Egnatia Rrogozhinë | 1 | - | 0 | Kukësi | |||
Vllaznia Shkodër | - | Erzeni Shijak | |||||
Tirana | - | Teuta Durrës |
Hertha BSC II | 1 | - | 1 | Lokomotive Leipzig |
BTS Neustadt | 4 | - | 2 | ESC Geestemünde |
Tigre | - | Belgrano | |||||
Defensa y Justicia | - | Estudiantes | |||||
Huracán | - | River Plate |
Guillermo Brown | - | Talleres Remedios | |||||
Agropecuario | - | Quilmes |
Estudiantes de San Luis | - | Atenas |
Belouizdad | - | Olympique Akbou | |||||
USM Annaba | - | CS Constantine | |||||
ES Mostaganem | - | NA Hussein Dey | |||||
US Biskra | - | MC Oran |
Nikarm | 2 | - | 4 | Ararat II | |||
Gandzasar | 0 | - | 1 | Lernayin Artsakh |
Al Ittihad | - | Al Fayha | |||||
Al Taawon | - | Al Hazm | |||||
Al Akhdoud | - | Al Raed | |||||
Al Ittifaq | - | Al Ahli | |||||
Damak | - | Al Khaleej |
Al Adalah | - | Al Taraji | |||||
Al Qaisoma | - | Al Safa | |||||
Al Faisaly | - | Al Kholood | |||||
Al Jabalain | - | Ohod | |||||
Al Arabi | - | Al-Qadsiah |
Adelaide United | 4 | - | 1 | Western United |
Nepean | - | Blacktown Spartans | |||||
Northern Tigers | - | Mt Druitt Town | |||||
Rydalmere Lions | - | Hakoah Sydney City |
Adelaide United | TBA | Newcastle Jets | |||||
Wellington Phoenix | - | Western Sydney Wanderers |
Qəbələ | 0 | - | 1 | Neftchi Baku | |||
Kapaz | 0 | HT | 1 | Qarabag |
Zaqatala | 0 | - | 1 | MOIK | |||
İmişli | 0 | - | 0 | Shamakhi |
Sheikh Jamal | 1 | - | 1 | Sheikh Russel | |||
Mohammedan Dhaka | 4 | - | 0 | Fortis | |||
Abahani Chittagong | 0 | - | 1 | Bangladesh Police |
Dnepr Mogilev | 0 | - | 0 | Arsenal | |||
Dinamo Brest | - | Smorgon |
Real Santa Cruz | Postp. | The Strongest |
Nico United | - | Galaxy | |||||
Masitaoka | - | Orapa United | |||||
TAFIC | - | Holy Ghost |
Amazonas | - | Parintins | |||||
Manaus | - | São Raimundo AM |
Ferroviária | - | Cruzeiro | |||||
Atlético Mineiro | - | Flamengo | |||||
Santos | - | RB Bragantino | |||||
Fluminense | - | São Paulo | |||||
Corinthians | - | Internacional RS |
Pirin Blagoevgrad | 2 | - | 1 | Etar VT | |||
Arda | 1 | 71' | 1 | Krumovgrad | |||
Levski Sofia | - | Slavia Sofia |
Gent | - | Standard Liège |
Club Brugge II | - | Dender | |||||
Beerschot | - | KRC Genk II |
Malmundaria | - | Ster-Francorchamps | |||||
Beaufays | - | JS Fizoise |
Ladies Genk | - | Anderlecht | |||||
White Star Woluwe | - | Zulte Waregem |
St. Truiden U21 | - | RFC de Liege U21 |
Igman Konjic | 2 | - | 0 | Sloga Doboj | |||
Tuzla City | 0 | HT | 2 | Sarajevo | |||
Željezničar | - | Velez |
HJK | 1 | - | 1 | PK-35 / VJS | |||
EIF | 2 | - | 2 | KäPa | |||
PEPO | - | JIPPO | |||||
VPS | - | Jaro | |||||
Ilves | Cancl. | Lahti | |||||
Lahti | - | Gnistan | |||||
Klubi-04 | 3 | 74' | 0 | SalPa | |||
Mariehamn | 2 | 45' | 0 | KTP | |||
Ilves | 1 | HT | 0 | Oulu | |||
Fløy-Flekkerøy | TBA | Jerv |
Japan U16 W | - | Sweden U16 W | |||||
France U16 W | - | Mexico U16 W |
Al Shamal | - | Al Ahli | |||||
Umm Salal | - | Muaither |
Cobresal | - | Palestino |
Unión San Felipe | - | Deportes Limache |
Sichuan Jiuniu | 2 | - | 2 | Cangzhou Mighty Lions |
Doxa | - | Othellos | |||||
Apollon | - | AE Zakakiou |
CARA Brazzaville | 0 | - | 0 | Chéminots | |||
Léopards de Dolisié | 2 | - | 2 | Nouvelle Génération | |||
V.Club Mokanda | - | Kondzo | |||||
Jeunesse Unie de Kintélé | - | Nathaly's |
Boeun Sangmu | 0 | - | 0 | Incheon Red Angels | |||
Hwacheon KSPO | 1 | - | 1 | Sejong | |||
Suwon FMC | 3 | - | 0 | Changnyeong | |||
Seoul | 1 | - | 3 | Gyeongju |
Pérez Zeledón | - | Santos de Guápiles |
Istra 1961 | 0 | 51' | 0 | Lokomotiva Zagreb | |||
Slaven Koprivnica | - | Osijek |
Cibalia | 1 | - | 2 | Zrinski Jurjevac | |||
Solin | 0 | 72' | 0 | Jarun |
Hrvatski dragovoljac | 0 | 73' | 2 | Dugo Selo | |||
Opatija | 1 | 71' | 0 | Mladost Ždralovi | |||
Kustošija | 1 | 66' | 0 | Jadran LP | |||
Bjelovar | 3 | 74' | 0 | Grobničan Čavle | |||
Karlovac 1919 | - | Hrvace |
Kurilovec | - | Ponikve |
Nordsjælland | 0 | 29' | 0 | AGF | |||
Silkeborg | - | Fredericia |
Køge | - | Kolding |
Al Wahda | - | Shabab Al Ahli | |||||
Kalba | - | Ajman |
Bristol City | 1 | - | 0 | Leicester City | |||
Millwall | 1 | - | 1 | West Bromwich Albion | |||
Cardiff City | 0 | HT | 2 | Sunderland | |||
Huddersfield Town | 0 | HT | 2 | Coventry City | |||
Hull City | 0 | HT | 0 | Stoke City | |||
Norwich City | 0 | HT | 1 | Plymouth Argyle | |||
Preston North End | 3 | HT | 0 | Rotherham United | |||
Queens Park Rangers | 0 | HT | 0 | Birmingham City | |||
Sheffield Wednesday | 1 | HT | 0 | Swansea City | |||
Southampton | 1 | HT | 0 | Middlesbrough | |||
Blackburn Rovers | - | Ipswich Town | |||||
Watford | - | Leeds United |
Barnsley | 0 | HT | 1 | Cambridge United | |||
Derby County | 1 | HT | 0 | Blackpool | |||
Exeter City | 1 | HT | 0 | Charlton Athletic | |||
Fleetwood Town | 0 | HT | 1 | Cheltenham Town | |||
Lincoln City | 0 | HT | 0 | Leyton Orient | |||
Peterborough United | 0 | HT | 1 | Carlisle United | |||
Port Vale | 1 | HT | 0 | Bristol Rovers | |||
Reading | 0 | HT | 0 | Northampton Town | |||
Shrewsbury Town | 0 | HT | 0 | Oxford United | |||
Stevenage | 0 | HT | 0 | Bolton Wanderers | |||
Wigan Athletic | 1 | HT | 0 | Burton Albion | |||
Wycombe Wanderers | 1 | HT | 2 | Portsmouth |
AFC Wimbledon | 0 | HT | 1 | Harrogate Town | |||
Accrington Stanley | 0 | HT | 0 | Morecambe | |||
Barrow | 2 | HT | 0 | Grimsby Town | |||
Bradford City | 0 | HT | 0 | Tranmere Rovers | |||
Colchester United | 0 | HT | 1 | Newport County | |||
Crawley Town | 0 | HT | 0 | Doncaster Rovers | |||
Forest Green Rovers | 0 | HT | 2 | Stockport County | |||
Gillingham | 0 | HT | 0 | Crewe Alexandra | |||
Milton Keynes Dons | 1 | HT | 0 | Walsall | |||
Salford City | 0 | HT | 1 | Sutton United | |||
Swindon Town | 1 | HT | 0 | Notts County | |||
Wrexham | 1 | HT | 0 | Mansfield Town |
Boreham Wood | 1 | HT | 4 | Dagenham & Redbridge | |||
Dorking Wanderers | 0 | HT | 1 | Bromley | |||
Ebbsfleet United | 0 | HT | 1 | Southend United | |||
Gateshead | 1 | HT | 0 | Rochdale | |||
Hartlepool United | 0 | HT | 0 | Halifax Town | |||
Kidderminster Harriers | 1 | HT | 1 | Altrincham | |||
Maidenhead United | 2 | HT | 0 | Aldershot Town | |||
Oldham Athletic | 1 | HT | 3 | Fylde | |||
Oxford City | 1 | HT | 0 | Wealdstone | |||
Solihull Moors | 1 | HT | 2 | Barnet | |||
Woking | 0 | HT | 1 | Eastleigh | |||
York City | 0 | 45' | 1 | Chesterfield |
Gloucester City | 1 | - | 1 | Brackley Town | |||
Alfreton Town | 0 | HT | 0 | Rushall Olympic | |||
Banbury United | Postp. | Hereford | |||||
Blyth Spartans | 1 | HT | 0 | Curzon Ashton | |||
Boston United | 2 | HT | 0 | Peterborough Sports | |||
Buxton | 1 | HT | 1 | Chester | |||
Darlington | 0 | HT | 1 | Chorley | |||
Farsley Celtic | 0 | HT | 0 | Southport | |||
Scarborough Athletic | 1 | HT | 1 | Warrington Town | |||
Scunthorpe United | 0 | HT | 0 | King's Lynn Town | |||
South Shields | 0 | HT | 0 | Spennymoor Town | |||
Tamworth | 0 | HT | 0 | Bishop's Stortford |
Bath City | 1 | HT | 0 | Weymouth | |||
Chelmsford City | 2 | HT | 0 | Dartford | |||
Eastbourne Borough | 1 | HT | 1 | Maidstone United | |||
Farnborough | Postp. | Chippenham Town | |||||
Hampton & Richmond | 0 | HT | 0 | Tonbridge Angels | |||
Havant & Waterlooville | 1 | HT | 1 | Worthing | |||
Hemel Hempstead Town | 2 | HT | 1 | Aveley | |||
St Albans City | 0 | HT | 1 | Braintree Town | |||
Welling United | 0 | HT | 0 | Dover Athletic | |||
Weston-super-Mare | 2 | HT | 0 | Taunton Town | |||
Yeovil Town | 1 | HT | 0 | Torquay United | |||
Truro City | - | Slough Town |
Ashton United | 2 | HT | 1 | Whitby Town |
Basingstoke Town | 0 | HT | 0 | Gosport Borough | |||
Chesham United | 0 | HT | 0 | Hayes & Yeading United | |||
Hungerford Town | 2 | HT | 0 | Bracknell Town | |||
Poole Town | 0 | HT | 0 | AFC Totton |
AFC Telford United | 1 | HT | 0 | Redditch United | |||
Hitchin Town | 0 | HT | 0 | Needham Market |
Cray Wanderers | 1 | HT | 1 | Chatham Town | |||
Folkestone Invicta | 2 | HT | 1 | Lewes | |||
Haringey Borough | 0 | HT | 1 | Hastings United | |||
Concord Rangers | - | Carshalton Athletic |
Littlehampton Town | - | Ramsgate | |||||
Sittingbourne | - | Horndean | |||||
Sevenoaks Town | - | Ashford United |
Bootle | - | Trafford | |||||
Leek Town | - | Stalybridge Celtic | |||||
Runcorn Linnets | - | Nantwich Town | |||||
Vauxhall Motors | - | Kidsgrove Athletic |
Westbury United | - | Yate Town | |||||
Malvern Town | - | Melksham Town |
Crystal Palace U21 | Postp. | Tottenham Hotspur U21 |
Middlesbrough U18 | 0 | - | 2 | Sunderland U18 |
Burnley U21 | 1 | - | 3 | Crewe Alexandra U21 | |||
Charlton Athletic U21 | 1 | - | 2 | AFC Bournemouth U21 |
Ružomberok | - | DAC 1904 |
Slovan Bratislava II | 0 | - | 0 | Tatran Prešov | |||
Slavoj Trebišov | 1 | - | 2 | Petržalka | |||
Púchov | 0 | - | 0 | Dolný Kubín | |||
Pohronie | - | Komárno |
Rača | - | Podkonice | |||||
MFK Zvolen | - | Nové Mesto nad Váhom | |||||
Malacky | - | Sereď |
Cadiz | - | Granada |
Burgos | - | Espanyol |
Torina | - | Escobedo | |||||
Laredo | - | Vimenor |
Tona | 4 | - | 1 | Castelldefels | |||
Prat | 1 | - | 2 | Olot | |||
Vilafranca | 0 | - | 0 | Grama | |||
Rapitenca | 0 | HT | 0 | Mollerussa |
Castellonense | 3 | - | 0 | Castellón II | |||
Utiel | - | Ontinyent 1931 |
Tres Cantos | 5 | - | 2 | AD Parla |
Felanitx | - | Santanyí |
Las Palmas II | 2 | - | 1 | Villa Santa Brígida |
Deportiva Minera | 1 | - | 0 | UCAM Murcia II |
Fuente Cantos | 1 | - | 3 | Azuaga | |||
CP Olivenza | 0 | - | 1 | Jaraíz |
Casalarreina | 1 | - | 2 | Alfaro |
North Carolina | - | Hartford Athletic |
Lexington | - | Greenville Triumph | |||||
Central Valley Fuego | - | Forward Madison |
Michigan Stars | Postp. | Irvine Zeta | |||||
Club De Lyon | Postp. | Capo |
Orlando Pride | - | Chicago Red Stars | |||||
San Diego Wave | - | OL Reign |
Kuressaare | 3 | - | 0 | Tallinna Kalev |
Adama Kenema | 2 | - | 1 | Kedus Giorgis | |||
Hadiya Hosaena | - | Hambericho Durame |
FC RP | - | Masku |
Lille | - | Lens |
Dijon | - | Nîmes | |||||
Châteauroux | - | Martigues | |||||
Le Mans | - | Épinal | |||||
Marignane GCB | - | Versailles | |||||
Cholet | - | Red Star |
Paris FC | - | Montpellier |
Lokomotivi Tbilisi | 1 | HT | 0 | Shturmi |
Dila | 1 | HT | 1 | Saburtalo | |||
Kolkheti Poti | - | Telavi | |||||
Dinamo Batumi | - | Torpedo Kutaisi |
ADO Den Haag | - | Groningen | |||||
Den Bosch | - | Dordrecht | |||||
Helmond Sport | - | Willem II | |||||
Telstar | - | Utrecht II | |||||
Emmen | - | Ajax II | |||||
De Graafschap | - | AZ II | |||||
NAC Breda | - | MVV | |||||
Eindhoven | - | Cambuur | |||||
VVV | - | TOP Oss |
Kloetinge | - | HSV Hoek |
Simba | - | Al Ahly |
Derry City | - | Galway United | |||||
Drogheda United | - | St Patrick's Athletic | |||||
Shelbourne | - | Dundalk | |||||
Waterford | - | Sligo Rovers | |||||
Shamrock Rovers | - | Bohemians |
Bray Wanderers | - | Cobh Ramblers | |||||
Cork City | - | Athlone Town | |||||
Kerry | - | Wexford | |||||
Longford Town | - | UCD | |||||
Treaty United | - | Finn Harps |
Minaj U19 | 2 | - | 3 | Oleksandriya U19 | |||
Veres Rivne U19 | 0 | - | 1 | Kryvbas 2020 U19 | |||
Zhytomyr U19 | 3 | - | 1 | Ch. Odessa U19 | |||
Obolon Kiev U19 | 2 | - | 1 | Shakhtar Donetsk U19 |
Hapoel Ramat Gan | 0 | - | 0 | Ironi Tiberias | |||
Ironi Kiryat Shmona | 0 | - | 2 | Hapoel Umm al-Fahm | |||
Hapoel Kfar Saba | 2 | - | 2 | Sektzia Nes Tziona | |||
Hapoel Nof HaGalil | 2 | - | 2 | Bnei Yehuda | |||
Hapoel Afula | 3 | - | 1 | Hapoel Rishon LeZion |
Ironi Modi'in | 2 | - | 0 | Nordia Jerusalem | |||
Ironi Nesher | 0 | - | 2 | Hapoel Ra'anana | |||
Dimona | 2 | - | 2 | Hapoel Bik'at HaYarden | |||
Maccabi Ashdod | 0 | - | 1 | Maccabi Yavne | |||
Hapoel Kaukab | 1 | - | 0 | Tzeirei Umm al-Fahm | |||
Maccabi Ahi Nazareth | 1 | - | 0 | Maccabi K. Ata Bialik | |||
Maccabi Nujeidat Ahmed | 0 | - | 4 | Tira | |||
Hapoel Lod | 1 | - | 4 | Hapoel Herzliya | |||
Maccabi Kiryat Malachi | 2 | - | 2 | Hapoel Marmorek |
Campodarsego | 0 | - | 1 | Union Clodiense | |||
Virtus Bolzano | 1 | 70' | 1 | Este |
Salernitana U19 | 3 | - | 1 | Monopoli U19 | |||
SPAL U19 | 0 | - | 1 | Vicenza U19 | |||
Brescia U19 | 0 | - | 1 | AlbinoLeffe U19 | |||
Cittadella U19 | 2 | 70' | 1 | Udinese U19 |
Internazionale | - | Roma |
Al Fahaheel | - | Al Qadsia |
ELWA United | - | LPRC Oilers | |||||
Freeport | - | Nimba Kwado |
Tadamon Sour | 3 | - | 0 | Tripoli SC |
Jia Hua | - | Universidade de Macau | |||||
Tak Chun Ka I | - | Hang Sai |
Tevragh-Zeïne | - | Inter Nouakchott | |||||
Concorde | - | Chemal |
Spartanii Selemet | 2 | - | 4 | Saksan |
Dinamo-Auto | - | Sheriff II | |||||
Olimp Comrat | - | Real Succes | |||||
FCM Ungheni | - | Iskra |
Bavarians | 2 | - | 4 | Khovd |
Puebla | - | Tigres UANL | |||||
América | - | Atlético San Luis | |||||
Mazatlán | - | Tijuana |
Celaya | - | Tlaxcala |
Correcaminos UAT II | - | Saltillo | |||||
Tecos | - | Cimarrones de Sonora II | |||||
Orgullo Reynosa | - | Coras | |||||
Chihuahua FC | Cancelled | Real Apodaca |
Deportivo Dongu | - | Caja Oblatos CFD | |||||
Chilangos | - | Aguacateros CDU | |||||
Poza Rica | - | Deportivo Ayense |
América U23 | 0 | HT | 0 | Atlético San Luis U23 | |||
Mazatlán U23 | - | Tijuana U23 |
Cruz Azul | - | América | |||||
Querétaro | - | Necaxa | |||||
León | - | Mazatlán |
Glentoran | - | Linfield |
North Wellington | - | Waterside Karori | |||||
Miramar | - | Wellington Phoenix II | |||||
Petone | - | Stop Out | |||||
Island Bay United | - | Western Suburbs |
Cusco | - | Unión Comercio |
Jagiellonia II | - | Unia Skierniewice | |||||
Broń Radom | - | Lechia T. Mazowiecki |
Pogoń Szczecin II | - | Błękitni Stargard | |||||
Unia Solec Kujawski | - | Świt Skolwin | |||||
Luzino | - | Noteć Czarnków |
Górnik Zabrze II | - | Kluczbork | |||||
Warta Gorzów | - | Gwarek Tarnowskie Góry |
KSZO 1929 | - | Sokół Sieniawa |
Cracovia U19 | 2 | - | 2 | Arka Gdynia U19 |
Gil Vicente | 0 | 28' | 0 | Famalicão | |||
Benfica | - | Chaves | |||||
Estrela | - | Sporting Lisbon |
CF Os Belenenses | 3 | - | 1 | Feirense | |||
Paços Ferreira | 2 | 90' | 0 | Oliveirense | |||
Tondela | 0 | 27' | 0 | Vilaverdense |
Montalegre | 0 | HT | 1 | Os Limianos |
Leixões U23 | 2 | - | 2 | Academico Viseu U23 |
Farense U19 | 1 | - | 3 | Vitória Guimarães U19 |
União de Coimbra | 0 | HT | 1 | FC Alverca II |
OshMU Aldier | 1 | - | 0 | Kara-Balta | |||
Abdysh-Ata | 2 | - | 1 | Alay |
Opava | - | Hanácká | |||||
Vysočina Jihlava | - | Dukla Praha | |||||
Příbram | - | Vlašim | |||||
Zbrojovka Brno | - | Sparta Praha II |
Admira Praha | 1 | - | 2 | Loko Vltavín | |||
České Budějovice II | 3 | - | 1 | Králův Dvůr | |||
Sokol Hostouň | 0 | - | 3 | Povltava FA | |||
Jiskra Domažlice | 1 | 26' | 0 | Viktoria Plzeň II | |||
Písek | - | Dukla Praha II |
Sparta Kolín | 1 | - | 0 | Jablonec II | |||
Baník Souš | 0 | - | 0 | Mladá Boleslav II | |||
Slovan Velvary | 0 | HT | 0 | Teplice II | |||
Sokol Živanice | 0 | 28' | 0 | Hradec Králové II | |||
Ústí nad Labem | - | Chlumec nad Cidlinou |
Hodonín | 0 | - | 0 | Zlínsko | |||
Uherský Brod | 1 | - | 1 | Zlín II | |||
Blansko | 1 | - | 2 | Start Brno | |||
Frýdek-Místek | 0 | 70' | 2 | Karviná II | |||
Hranice | - | Tatran Bohunice |
Mariánské Lázně | 1 | - | 2 | Slavoj Český Krumlov | |||
Klatovy | 0 | 26' | 0 | Petřín Plzeň |
Olympie Březová | 3 | - | 2 | Hřebeč | |||
Meteor Praha | 0 | - | 1 | Slaný | |||
Neratovice-Byškovice | 2 | - | 1 | Chomutov | |||
Újezd Praha 4 | 0 | - | 4 | Štětí | |||
Brandýs nad Labem | 3 | - | 1 | Louny | |||
Český Brod | 2 | - | 2 | Ostrov |
Spoje Praha | 1 | - | 2 | Velké Hamry | |||
Dobrovice | 1 | - | 0 | Čáslav | |||
Hlinsko | 0 | HT | 0 | Turnov |
Ždírec nad Doubravou | 4 | - | 2 | Velká Bíteš | |||
Líšeň II | 2 | - | 0 | Velké Meziříčí | |||
Sokol Lanžhot | 2 | 71' | 1 | Žďár nad Sázavou | |||
Slavoj Polná | 0 | - | 1 | Pelhřimov |
Slavičín | 1 | - | 1 | Baťov | |||
Skaštice | 0 | - | 0 | HFK Olomouc | |||
Viktorie Přerov | 1 | - | 2 | Nový Jičín | |||
TJ Holesov | 0 | 42' | 0 | Vsetín |
Vratimov | 2 | - | 2 | Havířov | |||
Břidličná | 0 | - | 4 | Valašské Meziříčí |
Slovan Liberec U19 | 1 | - | 2 | Zlín U19 |
Gasogi United | - | Etoile de l'Est | |||||
Amagaju | 1 | - | 0 | Marine | |||
Gorilla | - | Police |
Dinamo Moscow | - | Rostov |
Ural U19 | 0 | - | 5 | CSKA Moskva U19 | |||
Nizhny Novgorod U19 | 1 | - | 2 | Rostov U19 | |||
Dinamo Moskva U19 | 0 | - | 0 | Fakel U19 | |||
Krylya Sovetov U19 | 3 | - | 2 | Master Saturn U19 | |||
Chertanovo U19 | 3 | - | 1 | Orenburg U19 | |||
Akademiya Konopleva U19 | 3 | - | 2 | Strogino U19 | |||
Spartak Moskva U19 | 3 | - | 1 | Lokomotiv Moskva U19 | |||
Sochi U19 | 1 | - | 0 | Rubin Kazan U19 | |||
Zenit U19 | 4 | - | 0 | Akhmat Grozny U21 | |||
Baltika U19 | - | Krasnodar U19 |
Ayr United | - | Airdrieonians |
Broki | - | PVV |
Vasalund | 3 | - | 1 | Karlberg | |||
FBK Karlstad | 0 | HT | 1 | Täby |
Lund | 1 | - | 0 | Rosengård | |||
Torns | 1 | - | 0 | Torslanda | |||
Falkenberg | 1 | - | 1 | Trollhättan |
Ahlafors | - | Lidköping | |||||
Herrestads | - | Kumla | |||||
Forward | - | Grebbestad | |||||
Gauthiod | - | Vänersborgs FK | |||||
Säffle SK | - | Stenungsund | |||||
Kongahälla | - | Motala | |||||
Ahlafors | - | Vänersborgs FK | |||||
Gauthiod | - | Lidköping |
Viggbyholms IK | - | Österåker United | |||||
Enköping | - | Gute |
Team Thoren | - | IFK Luleå |
Karlshamn | - | IFK Hässleholm | |||||
Österlen | - | Nosaby | |||||
Kristianstad | - | Simrishamn |
Enskede | - | Nyköping | |||||
Smedby | - | Sylvia |
Laholm | - | Öckerö | |||||
Astrio | - | Tord | |||||
Hittarp | - | Bergdalens | |||||
Varbergs GIF | - | Sävedalen |
Xamax | - | Schaffhausen | |||||
Stade Nyonnais | - | Sion | |||||
Bellinzona | - | Aarau |
Collex-Bossy | - | Châtel-St-Denis |
Cukaricki | 2 | - | 0 | Novi Pazar | |||
Radnik Surdulica | 0 | HT | 3 | Vojvodina | |||
IMT Novi Beograd | - | Železničar Pančevo | |||||
TSC | - | Voždovac |
Radnički Novi Beograd | 0 | - | 1 | GFK Sloboda Užice | |||
Jedinstvo Ub | 2 | - | 0 | Metalac GM | |||
Dubočica | - | Mačva Šabac |
Arkadag | - | Ahal | |||||
Merw | - | Köpetdag | |||||
Altyn Asyr | - | Nebitçi | |||||
Şagadam | - | Aşgabat |
FSC Mariupol' | 1 | - | 1 | Prykarpattia | |||
Podillya Khmelnytskyi | 3 | - | 1 | Kremin' | |||
Karpaty Lviv | 1 | - | 0 | Viktoriya Sumy | |||
Livyi Bereh | 3 | - | 0 | Ahrobiznes Volochysk |
Chayka | 2 | - | 2 | Zvyahel |
Wakiso Giants | 1 | - | 0 | NEC | |||
Kitara | 0 | - | 0 | BUL |
Cerro Largo | 0 | 27' | 0 | Racing | |||
Peñarol | - | Nacional |
AGMK | - | Bunyodkor | |||||
Qizilqum | - | Lokomotiv |
Zamora | - | Angostura |
Fundación AIFI | - | Marítimo |
Connah's Quay | 0 | - | 0 | Newtown | |||
Barry Town United | 0 | - | 0 | Penybont | |||
Colwyn Bay | 1 | - | 2 | Aberystwyth Town | |||
Pontypridd United | 0 | - | 1 | Haverfordwest County |
Baglan Dragons | 0 | - | 0 | Llantwit Major | |||
Carmarthen Town | 3 | - | 0 | Cwmbran Celtic | |||
Llandudno | 0 | 68' | 2 | Holywell | |||
Buckley Town | Postp. | Guilsfield | |||||
Gresford Athletic | 1 | 67' | 2 | Ruthin Town | |||
Llanidloes Town | 1 | 66' | 1 | Chirk AAA | |||
Mold Alexandra | 1 | 66' | 1 | Caersws | |||
Porthmadog | 0 | 71' | 2 | Airbus UK | |||
Ammanford | 1 | 68' | 1 | Caerau (Ely) | |||
Llanelli Town | 4 | 62' | 0 | Pontardawe Town | |||
Trefelin | 1 | 72' | 1 | Goytre United | |||
Afan Lido | 5 | 72' | 0 | Abergavenny Town | |||
Prestatyn Town | Postp. | Flint Town United | |||||
Cambrian & Clydach | - | Abertillery Bluebirds |
Highlanders | 1 | - | 0 | Simba Bhora | |||
Hwange | 0 | - | 2 | Bulawayo Chiefs | |||
Yadah | 0 | - | 0 | Dynamos |
Austria Vienna | - | Blau-Weiß Linz |
Leoben | - | Kapfenberger SV | |||||
St. Pölten | - | Amstetten | |||||
Ried | - | Grazer AK |
Marchfeld | - | TWL Elektra | |||||
Draßburg | - | Neusiedl | |||||
Ardagger / Viehdorf | - | Wiener SC | |||||
Traiskirchen | - | Rapid Wien II | |||||
Krems | - | Oberwart / Rotenturm |
Gleisdorf 09 | - | Wolfsberger AC II | |||||
Wallern / Marienkirchen | - | ASK Klagenfurt | |||||
Bad Gleichenberg | - | Voitsberg | |||||
LASK II | - | Union Vöcklamarkt | |||||
Weiz | - | Allerheiligen | |||||
WSPG Wels | - | Deutschlandsberger SC |
Kilb | - | Langenrohr | |||||
Zwettl | - | Kottingbrunn | |||||
Ortmann | - | Schrems | |||||
Wiener Neustadt | - | Korneuburg |
Grödig | - | Siezenheim | |||||
Seekirchen | - | Bramberg | |||||
Eugendorf | - | Salzburger AK | |||||
Puch | - | Union Henndorf | |||||
Adnet | - | Golling | |||||
Bürmoos | - | UFC Hallein | |||||
Kuchl | - | Straßwalchen |
Union Perg | - | Union Edelweiß | |||||
Oedt | - | Vortuna Bad Leonfelden | |||||
Bad Schallerbach | - | Grün Weiß Micheldorf |
Parndorf | - | Halbturn | |||||
Bad Sauerbrunn | - | Edelserpentin | |||||
Leithaprodersdorf | - | Deutschkreutz | |||||
Marz | - | Rudersdorf | |||||
Pinkafeld | - | Schattendorf |
Fehring | - | Ilz | |||||
Frauental | - | TuS Heiligenkreuz | |||||
Köflach | - | Blau-Weiß Feldkirch | |||||
Lafnitz II | - | Fürstenfeld | |||||
Tillmitsch | - | Kalsdorf |
WSG Tirol II | - | Kundl | |||||
Fügen | - | Völs | |||||
Kitzbühel | - | Volders |
Silz / Mötz | - | Imst | |||||
Pinzgau Saalfelden | - | Wolfurt | |||||
Schwaz | - | TSV St. Johann |
Kenkre | - | Bengaluru United | |||||
SC Bengaluru | 3 | - | 1 | United |