Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
12
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
Switzerland
Italy
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division ACFF B
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Aische
1
-
6
Entité Manageoise
Arquet
3
-
2
Belœil
Marloie Sport
1
-
3
Elsautoise
Perwez
1
-
2
Ostiches
Rapid Symphorinois
0
-
1
Onhaye
Sprimont
2
-
1
Richelle United
Aywaille
4
-
2
Herstal
Crossing Schaerbeek
4
-
1
Wallonne Ciney
Gouvy
1
-
1
Mormont
Jeunesse Tamines
5
-
0
Flénu
Jodoigne LS
5
-
1
Couvin-Mariembourg
Meix-Devant-Virton
0
-
2
Habay-la-Neuve
RAS Monceau
3
-
0
Braine
Raeren-Eynatten
0
-
0
Seraing II
Wanze / Bas-Oha
2
-
1
Longlier
Waremme
1
-
0
Huy
Eendracht Wervik
0
-
1
VW Hamme
Roeselare Daisel
2
-
1
Jong Lede
Eendracht Aalter
2
-
3
Blankenberge
KFC Eksel
0
-
4
Geel
KFC Turnhout
1
-
0
Schoonbeek-Beverst
Witgoor Sport
3
-
0
Betekom
Zwarte Leeuw
2
-
2
Zepperen-Brustem
Beerschot VA II
2
-
1
Sint-Lenaarts
Nijlen
3
-
1
Diest
Wellen
0
-
0
Esperanza Pelt
Berg en Dal
2
-
1
Eendracht Termien
Elene-Grotenberge
1
-
2
HO Kalken
Erpe-Mere United
0
-
0
Wolvertem Merchtem
Pepingen-Halle
0
-
0
Avanti
Sint-Denijs Sport
0
-
3
Westhoek
Wambeek-Ternat
1
-
3
Wielsbeke