Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
8
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Derde Divisie Groep B
vs
JOS Watergraafsmeer
HBC
Competities België
Pro League
Tweede Klasse
First Amateur Division
Derde Klasse VFV A
Derde Klasse VFV B
Derde Klasse ACFF
Promotie VFV A
Promotie VFV B
Promotie ACFF A
Promotie ACFF B
Beker van Belgie
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League 1
Super League
Promotie VFV A
België 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
16
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Hoei
3
-
2
Wanze / Bas-Oha
Longlier
1
-
2
Marloie Sport
Onhaye
1
-
1
Crossing Schaerbeek
Sprimont
2
-
4
Aywaille
Wallonne Ciney
1
-
0
Aische
Couvin-Mariembourg
0
-
9
Jeunesse Tamines
Elsautoise
0
-
1
Raeren-Eynatten
Flénu
0
-
3
Entité Manageoise
Mormont
1
-
2
Seraing II
RAS Monceau
4
-
0
Belœil
Waremme
1
-
1
Herstal
Braine
1
-
0
Rapid Symphorinois
Jodoigne LS
0
-
1
Arquet
Ostiches
0
-
0
Perwez
Richelle United
1
-
4
Gouvy
Eendracht Wervik
4
-
1
Pepingen-Halle
Diest
5
-
1
KFC Turnhout
KFC Eksel
1
-
3
Nijlen
Betekom
0
-
0
Esperanza Pelt
Geel
2
-
1
Sint-Lenaarts
Avanti
2
-
2
Jong Lede
Berg en Dal
3
-
2
Wellen
HO Kalken
0
-
1
Elene-Grotenberge
Schoonbeek-Beverst
1
-
0
Witgoor Sport
Sint-Denijs Sport
1
-
0
Eendracht Aalter
Eendracht Termien
5
-
1
Beerschot VA II
Roeselare Daisel
1
-
0
Wielsbeke
VW Hamme
2
-
0
Erpe-Mere United
Westhoek
4
-
0
Blankenberge
Wolvertem Merchtem
2
-
0
Wambeek-Ternat
Zepperen-Brustem
2
-
0
Zwarte Leeuw
Habay-la-Neuve
1
-
0
Meix-Devant-Virton