Lushnja | 4 | - | 3 | Vora |
Lanús | 2 | - | 2 | Unión |
Deportivo Laferrere | 1 | - | 1 | Flandria |
Victoriano Arenas | 0 | - | 0 | Deportivo Español | |||
Central Ballester | 0 | - | 1 | Cambaceres | |||
Claypole | 2 | - | 2 | Argentino Rosario | |||
Juventud Unida | 0 | - | 3 | Real Pilar | |||
Lugano | 0 | - | 1 | Deportivo Paraguayo | |||
Puerto Nuevo | 0 | - | 1 | JJ Urquiza | |||
General Lamadrid | 1 | - | 0 | Luján | |||
Leandro Nicéforo Alem | 2 | - | 1 | Atlas | |||
Central Córdoba | 0 | - | 3 | Yupanqui | |||
Mercedes | 2 | - | 3 | Berazategui | |||
Ituzaingó | 1 | - | 4 | El Porvenir |
Independiente Rivadavia | 1 | - | 0 | Argentino Quilmes |
Belgrano Córdoba Res. | 1 | - | 1 | Barracas Central Res. | |||
Banfield Res. | 0 | - | 0 | Rosario Central Res. | |||
Deportivo Riestra Res. | 1 | - | 2 | Gimnasia La Plata Res. | |||
Tigre Res. | 0 | - | 2 | Godoy Cruz Res. | |||
Atlético Tucumán Res. | 1 | - | 1 | San Lorenzo Res. | |||
Independiente Res. | 3 | - | 0 | Platense Res. | |||
Boca Juniors Res. | 1 | - | 1 | Unión Santa Fe Res. |
Adelaide United II | 0 | - | 4 | MetroStars | |||
Croatia Raiders | 2 | - | 0 | Adelaide City |
Perth | 6 | - | 0 | Inglewood United |
Cumberland United | - | West Adelaide | |||||
Adelaide Blue Eagles | - | Vipers | |||||
Adelaide Victory | - | Playford City Patriots |
Central Coast Mariners | TBA | Western United |
Karvan | 0 | - | 0 | Difai Ağsu | |||
Qaradağ Lökbatan | 3 | - | 0 | İrəvan | |||
Araz Saatlı | 4 | - | 0 | Energetik |
Sint-Eloois-Winkel | 1 | - | 1 | Thes Sport |
Modriča | 2 | - | 0 | Romanija Pale |
Santos | 3 | - | 1 | RB Bragantino |
Boavista RJ | 0 | - | 4 | Botafogo |
Athletico Paranaense | 1 | - | 0 | Operário PR |
Vila Nova | 3 | - | 0 | Aparecidense |
Santos AP | 1 | - | 3 | Macapá |
Chapadinha | Postp. | Sampaio Corrêa |
Águia de Marabá | 1 | - | 1 | Paysandu |
Porto Velho EC | 4 | - | 2 | Vilhena |
Ferroviária | 0 | Pen. | 0 | Juventus | |||
São Bento | 1 | - | 2 | Noroeste | |||
São José EC | 1 | - | 2 | Velo Clube | |||
XV de Piracicaba | 1 | - | 1 | Portuguesa Santista |
Itapipoca | 3 | - | 2 | Pacajus | |||
Tirol | 4 | - | 1 | Maranguape | |||
Tiradentes CE | 1 | - | 3 | Icasa |
Ceará | 2 | - | 1 | Itabaiana | |||
Sport Recife | 3 | - | 0 | Juazeirense | |||
CRB | 2 | - | 0 | Altos | |||
Vitória | 3 | - | 0 | Treze | |||
Botafogo PB | 4 | - | 0 | Bahia | |||
América RN | 1 | - | 0 | Náutico | |||
Ríver | 0 | - | 1 | ABC | |||
Maranhão | 3 | - | 2 | Fortaleza |
Cuiabá | 4 | - | 1 | Brasiliense |
Kindermann-Avaí | 1 | - | 3 | América Mineiro |
Atlético Bucaramanga | 1 | - | 0 | Águilas Doradas | |||
Atlético Nacional | 2 | - | 0 | Jaguares de Córdoba | |||
Millonarios | 3 | - | 1 | Independiente Santa Fe |
OC Renaissance | Postp. | Rangers |
Municipal Grecia | 0 | - | 1 | Puntarenas | |||
San Carlos | 2 | - | 0 | Herediano | |||
Cartaginés | 3 | - | 4 | Deportivo Saprissa |
Dugopolje | 0 | - | 0 | Dubrava Zagreb | |||
Bijelo Brdo | 2 | - | 1 | Sesvete |
Maksimir Zagreb | - | HAŠK |
Mladá Boleslav U19 | 3 | - | 0 | České Budějovice U19 | |||
Zbrojovka Brno U19 | 1 | - | 3 | Pardubice U19 |
Fremad Amager | 1 | - | 3 | Middelfart | |||
HIK | 4 | - | 2 | FA 2000 | |||
Aarhus Fremad | 0 | - | 1 | Skive | |||
Esbjerg | 4 | - | 2 | Roskilde | |||
Thisted | 0 | - | 1 | Brabrand | |||
AB | 2 | - | 3 | Nykøbing |
Avarta | 0 | - | 1 | Ishøj | |||
Holbæk B&I | 1 | - | 0 | Lyseng | |||
Holstebro | 1 | - | 0 | Næsby | |||
Vejgaard | 0 | - | 0 | Vanløse | |||
SfB-Oure | 0 | - | 0 | VSK Århus | |||
Young Boys | 1 | - | 1 | Frem |
Greve | - | AB Tårnby | |||||
Brønshøj | - | Gørslev | |||||
Tårnby FF | - | KFUM Roskilde | |||||
Sundby | - | Allerød | |||||
Næstved II | - | Herlev |
Frederikssund | - | VB 1968 | |||||
Ringsted | - | LSF | |||||
Karlslunde | - | Slagelse B&I | |||||
Skjold | - | Glostrup |
Horsens II | - | B 1913 | |||||
Hedensted | - | Dalum | |||||
B 1909 | - | OKS | |||||
Fjordager | - | Tarup-Paarup | |||||
Aarhus Fremad II | - | Marienlyst |
Ringkøbing | 1 | - | 1 | Vorup | |||
Odder | - | AaB II | |||||
Hobro II | - | Varde | |||||
VRI | - | Viby | |||||
Nørresundby | - | Kjellerup |
Vargas Torres | 1 | - | 1 | Leones del Norte | |||
9 de Octubre | 0 | - | 0 | Guayaquil City | |||
Independiente Juniors | 3 | - | 2 | Gualaceo |
Jocoro | 1 | - | 3 | FAS | |||
Águila | 3 | - | 1 | Once Deportivo | |||
Firpo | 1 | - | 0 | Fuerte San Francisco | |||
Platense | 1 | - | 1 | Municipal Limeño | |||
Santa Tecla | 3 | - | 1 | Dragón | |||
Isidro Metapán | 0 | - | 3 | Alianza |
Gorleston | 0 | - | 1 | Brightlingsea Regent |
Cleethorpes Town | 2 | - | 0 | Carlton Town |
Kidlington | Postp. | Aylesbury United |
Tavistock | 3 | - | 3 | Larkhall Athletic |
Rangers | - | Manzini Wanderers |
Mekelakeya | - | Dicha SC | |||||
LDF | 1 | - | 0 | Dicha SC |
Olympique Lyonnais | 4 | - | 1 | SL Benfica | |||
Chelsea | 1 | - | 1 | Ajax |
PoPo | - | HP-47 | |||||
HaPK Edustus | - | IPS Edustus | |||||
Tervarit-j | - | KePS | |||||
Sisu | - | Kiisto | |||||
Fish United | - | LeKi-Futis | |||||
Tampere United III | - | NoPS II | |||||
NoPS | - | PP-70 |
ZFC Meuselwitz | 0 | - | 0 | Babelsberg | |||
Chemie Leipzig | 3 | - | 0 | Energie Cottbus |
St. Pauli II | 0 | - | 0 | Phönix Lübeck |
CfR Pforzheim | 3 | - | 0 | Backnang |
Eddersheim | 2 | - | 0 | Hanau 93 |
Union Frintrop | 2 | - | 3 | Schonnebeck | |||
Sonsbeck | 1 | - | 1 | Homberg | |||
Kleve | 4 | - | 1 | TVD Velbert |
Würzburger FV | 1 | - | 2 | ASV Neumarkt |
Achuapa | 2 | - | 0 | Xinabajul | |||
Antigua GFC | 3 | - | 0 | Comunicaciones |
Santa Lucía | - | Democracia | |||||
Iztapa | - | San Pedro | |||||
Sololá | - | Suchitepéquez | |||||
Universidad San Carlos | - | Fraijanes | |||||
Aurora | - | Sacachispas | |||||
Heredia | - | Deportivo Barberena | |||||
Cuilapa | - | Juventud Pinulteca | |||||
Mictlán | - | San Benito | |||||
Marquense | - | Nueva Concepción | |||||
Quiché | - | Juventud Copalera |
Breidablik | 4 | - | 1 | ÍA |
HJK | 5 | - | 1 | TPS | |||
Ørn Horten | 4 | - | 0 | Åskollen | |||
Vard | - | Brann II | |||||
Eidsvold | - | Notodden | |||||
Skeid | 1 | - | 4 | Kjelsås | |||
Besiktas | 1 | - | 1 | Fatih Karagümrük | |||
Sivasspor | 3 | - | 0 | Sivas Dört Eylül | |||
Arendal | 5 | - | 1 | Mandalskameratene | |||
MP | 2 | - | 0 | KuPS Akatemia | |||
Madla | 5 | - | 3 | Sandnes Ulf II | |||
Corinthians | 3 | - | 0 | Londrina |
France U16 W | - | Japan U16 W | |||||
Mexico U16 W | - | Netherlands U16 W |
Al Kahrabaa | 1 | - | 0 | Baghdad |
Maccabi Sha'arayim | 1 | - | 2 | Holon Yermiyahu | |||
Hapoel Migdal HaEmek | 1 | - | 0 | Tzeirei Kafr Kanna |
Alcione | 3 | - | 1 | Vogherese | |||
Vado | 2 | - | 3 | Chisola | |||
Asti | 2 | - | 1 | Derthona | |||
Borgosesia | 0 | - | 2 | Gozzano | |||
Bra | 1 | - | 1 | Lavagnese | |||
Albenga | 1 | - | 1 | Pinerolo | |||
RG Ticino | 5 | - | 2 | PDHAE | |||
Città di Varese | 2 | - | 1 | Sanremese | |||
Fezzanese | - | Alba Calcio | |||||
Ligorna | 2 | - | 1 | Chieri | |||
Fezzanese | 3 | - | 1 | Alba |
Arconatese | 1 | - | 3 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
Legnano | 1 | - | 0 | Brusaporto | |||
Caravaggio | 1 | - | 1 | Casatese | |||
Crema | 0 | - | 2 | Castellanzese | |||
Ponte San Pietro | 1 | - | 0 | Clivense | |||
Tritium | 0 | - | 0 | Folgore Caratese | |||
Caldiero Terme | 2 | - | 1 | Piacenza | |||
Club Milano | 2 | - | 1 | Varesina | |||
Desenzano Calvina | 2 | - | 1 | Villa Valle |
Montebelluna | 0 | - | 0 | Atletico Castegnato | |||
Mori Santo Stefano | 1 | - | 2 | Breno | |||
Luparense | 1 | - | 2 | Chions | |||
Adriese | 0 | - | 0 | Cjarlins Muzane | |||
Portogruaro | 0 | - | 3 | Mestre | |||
Bassano | 4 | - | 5 | Montecchio Maggiore |
Aglianese | 1 | - | 2 | AC Carpi | |||
Progresso | 2 | - | 0 | Corticella | |||
Imolese | 2 | - | 0 | Fanfulla | |||
Forlì | 1 | - | 3 | Lentigione | |||
Mezzolara | 0 | - | 4 | Ravenna | |||
Prato | 1 | - | 0 | Sangiuliano City | |||
Calcio Certaldo | 1 | - | 0 | Sant'Angelo | |||
Borgo San Donnino | 1 | - | 0 | Pistoiese | |||
Sammaurese | 1 | - | 0 | Victor San Marino |
Follonica Gavorrano | 1 | - | 1 | Figline | |||
Cenaia | 1 | - | 1 | Livorno | |||
Sansepolcro | 0 | - | 1 | Poggibonsi | |||
Montevarchi Calcio | 3 | - | 2 | Real Forte Querceta | |||
Seravezza | 1 | - | 4 | Sangiovannese | |||
Tau Altopascio | 4 | - | 0 | Sporting Trestina | |||
San Donato Tavarnelle | 0 | - | 1 | Pianese |
Fano | 1 | - | 1 | Atletico Ascoli | |||
United Riccione | 0 | - | 1 | Termoli Calcio | |||
Fossombrone | 1 | - | 1 | Campobasso | |||
Sambenedettese | 1 | - | 1 | Chieti | |||
Sora | 0 | - | 1 | Vigor Senigallia | |||
Vastogirardi | 1 | - | 0 | Matese | |||
Avezzano | 0 | - | 1 | L'Aquila | |||
Tivoli | 0 | - | 2 | Roma City | |||
San Nicolò | 1 | - | 2 | Real Monterotondo Scalo |
Cavese | 3 | - | 0 | Budoni | |||
San Marzano | - | Ardea | |||||
Boreale | 2 | - | 0 | Sarrabus Ogliastra | |||
Anzio | 0 | - | 6 | Flaminia | |||
Latte Dolce | 1 | - | 3 | Gladiator | |||
CynthiAlbalonga | 2 | - | 0 | Ischia | |||
Romana | 0 | - | 2 | Nocerina | |||
Atletico Uri | 0 | - | 1 | Trastevere | |||
Cassino | 2 | - | 3 | Ostia Mare | |||
San Marzano | 1 | - | 0 | Team Nuova Florida |
Santa Maria Cilento | 3 | - | 4 | Casarano | |||
Barletta | 1 | - | 2 | Fidelis Andria | |||
Bitonto | 0 | - | 4 | Gelbison | |||
Paganese | 2 | - | 5 | Gravina | |||
Manfredonia | 1 | - | 0 | Nardò | |||
Gallipoli | 2 | - | 3 | USD Palmese | |||
Matera | 0 | - | 1 | Rotonda | |||
Città di Fasano | 1 | - | 2 | Team Altamura | |||
Angri Calcio | 0 | - | 3 | Martina |
Lamezia Terme | Cancelled | Castrovillari | |||||
La Fenice Amaranto | 5 | - | 1 | Akragas | |||
Portici | 1 | - | 1 | Città Di Sant’Agata | |||
Licata | 4 | - | 0 | Gioiese | |||
Siracusa | 0 | - | 0 | Ragusa | |||
Igea Virtus | 3 | - | 1 | Afragolese | |||
San Luca | 0 | - | 0 | Trapani 1905 | |||
Acireale | 1 | - | 0 | Vibonese | |||
Sancataldese | 0 | - | 0 | Canicattì |
Muras United | 1 | - | 3 | Neftchi |
Garde Nationale | - | Nouakchott King's |
Leones Negros UdeG | 2 | - | 4 | CA La Paz | |||
Correcaminos UAT | 0 | - | 2 | Cimarrones de Sonora |
Stade Marocain | 0 | - | 4 | Moghreb Tétouan | |||
Fath Casablanca | 2 | - | 0 | Wydad Fès | |||
Mouloudia Oujda | 1 | Pen 4-4 | 1 | KAC Kénitra | |||
Amal Tiznit | - | Adrar Souss | |||||
Amal Tiznit | - | Adrar Souss |
Ferrymead Bays | - | Universities | |||||
Christchurch United | - | Nomads United | |||||
Hamilton Wanderers | - | Melville United |
Bangor | 0 | - | 1 | Institute |
Tacuary | 1 | - | 1 | Sportivo Ameliano | |||
Sportivo Trinidense | 0 | - | 1 | Sportivo Luqueño |
Unia Swarzędz | - | Vineta Wolin |
Ślęza Wrocław | - | Lechia Zielona Góra |
Raków Częstochowa U19 | 0 | - | 0 | Jagiellonia U19 | |||
Sandecja Nowy Sącz U19 | 0 | - | 3 | Pogoń Szczecin U19 | |||
Lech Poznań U19 | 3 | - | 1 | Zagłębie Lubin U19 | |||
Wisła Kraków U19 | 1 | - | 2 | Legia Warszawa U19 | |||
Polonia Warszawa U19 | 3 | - | 2 | Warta Poznań U19 |
Al Najma | 3 | - | 1 | Al Bukayriyah |
Buckie Thistle | 2 | - | 1 | Brechin City |
Považská Bystrica | 1 | - | 3 | Futura Humenné |
Lipany | - | Snina |
Dubnica | - | Častkovce |
Gimnástica Segoviana | 2 | - | 0 | Guadalajara |
Estradense | 2 | - | 1 | Pontevedra II | |||
Polvorín | 4 | - | 2 | UD Ourense | |||
Celta de Vigo III | 3 | - | 3 | Atlético Arteixo | |||
Rápido Bouzas | 1 | - | 2 | Viveiro | |||
Silva | 0 | - | 2 | Bergantiños |
Caudal | 2 | - | 2 | Barcia | |||
Gijón Industrial | 0 | - | 1 | Condal | |||
Luarca | - | Colunga | |||||
Lealtad | 2 | - | 1 | Urraca | |||
Ceares | 0 | - | 1 | L'Entregu |
Naval | 1 | - | 2 | Tropezón | |||
Colindres | 2 | - | 1 | Cartes | |||
Siete Villas | 1 | - | 1 | Solares | |||
Naval Reinosa | 1 | - | 2 | Tropezón |
Anaitasuna | 0 | - | 2 | Vitoria | |||
Urduliz | 2 | - | 1 | San Ignacio | |||
Derio | 1 | - | 0 | Pasaia KE | |||
Añorga | 0 | - | 1 | Leioa | |||
Beasain | 1 | - | 1 | Touring | |||
Portugalete | 3 | - | 1 | Padura | |||
Basconia | 1 | - | 1 | Durango | |||
Deportivo Alavés III | 0 | - | 1 | Deusto | |||
Aurrerá Ondarroa | 0 | - | 1 | Lagun Onak |
Silla | 3 | - | 4 | Patacona | |||
Elche II | 3 | - | 0 | Villarreal III |
Canillas | 1 | - | 2 | Leganés II | |||
Trival Valderas | 0 | - | 0 | Las Rozas | |||
Pozuelo Alarcón | 0 | - | 1 | Torrejón | |||
Colonia Moscardó | 0 | - | 3 | Collado Villalba | |||
Villanueva Pardillo | 0 | - | 1 | Galapagar |
Villaralbo | 1 | - | 2 | Burgos Promesas | |||
La Virgen del Camino | 1 | - | 0 | UD Santa Marta | |||
Laguna de Duero | - | Atlético Astorga | |||||
Mirandés II | 1 | - | 0 | Ponferradina II | |||
Laguna | 0 | - | 2 | Atlético Astorga |
Huétor Tájar | 0 | - | 0 | Polideportivo Almería |
Sevilla III | 1 | - | 1 | Conil | |||
Cartaya | 1 | - | 0 | Utrera | |||
Cabecense | 1 | - | 0 | Pozoblanco | |||
Atlético Espeleño | 1 | - | 0 | La Palma | |||
Ceuta II | 1 | - | 0 | Puente Genil |
Platges Calvià | 5 | - | 1 | Sóller | |||
Arenal | 0 | - | 3 | Mallorca II | |||
Ibiza Islas Pitiusas | 3 | - | 3 | Constància | |||
Collerense | 0 | - | 2 | Poblense | |||
Binissalem | 1 | - | 2 | Portmany | |||
Mercadal | - | Manacor | |||||
Llosetense | 0 | - | 2 | Alcúdia |
Arucas | 1 | - | 1 | Tenerife II | |||
Tamaraceite | 1 | - | 1 | Teror | |||
Panadería Pulido | 2 | - | 1 | Lanzarote | |||
Santa Úrsula | 1 | - | 0 | Ibarra | |||
La Cuadra | 0 | - | 1 | Unión Sur Yaiza |
Castuera | 3 | - | 1 | Calamonte | |||
Arroyo | 1 | - | 1 | Trujillo |
Lerinés | 1 | - | 1 | Cantolagua | |||
Peña Sport | 1 | - | 1 | Oberena | |||
Pamplona | 1 | - | 2 | Subiza | |||
Beti Onak | 1 | - | 0 | Txantrea | |||
Alesves | 2 | - | 2 | Ardoi | |||
Beti Kozkor | 1 | - | 0 | Bidezarra |
Comillas | 0 | - | 2 | Arnedo | |||
La Calzada | 0 | - | 1 | UD Logroñés II | |||
Oyonesa | - | Alberite | |||||
Berceo | 0 | - | 2 | Anguiano | |||
River Ebro | 0 | - | 1 | Haro Deportivo | |||
Calahorra II | - | Varea | |||||
Tedeón | 0 | - | 0 | Racing Rioja |
Almudévar | 3 | - | 1 | Atlético Monzón | |||
Huesca II | 0 | - | 0 | Borja | |||
Calamocha | 0 | - | 0 | Binéfar | |||
Épila | 1 | - | 1 | Cuarte | |||
Belchite 97 | 1 | - | 2 | Ejea | |||
Caspe | 4 | - | 0 | Cariñena | |||
Ebro | 3 | - | 1 | Utrillas | |||
CDJ Tamarite | 2 | - | 2 | Fuentes |
Conquense | 4 | - | 1 | San Clemente | |||
Toledo | 3 | - | 2 | Calvo Sotelo | |||
Cazalegas | 2 | - | 0 | La Solana | |||
Villarrubia | 1 | - | 0 | Socuéllamos | |||
Villarrobledo | 2 | - | 1 | Atlético Tomelloso | |||
Azuqueca | 3 | - | 0 | Torrijos | |||
Quintanar del Rey | 1 | - | 0 | Tarancón |
Skellefteå | - | IFK Östersund |
Biel-Bienne | 4 | - | 0 | Bavois |
Portalban / Gletterens | 1 | - | 1 | Coffrane |
Langenthal | 1 | - | 2 | Dietikon |
Freienbach | 1 | - | 1 | Grasshopper II |
Lancy | 4 | - | 1 | UGS | |||
Martigny Sports | 2 | - | 1 | La Tour / Le Pâquier | |||
Olympique de Genève | 2 | - | 2 | Signal |
Bubendorf | 2 | - | 5 | Old Boys |
Wil II | 3 | - | 2 | Lachen / Altendorf | |||
Dübendorf | 2 | - | 0 | Chur 97 |
Club Sando | - | Prison Service | |||||
La Horquetta Rangers | - | Central | |||||
AC Port of Spain | - | Eagles | |||||
Point Fortin Civic | - | Police | |||||
Morvant Caledonia United | 1 | - | 1 | Defence Force |
Maroons | 2 | - | 0 | Express |
Maryland Bobcats | Cancelled | LA Force | |||||
Savannah Clovers | Cancelled | Arizona Monsoon |
New York City II | 2 | Pen 4-2 | 1 | Chattanooga | |||
Real Monarchs | 2 | - | 1 | Minnesota United II |
Progreso | 4 | - | 2 | Rampla Juniors |
Dinamo Samarqand | - | Metalourg |
Briton Ferry | 1 | - | 0 | Taff's Well |
CAPS United | - | Bikita Minerals | |||||
Arenel Movers | 0 | - | 0 | Herentals | |||
Platinum | - | Chicken Inn | |||||
Kariba | - | Ngezi Platinum | |||||
Green Fuel | - | TelOne | |||||
Manica Diamonds | - | Chegutu Pirates |