Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
7
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
England
Switzerland
Leagues Czech Republic
Czech Liga
FNL
Cup
Super Cup
3. liga ČFL A
3. liga ČFL B
3. liga MSFL
3. Division Division A
3. Division Division B
3. Division Division C
3. Division Division D
3. Division Division E
3. Division Division F
Juniorská Liga
1. Liga U19
1. Liga Women
Cup
Czech Republic 2023/2024
Round:
««
«
2nd Preliminary Round
1st Preliminary Round
2nd Preliminary Round
1st Round
2nd Round
3rd Round
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Bzenec
0
-
3
Sokol Lanžhot
Baťov
2
-
4
Hodonín
Humpolec
1
-
3
Žďár nad Sázavou
Slavičín
0
-
1
Zlínsko
SK Hořovice
1
-
2
Sokol Hostouň
Slavia Hradec Králové
2
-
0
Vysoké Mýto
Beskyd Frenštát
1
-
2
Vítkovice
Hřebeč
3
AET
4
Újezd Praha 4
Olympie Březová
4
AET
5
Mariánské Lázně
Petřín Plzeň
2
-
1
Hvězda Cheb
Spoje Praha
1
-
3
Benátky nad Jizerou
Velké Hamry
6
-
1
Trutnov
Přeštice
8
-
0
Ostrov
Polanka nad Odrou
0
-
1
Hlučín
Sokol Nespeky
2
-
1
Komárov
Bílovec
0
-
3
Frýdek-Místek
Břidličná
0
-
6
Uničov
Chomutov
3
-
1
Aritma Praha
TJ Holesov
2
-
1
Uherský Brod
Jiskra Rýmařov
3
AET
2
Krnov
Kostelec na Hané
0
-
8
Tatran Bohunice
Letohrad
0
-
2
Hlinsko
Libišany
3
-
9
Union Nový Bydžov
MILO Olomouc
5
-
3
Blansko
Rokycany
1
-
2
Doubravka
Skaštice
0
-
3
Slovan Rosice
Spartak Chrastava
0
-
2
Turnov
Tachov
1
-
3
Klatovy
Tempo Praha
2
-
3
Kladno
Tatran Všechovice
0
-
1
Hranice
Vsetín
7
-
1
Valašské Meziříčí
Řepiště
3
-
1
Nový Jičín
Baník Modlany
2
AET
2
Štětí
Dálnice Speřice
0
-
2
Ždírec nad Doubravou
Havířov
2
-
1
Bospor Bohumín
Hluboká nad Vltavou
1
Pen
3-4
1
Spartak Soběslav
Jeseník
0
-
2
Šumperk
Kuřim
1
-
2
Vrchovina NM
Pelhřimov
0
-
2
Havlíčkův Brod
Sokol Tasovice
3
-
5
Start Brno
Sokol Čechovice
1
-
5
Kozlovice
Spartak Průhonice
0
-
6
Benešov
Stará Říše
0
-
2
Znojmo
Strání
5
-
3
Břeclav
Unie Hlubina
2
-
1
Frýdlant
Český Brod
2
-
0
Slaný