Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
6
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Engeland
Zwitserland
Competities Tsjechië
Czech Liga
FNL
Beker
Super Cup
3. liga ČFL A
3. liga ČFL B
3. liga MSFL
3. Division Division A
3. Division Division B
3. Division Division C
3. Division Division D
3. Division Division E
3. Division Division F
Juniorská Liga
1. Liga O19
1. Liga Women
Beker
Tsjechië 2023/2024
Ronde:
««
«
2nd Preliminary Round
1st Preliminary Round
2nd Preliminary Round
1st Round
2nd Round
3rd Round
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Bzenec
0
-
3
Sokol Lanžhot
Baťov
2
-
4
Hodonín
Humpolec
1
-
3
Žďár nad Sázavou
Slavičín
0
-
1
Zlínsko
SK Hořovice
1
-
2
Sokol Hostouň
Slavia Hradec Králové
2
-
0
Vysoké Mýto
Beskyd Frenštát
1
-
2
Vítkovice
Hřebeč
3
AET
4
Újezd Praha 4
Olympie Březová
4
AET
5
Mariánské Lázně
Petřín Plzeň
2
-
1
Hvězda Cheb
Spoje Praha
1
-
3
Benátky nad Jizerou
Velké Hamry
6
-
1
Trutnov
Přeštice
8
-
0
Ostrov
Polanka nad Odrou
0
-
1
Hlučín
Sokol Nespeky
2
-
1
Komárov
Bílovec
0
-
3
Frýdek-Místek
Břidličná
0
-
6
Uničov
Chomutov
3
-
1
Aritma Praha
TJ Holesov
2
-
1
Uherský Brod
Jiskra Rýmařov
3
AET
2
Krnov
Kostelec na Hané
0
-
8
Tatran Bohunice
Letohrad
0
-
2
Hlinsko
Libišany
3
-
9
Union Nový Bydžov
MILO Olomouc
5
-
3
Blansko
Rokycany
1
-
2
Doubravka
Skaštice
0
-
3
Slovan Rosice
Spartak Chrastava
0
-
2
Turnov
Tachov
1
-
3
Klatovy
Tempo Praha
2
-
3
SK Kladno
Tatran Všechovice
0
-
1
Hranice
Vsetín
7
-
1
Valašské Meziříčí
Řepiště
3
-
1
Nový Jičín
Baník Modlany
2
AET
2
Štětí
Dálnice Speřice
0
-
2
Ždírec nad Doubravou
Havířov
2
-
1
Bospor Bohumín
Hluboká nad Vltavou
1
Pen
3-4
1
Spartak Soběslav
Jeseník
0
-
2
Šumperk
Kuřim
1
-
2
Vrchovina NM
Pelhřimov
0
-
2
Havlíčkův Brod
Sokol Tasovice
3
-
5
Start Brno
Sokol Čechovice
1
-
5
Kozlovice
Spartak Průhonice
0
-
6
Benešov
Stará Říše
0
-
2
Znojmo
Strání
5
-
3
Břeclav
Unie Hlubina
2
-
1
Frýdlant
Český Brod
2
-
0
Slaný