Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
12
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Brasileirão Série A
vs
Cuiabá-MT
Vitória
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Arquet
0
-
1
Aische
Huy
5
-
2
Elsautoise
Marloie Sport
1
-
3
Longlier
Perwez
1
-
0
Flénu
Rapid Symphorinois
2
-
0
Couvin-Mariembourg
Sprimont
4
-
0
Herstal
Aywaille
1
-
1
Raeren-Eynatten
Braine
3
-
2
Wallonne Ciney
Gouvy
1
-
0
Seraing II
Jeunesse Tamines
1
-
2
Entité Manageoise
Jodoigne LS
1
-
4
Belœil
RAS Monceau
0
-
3
Ostiches
Wanze / Bas-Oha
0
-
2
Richelle United
Meix-Devant-Virton
4
-
2
Mormont
Crossing Schaerbeek
0
-
4
Onhaye
Waremme
1
-
2
Habay-la-Neuve
Eendracht Wervik
2
-
0
Wolvertem Merchtem
KFC Eksel
2
-
5
Zepperen-Brustem
KFC Turnhout
2
-
2
Geel
Sint-Lenaarts
3
-
4
Betekom
Witgoor Sport
5
-
3
Diest
Zwarte Leeuw
2
-
4
Esperanza Pelt
Nijlen
2
-
4
Schoonbeek-Beverst
Wellen
0
-
4
Berg en Dal
Avanti
1
-
3
Westhoek
Beerschot VA II
1
-
3
Eendracht Termien
Elene-Grotenberge
1
-
2
Eendracht Aalter
Erpe-Mere United
2
-
0
Wambeek-Ternat
Pepingen-Halle
1
-
2
Wielsbeke
Roeselare Daisel
1
-
1
Blankenberge
Sint-Denijs Sport
4
-
2
Jong Lede
VW Hamme
3
-
0
HO Kalken