Heute
Lushnja | 4 | - | 3 | Vora |
Rosario Central | - | Barracas Central | |||||
Instituto AC Córdoba | - | Argentinos Juniors |
Muñiz | - | Sportivo Barracas |
Sarmiento Res. | - | Talleres Córdoba Res. | |||||
Newell's Old Boys Res. | - | Lanús Res. | |||||
Huracán Res. | - | Central Córdoba SdE Res. | |||||
Independiente Riva. Res. | - | River Plate Res. |
San Martin Mendoza | - | Juventud Unida Univ. |
Karvan | 0 | - | 0 | Difai Ağsu | |||
Qaradağ Lökbatan | 3 | - | 0 | İrəvan | |||
Araz Saatlı | 4 | - | 0 | Energetik |
Adelaide United II | 0 | - | 4 | MetroStars | |||
Croatia Raiders | 2 | - | 0 | Adelaide City |
Perth | 6 | - | 0 | Inglewood United |
Cumberland United | - | West Adelaide | |||||
Adelaide Blue Eagles | - | Vipers | |||||
Adelaide Victory | - | Playford City Patriots |
Central Coast Mariners | TBA | Western United |
RCS Stavelotain | - | Hombourg |
Beveren U21 | - | AS Eupen U21 |
Palmeiras São Paulo | - | Novorizontino |
Athletic Club MG | - | Pouso Alegre |
São Paulo AP | - | Trem |
Manaus | - | Operário AM |
Tuna Luso | - | Remo |
Globo | - | Baraunas |
Grêmio | - | Palmeiras | |||||
Botafogo | - | Real Brasília |
Audax Italiano | - | Coquimbo Unido | |||||
O'Higgins | - | Deportes Iquique |
Fernández Vial | - | Trasandino |
OC Renaissance | Postp. | Rangers |
FSV Luckenwalde | - | BFC Dynamo | |||||
FC Rot Weiss Erfurt | - | Greifswalder FC |
ETSV Weiche Flensburg | - | SV Drochtersen / Assel | |||||
Spelle-Venhaus | - | FC Eintracht Norderstedt |
FSV Frankfurt | - | TuS Koblenz | |||||
Astoria Walldorf | - | FC 08 Homburg | |||||
Barockstadt Fulda-Lehn. | - | TSV Steinbach |
Rot-Weiß Oberhausen | - | Düren Merzenich |
Bayern München II | - | 1. FC Schweinfurt 05 |
Germania Teveren | - | Borussia Freialdenhoven |
Schermbeck | - | Vreden | |||||
Ennepetal | - | Finnentrop / Bamenohl | |||||
Westfalia Rhynern | - | Gievenbeck | |||||
Victoria Clarholz | - | Türkspor Dortmund | |||||
Bövinghausen | - | Eintracht Rheine | |||||
Sportfreunde Lotte | - | ASC Dortmund | |||||
Sportfreunde Siegen | - | Erkenschwick |
Mutschelbach | - | FC Nöttingen |
Aumund-Vegesack | - | Woltmershausen |
Niendorfer TSV | - | Sasel | |||||
Victoria Hamburg | - | Buchholz | |||||
Harksheide | - | Türkiye Wilhelmsburg | |||||
Altona 93 | - | Concordia Hamburg | |||||
HEBC | - | Paloma | |||||
Halstenbek-Rellingen | - | Düneberg | |||||
Rugenbergen | - | Süderelbe | |||||
ETSV Hamburg | - | Union Tornesch |
Atlas Delmenhorst | - | BSV Schwarz-Weiß Rehden | |||||
Lupo-Martini Wolfsburg | - | Schöningen | |||||
Eintracht Celle | - | Kickers Emden | |||||
Vorsfelde | - | Egestorf-Langreder |
Bordesholm | - | SV Eichede |
Baunatal | - | Weidenhausen | |||||
Fernwald | - | Eintracht Stadtallendorf | |||||
FC 1906 Erlensee | - | Watzenborn-Steinberg | |||||
Rot-Weiß Walldorf | - | Bayern Alzenau |
Straelen | Cancelled | SC St. Tönis | |||||
Mülheimer | - | SF Baumberg | |||||
Meerbusch | - | Büderich | |||||
Schwarz-Weiß Essen | - | Germania Ratingen | |||||
Hilden | - | SF Hamborn | |||||
Union Nettetal | - | KFC Uerdingen 05 |
VfR Wormatia Worms | - | Quierschied | |||||
Arminia Ludwigshafen | - | Baumholder |
Neudrossenfeld | - | Jahn Regensburg II |
Heimstetten | - | Ismaning | |||||
Kirchheimer SC | - | 1860 München II |
BK Fremad Amager | 1 | - | 3 | Middelfart | |||
HIK | 4 | - | 2 | FA 2000 | |||
Aarhus Fremad | 0 | - | 1 | Skive | |||
Esbjerg | 4 | - | 2 | Roskilde | |||
Thisted | 0 | 84' | 1 | Brabrand | |||
Akademisk Boldklub | 1 | 83' | 2 | Nyköbing |
Avarta | 0 | - | 1 | Ishøj | |||
Holbæk | 1 | - | 0 | Lyseng | |||
Holstebro | 1 | - | 0 | Naesby | |||
Vejgaard | 0 | - | 0 | Vanlöse | |||
SfB-Oure | 0 | - | 0 | VSK Århus | |||
Young Boys | 1 | - | 1 | BK Frem 1886 |
Greve | - | Tarnby | |||||
Brönshöj | - | Gørslev | |||||
Tårnby FF | - | KFUM Roskilde | |||||
Sundby | - | Allerød | |||||
Naestved II | - | Herlev |
Frederikssund | - | VB 1968 | |||||
Ringsted | - | LSF | |||||
Karlslunde | - | Slagelse B&I | |||||
Skjold | - | Glostrup |
Horsens II | - | B 1913 | |||||
Hedensted | - | Dalum | |||||
BK 1909 | - | OKS | |||||
Fjordager | - | Tarup-Paarup | |||||
Aarhus Fremad II | - | Marienlyst |
Odder | - | AaB II | |||||
Hobro II | - | Varde IF Elite | |||||
VRI | - | Viby | |||||
Nørresundby | - | Kjellerup |
Walton & Hersham | - | Harrow Borough |
Barton Rovers | - | AFC Dunstable |
Rangers | - | Manzini Wanderers |
Barcelona | - | Brann | |||||
PSG | - | Häcken |
LehPa | - | MP II | |||||
KeuPa | - | Huima / Urho | |||||
Valtti II | - | Atlantis / PM | |||||
TPS O35 | - | KuuLa | |||||
PuiU Helsinki | - | Valtti |
Deportivo Zacapa | - | Xelajú | |||||
Municipal | - | Cobán Imperial | |||||
Guastatoya | - | Coatepeque |
Persik Kediri | 5 | - | 2 | Persikabo 1973 | |||
Persib | 0 | - | 0 | Bhayangkara |
Argentina U16 | - | Ivory Coast U16 | |||||
Czechia U16 | - | Mexico U16 | |||||
France U16 | - | Saudi Arabia U16 | |||||
Japan U16 | - | Malawi U23 |
HJK Helsinki | 5 | - | 1 | TPS | |||
Orn Horten | 4 | - | 0 | Åskollen | |||
Vard Haugesund | - | Brann II | |||||
Eidsvold | - | Notodden FK | |||||
Skeid Oslo | 1 | - | 4 | Kjelsas Oslo | |||
Beşiktaş Istanbul | 1 | - | 1 | Fatih Karagümrük | |||
Sivasspor | 3 | - | 0 | Sivas Dört Eylül | |||
Arendal | 5 | - | 1 | Mandalskameratene | |||
MP Mikkeli | 2 | 73' | 0 | KuPS Akatemia |
Maccabi Sha'arayim | 1 | - | 2 | Holon Yermiyahu | |||
Hapoel Migdal HaEmek | 1 | - | 0 | Tzeirei Kafr Kanna | |||
Hapoel Kfar Shalem | - | Shimshon Tel Aviv | |||||
Kiryat Yam SC | - | Hapoel Bu'eine | |||||
Shimshon Kafr Qasim | - | Agudat Sport Ashdod | |||||
Ironi Baka El Garbiya | - | Tzeirey Taibe |
Padova | - | Pergolettese |
Carrarese | - | Perugia Calcio | |||||
Vis Pesaro | - | AS Lucchese Libertas | |||||
Fermana | - | Rimini Calcio | |||||
Gubbio | - | Sassari Torres |
Catania | - | Giugliano |
Alcione | 3 | - | 1 | Vogherese | |||
Vado | 2 | - | 3 | Chisola | |||
Asti | 2 | - | 1 | Derthona | |||
Borgosesia | 0 | - | 1 | Gozzano | |||
Bra | 1 | - | 1 | Lavagnese | |||
Albenga | 1 | - | 1 | Pinerolo | |||
RG Ticino | 5 | - | 2 | PDHAE | |||
Città di Varese | 1 | 85' | 1 | Sanremese | |||
Fezzanese | - | Alba Calcio | |||||
Ligorna | 1 | 51' | 1 | Chieri | |||
Fezzanese | 2 | 78' | 1 | Alba |
Arconatese | 1 | - | 3 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
Legnano | 1 | - | 0 | Brusaporto | |||
Caravaggio | 1 | - | 1 | Casatese | |||
Crema | 0 | - | 2 | Castellanzese | |||
Ponte San Pietro | 1 | - | 0 | Clivense | |||
Tritium | 0 | - | 0 | Folgore Caratese | |||
Caldiero Terme | 2 | - | 1 | Piacenza Calcio | |||
Club Milano | 2 | - | 1 | Varesina | |||
Desenzano Calvina | 2 | - | 1 | Villa Valle | |||
Pro Palazzolo | - | Real Calepina |
Montebelluna | 0 | - | 0 | Atletico Castegnato | |||
Mori Santo Stefano | 1 | - | 2 | Breno | |||
Luparense | 1 | - | 2 | Chions | |||
Adriese | 0 | - | 0 | Cjarlins Muzane | |||
Portogruaro | 0 | - | 3 | Mestre | |||
Bassano Virtus | 4 | - | 5 | Montecchio Maggiore |
Aglianese | 1 | - | 2 | AC Carpi | |||
Progresso | 2 | - | 0 | Corticella | |||
Imolese | 2 | - | 0 | Fanfulla | |||
Forlì | 1 | - | 3 | Lentigione | |||
Mezzolara | 0 | - | 4 | Ravenna Calcio | |||
Prato | 1 | - | 0 | Sangiuliano City | |||
Calcio Certaldo | 1 | - | 0 | Sant'Angelo | |||
Borgo San Donnino | 1 | - | 0 | AC Pistoiese | |||
Sammaurese | 1 | - | 0 | Victor San Marino |
Follonica Gavorrano | 1 | - | 1 | Figline | |||
Cenaia | 1 | - | 1 | AS Livorno Calcio | |||
Sansepolcro | 0 | - | 1 | Poggibonsi | |||
Montevarchi Calcio | 3 | - | 2 | Real Forte Querceta | |||
Seravezza | 1 | - | 4 | Sangiovannese | |||
Tau Altopascio | 4 | - | 0 | Sporting Trestina | |||
San Donato Tavarnelle | 0 | 82' | 1 | Pianese | |||
US Grosseto | - | Ponsacco |
Fano | 1 | - | 1 | Atletico Ascoli | |||
United Riccione | 0 | - | 1 | Termoli Calcio | |||
Fossombrone | 1 | - | 1 | Campobasso | |||
Sambenedettese | 1 | - | 1 | Chieti | |||
Sora | 0 | - | 1 | Vigor Senigallia | |||
Vastogirardi | 1 | - | 0 | Matese | |||
Avezzano | 0 | - | 0 | L'Aquila | |||
Tivoli | 0 | - | 2 | Roma City | |||
San Nicolò | 1 | 84' | 2 | Real Monterotondo Scalo |
Cavese | 3 | - | 0 | Budoni | |||
San Marzano | - | Ardea | |||||
Boreale | 0 | - | 0 | Sarrabus Ogliastra | |||
Anzio | 0 | - | 6 | Flaminia | |||
Latte Dolce | 1 | - | 3 | Gladiator | |||
CynthiAlbalonga | 2 | - | 0 | Ischia | |||
Romana | 0 | - | 2 | Nocerina | |||
Atletico Uri | 0 | - | 1 | Trastevere | |||
Cassino | 1 | 80' | 2 | Ostia Mare | |||
San Marzano | 1 | - | 0 | Team Nuova Florida |
Santa Maria Cilento | 3 | - | 4 | Casarano | |||
Barletta | 1 | - | 2 | F. Andria | |||
Bitonto | 0 | - | 4 | Gelbison | |||
Paganese | 2 | - | 5 | Gravina | |||
Manfredonia | 0 | 80' | 0 | Nardò | |||
Gallipoli | 2 | 77' | 3 | USD Palmese | |||
Matera | 0 | 84' | 1 | Rotonda | |||
Città di Fasano | 0 | 51' | 1 | Team Altamura | |||
Angri Calcio | 0 | 39' | 0 | Martina Franca |
Lamezia Terme | Cancelled | Castrovillari | |||||
La Fenice Amaranto | 5 | - | 1 | Akragas | |||
Portici | 1 | - | 1 | Città Di Sant’Agata | |||
Licata | 4 | - | 0 | Gioiese | |||
Siracusa | 0 | - | 0 | Ragusa | |||
Igea Virtus | 1 | 82' | 1 | Afragolese | |||
San Luca | 0 | 85' | 0 | Trapani 1905 | |||
Acireale | 1 | 80' | 0 | Vibonese | |||
Sancataldese | 0 | 39' | 0 | Canicattì |
Stade Renard | 1 | - | 1 | Canon | |||
Gazelle | - | Victoria United | |||||
Jeunes Fauves | - | Fortuna Mfou | |||||
Les Astres | - | PWD | |||||
Cotonsport | 0 | 39' | 0 | Colombe | |||
Young Sport Academy | - | Dynamo de Douala | |||||
UMS de Loum | - | APEJES Academy | |||||
Union Douala | - | Aigle Royal |
Foncha ST | - | Rangers | |||||
Bafmeng United | - | Panthère | |||||
FAP | 0 | 55' | 0 | Yafoot | |||
Leopard de Douala | - | Unisport Bafang | |||||
Djiko | - | Racing | |||||
ISOHSA | 2 | - | 0 | Renaissance |
Muras United | 1 | - | 3 | Neftchi |
Dugopolje | 0 | 57' | 0 | Dubrava Zagreb | |||
Bijelo Brdo | 1 | 55' | 1 | Radnik Sesvete |
Maksimir Zagreb | - | HASK |
Watanga | - | BEA Mountain |
Ksar | - | AS Entou | |||||
Concorde | - | Chemal | |||||
Garde Nationale | 0 | 31' | 0 | Nouakchott King's |
CA Monarcas Morelia | - | Venados | |||||
Culiacan | - | Club Atlante |
Chilangos | - | Aguacateros CDU |
Monterrey | - | Tijuana |
Ferrymead Bays | - | Universities | |||||
Christchurch United | - | Nomads United | |||||
Hamilton Wanderers | - | Melville United | |||||
Dunedin City Royals | - | Cashmere Technical | |||||
Twenty 11 | - | Nelson Suburbs | |||||
Coastal Spirit | - | Selwyn United | |||||
Bay Olympic | - | East Coast Bays | |||||
Tauranga City United | - | Auckland United | |||||
Birkenhead United | - | West Coast Rangers | |||||
Manurewa | - | Western Springs | |||||
Auckland City | - | Eastern Suburbs |
Deportivo Garcilaso | - | Comerciantes Unidos | |||||
Alianza Lima | - | Los Chankas |
Wisła Puławy | - | Olimpia Elbląg | |||||
Jastrzębie | - | Kotwica Kołobrzeg | |||||
ZKS Stal Stalowa Wola | - | Sandecja Nowy Sącz |
Unia Swarzędz | - | Vineta Wolin |
Ślęza Wrocław | - | Lechia Zielona Góra |
Raków Częstochowa U19 | 0 | - | 0 | Jagiellonia U19 | |||
Sandecja Nowy Sącz U19 | 0 | - | 3 | Pogoń Szczecin U19 | |||
Lech Poznań U19 | 3 | - | 1 | Zagłębie Lubin U19 | |||
Wisła Kraków U19 | 1 | - | 2 | Legia Warszawa U19 | |||
Polonia Warszawa U19 | 3 | 82' | 1 | Warta Poznań U19 |
Corvinul Hunedoara | - | AS FC Buzău |
Al Batin | - | Hajer | |||||
Al-Ain | - | Al Jandal | |||||
Al Orubah | - | Jeddah |
Vänersborgs IF | - | IFK Skövde |
Skellefteå | - | IFK Östersund | |||||
Kiruna FF | - | Bergnäsets | |||||
Boden | - | Gottne |
Sleipner | - | Nacka Iliria |
Landvetter IS | - | Vastra Frolunda IF | |||||
Husqvarna | - | Qviding FIF |
Breitenrain | - | Paradiso |
Sion II | - | Naters | |||||
Vevey United | - | Pully Football | |||||
La Sarraz-Eclépens | - | Echallens | |||||
Grand-Saconnex | - | Terre Sainte | |||||
La Chaux-de-Fonds | - | Chênois | |||||
Meyrin | - | Lausanne Sport II |
Muttenz | - | Bassecourt | |||||
Thun II | - | Muri | |||||
Rotkreuz | - | Köniz | |||||
Münsingen | - | Solothurn |
YF Juventus | - | Gossau | |||||
Tuggen | - | Balzers | |||||
Höngg | - | Kosova | |||||
Uzwil | - | Linth |
Tavannes / Tramelan | - | Ueberstorf | |||||
Schöftland | - | Binningen | |||||
Concordia Lausanne | - | Ajoie-Monterri |
Perlen-Buchrain | - | Cham II | |||||
Goldau | - | Sursee | |||||
Unterstrass | - | Brunnen |
Thalwil | - | Frauenfeld | |||||
Bülach | - | Adliswil | |||||
Weesen | - | Bazenheid | |||||
SV Schaffhausen | - | Tägerwilen |
Guédiawaye | - | Stade de Mbour | |||||
DSC | - | Teungueth | |||||
Ouakam | - | Génération Foot | |||||
Sonacos | - | Jaraaf | |||||
Gorée | - | Casa Sport | |||||
La Linguère | - | Jamono Fatick |
CAPS United | - | Bikita Minerals | |||||
Arenel Movers | 0 | - | 0 | Herentals | |||
Platinum | - | Chicken Inn | |||||
Kariba | - | Ngezi Platinum | |||||
Green Fuel | - | TelOne | |||||
Manica Diamonds | - | Chegutu Pirates |
Považská Bystrica | 1 | 85' | 3 | Futura Humenné |
Lipany | - | Snina |
Dubnica | - | Častkovce |
Estradense | 2 | - | 1 | Pontevedra II | |||
Polvorín | 4 | - | 2 | UD Ourense | |||
Celta de Vigo III | 3 | - | 3 | Atlético Arteixo | |||
Rápido Bouzas | 1 | - | 2 | Viveiro | |||
Silva | 0 | - | 2 | Bergantiños | |||
Paiosaco | - | Sarriana | |||||
Betanzos | - | Arosa | |||||
Barbadás | - | Alondras | |||||
Arzúa | - | Somozas |
Gijón Industrial | 0 | - | 1 | Condal | |||
Luarca | - | Colunga | |||||
Lealtad | 2 | - | 1 | Urraca | |||
Ceares | 0 | - | 1 | L'Entregu | |||
Llanes | - | Real Titánico | |||||
Praviano | - | Tuilla |
Siete Villas | 1 | - | 1 | Solares | |||
Bezana | - | Sámano | |||||
Castro | - | Atlético Albericia |
Beasain | 1 | - | 1 | Touring | |||
Portugalete | 3 | - | 1 | Padura | |||
Basconia | 1 | - | 1 | Durango | |||
Deportivo Alavés III | 0 | - | 1 | Deusto | |||
Aurrerá Ondarroa | 0 | 10' | 0 | Lagun Onak |
Vilassar Mar | - | Peralada | |||||
Reddis | - | L'Hospitalet |
Elche II | 3 | - | 0 | Villarreal III | |||
Burriana | - | Rayo Ibense |
Canillas | 1 | - | 2 | Leganés II | |||
Trival Valderas | 0 | - | 0 | Las Rozas | |||
Pozuelo Alarcón | 0 | - | 1 | Torrejón | |||
Colonia Moscardó | 0 | - | 3 | Collado Villalba | |||
Villanueva Pardillo | 0 | 9' | 0 | Galapagar |
Villaralbo | 1 | - | 2 | Burgos Promesas | |||
La Virgen del Camino | 1 | - | 0 | UD Santa Marta | |||
Laguna de Duero | - | Atlético Astorga | |||||
Mirandés II | 0 | 12' | 0 | Ponferradina II | |||
Bembibre | - | Almazán |
Huétor Tájar | 0 | - | 0 | Polideportivo Almería |
Cartaya | 1 | - | 0 | Utrera | |||
Cabecense | 1 | - | 0 | Pozoblanco | |||
Atlético Espeleño | 1 | - | 0 | La Palma | |||
Ceuta II | 0 | 39' | 0 | Puente Genil |
Ibiza Islas Pitiusas | 3 | - | 3 | Constància | |||
Collerense | 0 | - | 2 | Poblense | |||
Binissalem | 1 | - | 2 | Portmany | |||
Mercadal | - | Manacor | |||||
Llosetense | 0 | 39' | 0 | Alcúdia |
Arucas | 1 | - | 1 | Tenerife II | |||
Tamaraceite | 1 | - | 1 | Teror | |||
Panadería Pulido | 2 | - | 1 | Lanzarote | |||
Santa Úrsula | 1 | - | 0 | Ibarra | |||
La Cuadra | 0 | - | 1 | Unión Sur Yaiza | |||
Marino | - | Atlético Victoria |
Castuera | 3 | - | 1 | Calamonte | |||
Arroyo | 1 | - | 1 | Trujillo | |||
Diocesano | - | Don Álvaro | |||||
Villafranca | - | Atlético Pueblonuevo |
Beti Onak | 1 | - | 0 | Txantrea | |||
Alesves | 2 | - | 2 | Ardoi | |||
Beti Kozkor | 1 | - | 0 | Bidezarra | |||
Cirbonero | - | Cortes |
Comillas | 0 | - | 2 | Arnedo | |||
La Calzada | 0 | - | 1 | UD Logroñés II | |||
Oyonesa | - | Alberite | |||||
Berceo | 0 | - | 2 | Anguiano | |||
River Ebro | 0 | - | 1 | Haro Deportivo | |||
Calahorra II | - | Varea | |||||
Tedeón | 0 | - | 0 | Racing Rioja |
Huesca II | 0 | - | 0 | Borja | |||
Calamocha | 0 | - | 0 | Binéfar | |||
Épila | 1 | - | 1 | Cuarte | |||
Belchite 97 | 1 | - | 2 | Ejea | |||
Caspe | 0 | 11' | 0 | Cariñena | |||
Ebro | 0 | 11' | 0 | Utrillas | |||
CDJ Tamarite | - | Fuentes | |||||
Fraga | - | Illueca |
Conquense | 4 | - | 1 | San Clemente | |||
Toledo | 3 | - | 2 | Calvo Sotelo | |||
Cazalegas | 2 | - | 0 | La Solana | |||
Villarrubia | 1 | - | 0 | Socuéllamos | |||
Villarrobledo | 2 | - | 1 | Atlético Tomelloso | |||
Azuqueca | 3 | - | 0 | Torrijos | |||
Quintanar del Rey | 1 | - | 0 | Tarancón | |||
Villacañas | - | Marchamalo | |||||
Huracán Balazote | - | Albacete II |
Mladá Boleslav U19 | 3 | - | 0 | České Budějovice U19 | |||
Zbrojovka Brno U19 | 1 | - | 3 | Pardubice U19 |
Maroons | 2 | - | 0 | Express | |||
KCCA | - | Busoga United |
River Plate | - | Defensor Sporting |
Dinamo Samarqand | - | Metalourg |
Deportivo Táchira | - | Metropolitanos |
Emirates | - | Bani Yas | |||||
Al Nasr | - | Hatta |
Charlotte Independence | - | Spokane Velocity |
FC Cincinnati II | - | New York RB II | |||||
Chicago Fire II | - | Philadelphia Union II | |||||
Crown Legacy | - | Atlanta United II | |||||
Houston Dynamo FC II | - | Austin II |
Mekelakeya | - | Dicha SC | |||||
Ethiopia Bunna | - | Fasil Kenema | |||||
LDF | 1 | - | 0 | Dicha SC |
Union Weißkirchen | - | Ostermiething |
Union Gamlitz | - | Wildon | |||||
Lebring | - | Schladming |
Kematen | - | Telfs |
Völkermarkt | - | SAK Klagenfurt | |||||
Wolfsberg | - | Kraig | |||||
Lendorf | - | Donau Klagenfurt | |||||
SK Austria Klagenfurt | - | Bleiburg |