Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
5
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Eredivisie
vs
NAC Breda
Excelsior
Competities Europa cups
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Nations League Relegation Play-out,Semi-finals,Final,3rd Place Final
UEFA Nations League League A
UEFA Nations League League B
UEFA Nations League League C
UEFA Nations League League D
UEFA Super Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
Premier League International Cup
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
UEFA Youth League
U19 Championship
U19 Championship
The Atlantic Cup
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Nations League
UEFA Women's Champions League
EK Vrouwen
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
Elite Cup U20
All-Island Cup
UEFA Youth League
Europa cups 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
2nd Round
1st Round
2nd Round
Group Stage
Play-offs
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Molde U19
3
-
4
AZ U19
Qabala U19
0
-
3
Olympiakos Piraeus U19
Sheriff U19
2
-
0
Partizan U19
Sparta Praha U19
2
-
2
Žilina U19
Rukh Vynnyky U19
0
-
4
Midtjylland U19
Basel U19
2
-
0
Dinamo Zagreb U19
Nantes U19
1
-
0
HJK U19
HJK U19
1
Pen
3-4
0
Nantes U19
AZ U19
2
-
0
Molde U19
Partizan U19
5
-
2
Sheriff U19
Dinamo Zagreb U19
0
-
0
Basel U19
Midtjylland U19
0
-
1
Rukh Vynnyky U19
Olympiakos Piraeus U19
4
-
0
Qabala U19
Žilina U19
4
Pen
4-2
4
Sparta Praha U19
Mainz 05 U19
1
-
1
Dinamo Minsk U19
Dinamo Minsk U19
1
-
2
Mainz 05 U19