Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
0
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
CAF World Cup Qualifiers
vs
Algeria
Guinea
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division ACFF B
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
19
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
KFC Turnhout
1
-
2
Wellen
Sint-Lenaarts
2
-
1
KFC Eksel
Witgoor Sport
0
-
0
Berg en Dal
Esperanza Pelt
1
-
0
Zepperen-Brustem
Nijlen
2
-
1
Zwarte Leeuw
Schoonbeek-Beverst
1
-
3
Betekom
Avanti
3
-
0
Pepingen-Halle
Beerschot VA II
0
-
0
Diest
Erpe-Mere United
0
-
2
Sint-Denijs Sport
Wambeek-Ternat
0
-
3
HO Kalken
Wielsbeke
2
-
1
Elene-Grotenberge
Blankenberge
0
-
0
Jong Lede
Eendracht Termien
3
-
0
Geel
Roeselare Daisel
1
-
0
VW Hamme
Westhoek
2
-
1
Eendracht Aalter
Wolvertem Merchtem
3
-
1
Eendracht Wervik
Arquet
1
-
2
RAS Monceau
Seraing II
2
-
6
Sprimont
Aische
1
-
1
Ostiches
Aywaille
3
-
1
Waremme
Belœil
4
-
1
Couvin-Mariembourg
Crossing Schaerbeek
2
-
1
Braine
Entité Manageoise
3
-
1
Jodoigne LS
Flénu
4
-
0
Perwez
Gouvy
4
-
3
Wanze / Bas-Oha
Herstal
1
-
2
Richelle United
Jeunesse Tamines
1
-
0
Rapid Symphorinois
Longlier
1
-
5
Elsautoise
Marloie Sport
1
-
3
Huy
Mormont
5
-
1
Meix-Devant-Virton
Onhaye
4
-
1
Wallonne Ciney
Raeren-Eynatten
3
-
1
Habay-la-Neuve