
2 - 0
Gençlerbirligi
Chaves
Cancl.
-
Nacional Madeira
Dinamo Zagreb
2 - 2
Sjachtar Donetsk
Dinamo Zagreb
2 - 2
Sjachtar Donetsk
FC Cartagena
2 - 0
Al Ittifaq
FC Cartagena
2 - 0
Al Ittifaq
Gorica
3 - 0
Rudeš
Gorica
3 - 0
Rudeš
Huesca
2 - 1
Osasuna II
Huesca
2 - 1
Osasuna II
Mačva Šabac
1 - 1
Sloven Ruma
Mačva Šabac
1 - 1
Sloven Ruma
UD Oliveirense
3 - 1
Porto II
UD Oliveirense
3 - 1
Porto II
Ponferradina
4 - 0
Tudelano
Ponferradina
4 - 0
Tudelano
Varzim
2 - 2
AD Marco 09
Varzim
2 - 2
AD Marco 09
Alavés
1 - 1
Levante
Internazionale
3 - 0
Las Palmas
Internazionale
3 - 0
Las Palmas
Levante
1 - 1
Alavés
Lokeren-Temse
2 - 1
KAA Gent II
Lokeren-Temse
2 - 1
KAA Gent II
Málaga
0 - 1
UD Almería
Málaga
0 - 1
UD Almería
Tarazona
0 - 1
Real Zaragoza
Tarazona
0 - 1
Real Zaragoza
Cesena
4 - 1
Forlì
Deportivo La Coruña
2 - 0
Pontevedra
Eldense
0 - 0
Real Oviedo
Getafe
Cancl.
-
Albacete
Getafe
Cancl.
-
Albacete
Mérida
3 - 0
Real Betis II
Mérida
3 - 0
Real Betis II
Ourense CF
1 - 0
Racing Ferrol
Ourense CF
1 - 0
Racing Ferrol
Pontevedra
0 - 2
Deportivo La Coruña
Portimonense
0 - 1
Benfica II
Portimonense
0 - 1
Benfica II
Real Valladolid
1 - 1
Burgos
Sabadell
0 - 2
Gimnàstic
NK Sibenik
3 - 1
GOŠK Gabela
Real Valladolid
1 - 1
Burgos
Vizela
2 - 0
Paços Ferreira
Vizela
2 - 0
Paços Ferreira
Galatasaray
0 - 2
Parma
Galatasaray
0 - 2
Parma
Sporting Lissabon
3 - 0
Athletic de Bilbao
Sporting Lissabon
3 - 0
Athletic de Bilbao
Hellas Verona
2 - 2
FeralpiSalò
AFC Hornchurch
0 - 1
Barnet
Avellino
0 - 0
Crotone
Avellino
0 - 0
Crotone
Chelsea
1 - 4
Celtic
Chelsea
1 - 4
Celtic
Boavista
Cancl.
-
Arouca
Karpaty Lviv
Cancl.
-
Skala 1911 Stryi
Lommel
1 - 0
Al Ahli
Moreirense
1 - 1
Chaves
Oleksandria
2 - 2
FSC Mariupol'
Oleksandria
2 - 0
Chornomorets Odessa
Pau
Cancelled
-
Niort
La Louvière
Cancl.
-
UT Pétange
Shakhtyor Soligorsk
2 - 2
Minsk
Jong FC Utrecht
1 - 0
Francs Borains
Manchester City
2 - 3
AC Milan
Manchester City
2 - 3
AC Milan
Whitecaps (USSF)
1 - 4
Wrexham
Whitecaps (USSF)
1 - 4
Wrexham
Whitecaps (USSF)
1 - 4
Wrexham
Stem op de uitslag
0
Gelijkspel
0
0
Stem
Match Chat
Login with Facebook
International Cups /
Club vriendschappelijk
Speelronde:
Club Friendlies 3
Chornomorets Odessa - Oleksandria
Wedstrijd
Onderlinge resultaten
Wedstrijd status:
TBA
Chornomorets Odessa
Oleksandria
TBC (Ukraine) (TBC)