Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
100
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
Olympics
vs
France U23
Argentina U23
Leagues Portugal
Primeira Liga
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal Prio Group A
Campeonato de Portugal Prio Group B
Campeonato de Portugal Prio Group C
Campeonato de Portugal Prio Group D
Taça de Portugal
Super Cup
Taça da Liga
Liga Revelação U23
Taça Revelação U23
Júniores U19
1a Divisão Women
Taça de Portugal
Portugal 2023/2024
Round:
««
«
1st Round
1st Round
2nd Round
3rd Round
4th Round
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Os Limianos
2
-
2
Varzim
União Lamas
2
-
2
Paredes
Peniche
1
-
1
Marinhense
Flamengos
0
-
2
Fontinhas
Académica
3
AET
0
União de Coimbra
Guadalupe
0
-
1
Fabril Barreiro
Fafe
1
AET
2
Felgueiras 1932
AD Fornos Algodres
0
-
5
Oliveira Hospital
Aliados Lordelo
1
-
3
Vianense
Alqueidão da Serra
3
AET
2
CD Torres Novas
Alverca
13
-
0
Gavionenses
Amiense
0
-
7
Benfica Castelo Branco
Amora
8
-
0
Vitória do Pico
Atlético Reguengos
0
-
2
Quarteirense SAD
Castrense
1
-
0
Penedo Gordo
Florgrade
3
-
1
Beira-Mar
Juventude Évora
3
-
0
Portel
Louletano
1
-
0
Imortal Albufeira
Lusitano FCV
0
-
2
Tocha
Lusitano Évora 1911
2
-
0
Comércio Indústria
Lusitânia Lourosa
10
-
0
Régua
Mondinense
0
-
2
Montalegre
Os Vilanovenses
0
-
2
Pombal
Padernense
1
-
2
FC Serpa
Portosantense
0
Pen
1-0
0
Gondomar
Pêro Pinheiro
1
-
1
Caldas
Real
1
-
2
CD Olivais e Moscavide
Rebordelo
1
-
3
Sandinenses
Rebordosa
2
-
1
Lobão
Salgueiros
2
-
0
Foz
União Santarém
6
-
0
Proença-a-Nova
Valadares Gaia
4
-
0
Torre de Moncorvo
Vila Real
0
-
2
Ribeirão
União Micaelense
1
-
0
Alcochetense
Anadia
2
AET
2
Sanjoanense
Sintrense
2
-
0
Operário